G: To było coś niesamowitego. Bóg mi pomógł !

Jestem kobietą, mam 19 lat. To moja pierwsza nowenna, jestem już po pierwszej części. moja intencja jeszcze się nie spełniła ale szczerze wierzę w to, że Pan Bóg wie co robi.
Przeczytaj całość

Urszula: Kocham Boga i wiem ze nic nie dzieje sie bez przyczyny

Witam . Bardzo dziekuje dzieki modlitwie pompejanskiej moje Zycie zaczyna sie powoli ukladac. Modlilam sie w intencji mojego Meza. I juz po odmowieniu pierwszej polowy nowenny pompejanskiej w naszym zyciu zaczelo sie cos dziac.. Wszystko zaczelo nam sie ukladac. Dostawalismy wiadomosci ktore zaczely nas cieszyc. Przeczytaj Urszula: Kocham Boga i...
Przeczytaj całość

Sylwia: wierzcie

Odmawiałam Nowennę w zeszłym roku w intencji zdrowia po przeprowadzonej operacji. Dziś czuję się już prawie całkiem dobrze. Wierzę,że Matka Boża w tym pomogła. Dzis jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny-modlę się o upragnione dziecko.Może ktoś chciałby razem ze mną pomodlić się? Zapraszam. Bardzo pragnę mieć dziecko.
Przeczytaj całość

Justyna: Opieka dla taty i… dla nas

Na nowennę pompejańską trafiłam przypadkiem. Pewnego dnia przeglądając internet, natrafiłam na świadectwa. Zaczęłam czytać i wciągnęło mnie to. Nie mogłam się oderwać. W tym czasie wiedziałam o chorobie mojego Taty, a właściwie o tym że nastąpiły przerzuty. Tata chorował od 5 lat, to był rak żołądka. Pod koniec zeszłego roku zaczął się gorzej czuć, słabnąć, chudnąć...
Przeczytaj całość

Beata: działa!!!

Na nowennę pompejańską natknęłam się w momencie kiedy nie widziałam już dla siebie szansy. Długo zbierałam się , aby zacząć ją odmawiać. Odmawiam ją dopiero 3 dzień i już Matka Boska okazała swoje miłosierdzie! O dzięki Ci KRÓLOWO!!!
Przeczytaj całość

edyta: podziękowanie za wszelkie łaski

Witam o nowennie dowiedziałam się z telewizji a póżniej przypadkowo weszłam na strone o nowennie, od razu postanowiłam ją odmawiać w intencji mojego męża który lubi wypić itp. Zawsze się modliłam koronką do miłosierdzia bożego a także różańcem ale nowenna na początku wydawała się dla mnie za ciężka i nie wiedziałam czy dam radę. Wczoraj zakończyłam nowenne i tak się cieszę że dałam radę. Na początku odmawiania szło mi dobrze chociaż pewnie nie modliłam się gorliwie ale z czasem zaczełam rozumieć nowenne chociaż były trudności zawsze ktoś mi przeszkadzał w odmówieniu albo telefon dzwonił ciężko było mi się też skupić na modlitwie moje myśli krążyły ale udało mi się skończyć i dziękuje Matce Boskiej za wytrwałość i wszystkie łaski którymi obdażyła mnie i moją rodzinę w tym czasie. Od razu co zauważyłam to że przestałam przekinać co wcześniej zdarzało mi się, stałam się spokojniejsza udało mi się zaliczyć całą sesję bez większego stresu, wierzę że to wszystko pomoc Matki Naszej. Moja intencja była trudna i wierzę że wszystko się ułoży i poprawi. Namawiam wszystkich żeby modlili się do Maryji różańcem bo on daje wiarę we wszystko, nie wolno się poddawać trwajcie w modlitwie. Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!