Małgorzata: łaski i trudności

Obecnie odmawiam do Matki Bożej moją trzecią nowennę pompejańską. O tej modlitwie dowiedziałam się z internetu. Pierwszą nowennę odmówiłam za poprawę mojej sytuacji finansowej. Samodzielnie prowadzę działalność gospodarczą i z uwagi na dużą konkurencję na rynku ogólnie sytuacja jest trudna. Mam już 35 i chciałabym się usamodzielnić. Od kwietnia 2014...
Read More

Misza: Byłam o krok od wypadku samochodowego

Jadąc do domu późnym po południem, odmawiałam Nowennę wiem, że może źle to zabrzmi, ale prowadząc samochód naprawdę skupiam się na modlitwie i bardzo uspokajam. Na przeciwległym pasie kobieta chciała skręcić w lewo, lecz czekała aż ja przejadę aby mogła wykonać manewr skrętu, zbliżyła się do osi jezdni wszystko było...
Read More

Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość

Od sześciu lat miałam problem z masturbacją. Robiłam wszystko, co potrafiłam, żeby żyć w czystości. Moje życie dzieliło się na krótkie okresy po spowiedzi (szczęście) i po grzechu (udręczenie).Przeczytaj Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość
Read More

Zofia: Świadectwo o skuteczności nowenny

Od kilku lat tzn. od chwili poznania nowenny pompejańskiej, co pewien czas odmawiam tą nowennę. Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności tej modlitwy. Po odmówieniu nowenny w intencji mojej znajomej, która oczekiwała na operację tarczycy (już drugą) okazało się, że operacja nie jest konieczna, wystarczy leczenie farmakologiczne.
Read More

Izabela: niespodziewana przeprowadzka

Witam wszystkich czcicieli Królowej Różańca Świętego z Pompejów! To już drugie moje świadectwo, które piszę "ku pokrzepieniu serc". Nowennę Pompejańską odmawiam od kwietnia 2014 roku. Wszystkie intencje ofiarowywałam za inne osoby, raz zaczęłam się modlić we własnej intencji, ale czułam, że łatwiej jest modlić się za innych, dlatego tę jedną...
Read More

Beata: oczyszczone serce

Witam,
Jest mi trudno pisać o swoim życiu. Może poklei. Zmagam się z zaufaniem do ludzi, z zaufaniem do mężczyzn. Byłam w toksycznym związku, zakochałam się w chłopaku uzależnionym od narkotyków i adrenaliny, który nie chciał żyć i miał na swoim koncie próby samobójcze. Więc ja myśląc, że mu pomogę zatraciłam oraz poświęciłam całą siebie, swoją energie, pieniądze na to aby zerwał z tym wszystkim i zaczął normalne uczciwe, życie.
Dwa lata temu zerwaliśmy naszą znajomość. Przez dwa lata walczyłam sama ze sobą. Miałam różne okresy depresji, braku chęci do życia, juz nic nie wydawało mi się tak jak przed tym związkiem, zatraciłam siebie, nienawidziłam siebie. Zmieniłam się, niegdyś wesoła, ufna dziewczyna z głową w chmurach, z dziecięcą beztroską stałam się zamkniętą w sobie, bez radości i chęci do życia. Przerabiałam rozmowy z przyjaciółką, psychologiem nawet i rozmowy z księdzem, czytałam książki o odpowiedniej tematyce, modliłam się. Wszystko to pomogło mi trochę aczkolwiek dalej nie umiałam zaufać na nowo facetom oraz nie umiałam przebaczyć sobie i mojemu byłemu za to wszystko co się wydarzyło. Każdy nowo poznany chłopak był u mnie skreślany na starcie, nienawidziłam facetów, czułam się zagrożona. Nie przeszkadzało mi natomiast towarzystwo żonatych mężczyzn bo wtedy czułam się bezpiecznie, wiedziałam że nic mnie nie spotka z ich strony.
Nowennę znalazłam w internecie, przekonało mnie do niej opinie, że jest „nie do odparcia”. Pomyślałam, że już tyle różnych metod próbowałam, z różnymi osobami rozmawiałam, że spróbuje i tego.
Jestem na 25 dniu błagalnej i czuje zmianę w swoim sercu. Jestem bardziej otwarta na ludzi, spokojniejsza. Żal i zranienia z przeszłości pomału się zmniejszają, a co leprze rozmawiam z mężczyznami bez poczucia zagrożenia, bez osądów czy agresji. Pomału czuję, że Matka Boska pomaga mi się uwolnić z więzów przeszłości. Czuje, że ktoś mi ściąga z pleców ogromny ciężar, który nosiłam na sobie od ponad dwóch lat. Wiem, że nigdy nie będę tamtą promienną, ufną dziewczyną, jednak jestem na dobrej drodze do budowania na nowo siebie i relacji z ludźmi.
p.s napisze co się będzie działo po skończeniu Nowenny
dziękuję za przeczytanie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Teresa.AMagdalenaIrenaKatarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Masz rację nie będziesz taka jak kiedyś, będziesz wspanialsza bardziej niż jesteś w stanie sobie to wyobrazić. Trzymam kciuki i życzę wielu łask bożych:)

Magdalena
Gość
Magdalena

Zgadzam się z Katarzyną,
będziesz lepsza niż kiedykolwiek.., uczynią Cię taką uzyskany pokój i miłość w sercu 🙂

Irena
Gość
Irena

Koniecznie napisz, jak skończysz nowennę. Cieszę się twoim szczęściem. Bóg jest WIELKI! Chwała Panu!

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Jak mi się to drzewko podoba