Anna: łaska macierzyństwa

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po raz pierwszy trzy tygodnie po stracie dziecka (poroniłam ciążę). Natknęłam się na nią, wydawałoby się przypadkowo, w gazecie, którą dał mi znajomy ksiądz (ksiądz, za pośrednictwem którego wiele cudów się stało w moim życiu). Wczoraj odmawiałam 52 dzień nowennę...i dowiedziałam się, że jestem w 6...
Read More

Przemek: Autyzm – uzdrowienie, nawrócenie

Nie wierzyłem za bardzo, że dotrwam do końca. 54 dni codziennego odmawiania całego różańca wydawało mi się wówczas ogromnym wysiłkiem.
Read More

Janusz: Zawierzcie Maryi – Ona jest naszą Matką.

Gorąco polecam - zawierzcie Maryi - Ona jest naszą Matką.
Read More

Katarzyna: Wydarzyło się coś pięknego

Witam wszystkich🙂Dziś chcę rozpocząć chyba czwartą moją nowennę. Chcę podziękować Panu Bogu i Maryi za wszelkie łaski jakie otrzymałam odkąd odmawiam tę nowennę. Wszystkim odmawiającym chcę powiedzieć żeby nie tracili wiary nawet jeśli pozornie nie otrzymują tego o co proszą. Bóg działa w Sobie znany sposób i najlepiej wie czego nam potrzeba. Czasami tak nas prowadzi aby przez naszą modlitwę i intencję spełniła się Jego Święta wola. Jedną nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia taty z choroby psychicznej. Nie mieliśmy dobrych relacji od lat.
Read More

Joanna: Pod płaszczem Maryi

Szczęść Boże. Nowennę odmawiam już od dawna, jednak już od dłuższego czasu nie złożyłam świadectwa. Postanowiłam naprawić to dzisiaj. Ostatnie 3 miesiące były dla mnie szczególnie trudne. Przeszłam bowiem aż dwie operacje.
Read More

Misza: Byłam o krok od wypadku samochodowego

Jadąc do domu późnym po południem, odmawiałam Nowennę wiem, że może źle to zabrzmi, ale prowadząc samochód naprawdę skupiam się na modlitwie i bardzo uspokajam. Na przeciwległym pasie kobieta chciała skręcić w lewo, lecz czekała aż ja przejadę aby mogła wykonać manewr skrętu, zbliżyła się do osi jezdni wszystko było jak najbardziej prawidłowo. Nagle z zakrętu wypadł rozpędzony samochód prowadził go bardzo młody chłopak dodatkowo miał na głowie kaptur. Myśląc, że zdąży jeszcze przede mną chciał ominąć mnie i kobietę którą miał przed sobą praktycznie na czołowo ze mną. Zamiast poboczem. Bardzo mocno zarzuciło mu pojazdem, w kołach był niesamowity pisk, a ja wciąż wypowiadałam słowa modlitwy. Nie wiem jak zdążył przede mną i ominął mnie w ostatnim ułamku sekundy. Wiem, że to dzięki Matce Bożej stał się ten cud. Odmawiam Nowennę w intencji znalezienia pracy, kończę całą 9 marca. Pracy jeszcze nie mam, lecz bardzo wiele łask spłynęło na mnie odkąd odmawiam modlitwę. Módlcie się, i wierzcie w Maryję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
onaMańkaRenata Romanowska-Olbryśewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość
ewa

mama czuwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Renata Romanowska-Olbryś
Gość

też często modle się podczas jazdy samochodem i miałam kilka naprawdę elektryzujących przypadków ale nigdy się nie bałam . Chociaż jestem po okropnym dachowaniu (całą rodziną) .

Mańka
Gość
Mańka

Wiele nas łączy ja też modle się o znalezienie pracy, ale co najważniejsze także mogłam ucierpieć w wypadku, ale Opatrzność Boża czuwa nade mną tak jak nad Tobą 🙂

ona
Gość
ona

Dostałam sie na praktyki zawodowe,3 dni po skonczeniu nowenny w intencji pracy. Mam nadzieje ze pozniej bedzie to dla mnie „furtka” do pracy w swoim zawodzie. A dzis… praca aby zdobyc doswiadczenie, którego poki co brak. Ale ciesze sie tez z tego, bo wiem, ze to pomoc Matki Bożej. Uprosilam te łaski u Maryi dawniej wszystko co bylo zwiazane z praca jesli chodzi o mnie, stalo w miejscu i nie wychodzilo nic.