Milena: Obrona pracy magisterskiej

Nowennę zaczęłam odmawiać , gdyż już nie miałam siły na naukę,napisanie pracy mgr… Już czułam zmęczenie, wycieńczenie, wmawiałam sobie , że mój mózg nie chce juz przyswajać wiedzy po 5 latach studiów, siedziałam godzinami ucząc się… i pomyslalm o nowennie pompejańskiej, zaczęłam odmawiać w intencji siły, wytrwałości do napisania pracy mgr , o siły do nauki do egzaminów i zaliczenia wszystkiego w jak najszybszym terminie. UDALO SIE ! Jak tylko zaczęłam nowennę już od pierwszych dni czułam opiekę Matki , z łatwością przyszło mi napisanie magisterki, nauka do sesji też była łatwiejsza .. skończyłam nowennę miesiąc przed obrona mgr, i ciągle czułam ten wewnętrzny głos, który podpowiadal zebym, się nie martwiła , wszystko będzie dobrze. I tak właśnie było zaliczyłam wszystko w pierwszym terminie, obroniłam się . I wiem że to tylko dzięki opiece NASZEJ KOCHANEJ MATKI.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
BeataMariaKrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Niech Ci Bóg błogosławi w dalszym życiu.

Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo. Niech Maryja prowadzi Cię w życiu. Dziękuję za świadectwo.

Beata
Gość
Beata

Prawdziwe i piękne świadectwo o wierze i pokładaniu ufności w Bogu. Niech Maryja będzie Ci zawsze wzorem i nadzieja , że ze wszystkie sprawy należy powierzać w ręce Maryi. Dziękuję za Twoje świadectwo.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ