Marta: Wysłuchana prośba o uzdrowienie wewnętrzne

Brak ojca sprawił też, że nie był w stanie nawiązać relacji z Panem Bogiem, który wydawał mu się surowym sędzią, niezainteresowanym jego losem, dalekim i nieobecnym, którego trzeba sobie zjednywać pobożnością.
Read More

Nieznajoma: Praca i zdrowie

Nowennę Pompejańską zaczęłam w kwietniu 2016 roku po tym jak zostałam bez pracy. Intencją było oczywiście znalezienie nowej. Bardzo przezywałam zaistniałą sytuację. Pracę znalazłam jeszcze przed jej ukończeniem, a dokładniej to na dużo przed jej ukończeniem. Telefon że pracę otrzymałam, dostałam w piątek po godz 15.00 podczas właśnie odmawiania nowenny. Przypadek? Dla mnie nie.
Read More

Kamila: Maryja zawsze pomaga

Podczas odmawiania każdej z nowenn otrzymuję dodatkowe liczne łaski od Maryi, ale również jestem poddawana duchowym i fizycznym trudnościom, które mają przeszkodzić w odmawianiu nowenny.
Read More

ELZBIETA: cały czas czuję obecność Maryi !

Do dmawiania rozanca zachecila mnie siostra, nie bylam tak do konca przekonana poniewaz nigdy nie odmawialam nawet jednej czastki. Dlugo sie zastanwialam, czy znajde czas,czy dam rade?
Read More

Maria: Maryja jest ze mną – czuję Jej obecność i wsparcie

Witam, dzisiaj zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Dzięki Waszej stronie internetowej dowiedziałam się o istnieniu taj Nowenny. Gdy poznałam Nowennę i świadectwa osób Ją odmawiające uwierzyłam, że to potężna modlitwa - jednak nie widziałam siebie odmawiającą takie ilości modlitw. Dla mnie - odmówienie nawet jednej dziesiątki różańca było nie lada wyzwaniem,...
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Mam 16-letniego syna, który od ok. pół roku stał się niezmiernie religijny. Początkowo nic nie wzbudzało podejrzeń, ale od dwóch miesięcy nastąpiło gwałtowne pogorszenie wyników w szkole. Syn zaczął się dziwacznie zachowywać, izolować się od kolegów, miał ogromne problemy z koncentracją. Po wizycie u specjalisty miał zlecone silne leki, które nieco zmniejszały objawy, ale bardzo uwidoczniły się działania uboczne- ogromna senność i niepohamowany apetyt. Byłam zrozpaczona. Za miesiąc egzamin gimnazjalny, a on nie jest w stanie sam napisać jednego zdania, nie mówiąc o rozwiazywaniu zadań. W Wielką Niedzielę tj. wczoraj, rozpoczęłam jednocześnie Nowennę Pompejańską i nowennę do św. Charbela. Dziś, tj. w Poniedziałek Wielkanocny rano odmówiłam nowenny, po czym około południa poszłam budzić syna. Do godziny 15-tej syn zdążył zjeść i umyć się. Te dwie czynności zajęły mu 3 godziny. Nie muszę mówić, co czułam. Zrozpaczona poszłam do kościoła. Po powrocie z mszy przetarłam oczy ze zdumienia. Wchodzę do domu i słyszę, że syn gra na gitarze, choć od dobrego miesiąca nie brał jej do ręki. Po chwili odkłada gitarę i bierze się do czytania lektury- w ciągu godziny przeczytał ok. 20 stron, choć wczoraj w tym samym czasie przeczytał kilka linijek tekstu.
Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. To prawdziwy cud.
„Ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły, biegną bez zmęczenia.”
Dwie wcześniej odmawiane nowenny pompejańskie (w innych intencjach), przyniosły mi też wiele łask, choć główne intencje jeszcze nie zostały wysłuchane. Z tego też powodu ociągałam się z pisaniem świadectwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Uzdrowienie z choroby psychicznej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Wspaniałe świadectwo! Bardzo budujące. Nowenna Pompejańska naprawdę może zdziałać cuda.

Adrian
Gość
Adrian

Chwała Panu! Cudowne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!