Paulina: ciąża

Pragnę podzielić się łaską, jaką otrzymałam od Matki Bożej. Otóż jakiś czas temu dowiedziałam się, że gdy będę starać się o dziecko, będę potrzebować pomocy medycznej
Read More

Katarzyna: co najważniejsze mogę przyjmować Komunię!

Skoro Bóg jest naszym Ojcem i obiecał troszczyć się o mnie, to jak by mógł pozwolić na krzywdę swojego dziecka.
Read More

Aleksandra: Spotkało mnie tyle dobrego

Nowenna Pompejańska wniosła wiele dobrego w moje życie. Prosiłam o wszystko co dobre dla moich rodziców - zwłaszcza dla mojego ojca, którego przez długi czas nienawidziłam .. I dostałam - spokój w sercu, wyznaczyłam ojcu i mamie za jej bardzo bolesne zachowanie względem mnie.
Read More

Kasia: Ciąża i poród

Witam , to juz kolejne swiadectwo. Nie wiem ile nowenn juz odmowilam i nie jestem w stanie policzyc lask , ktore otrzymalam. Tym razem prosilam o spokojna ciaze i szybki porod. Moja pierwsza ciaza to byla trauma. Ojciec dziecka nas zostawil ,mialam wszystkie mozliwe bole, nudnosci , depresyjne mysli.
Read More

Cecylia: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją interwencję

Dziękuję Matce Najświętszej za ustrzeżenie mojego dziecka przed podjęciem niewłaściwej decyzji dotyczącej przyszłego małżeńskiego życia. Na początku ich znajomości tłumaczyłam, wskazywałam złe, niepokojące cechy wybrańca, później pozostała mi tylko modlitwa. Kiedy postanowili się pobrać, po zaręczynach, zaczęłam się modlić się Nowenną Pompejańską „o potrzebne łaski dla młodych i wypełnienie się woli Bożej.” Na drugi dzień po zakończeniu Nowenny otrzymałam wiadomość, że związek mojego dziecka się rozpadł. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją interwencję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
LuizaEwzadowolonaadam Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
zadowolona
Gość
zadowolona

A córka nie płacze przez przypadek po kątach? Może odmawia NP w intencji powrotu narzeczonego…? Ja bym się osobiście nie wtrącała w takie sprawy…

adam
Gość
adam

Rodzice mają prawo i obowiązek modlić się za swoje dzieci, tu intencja była jasna: zaczęłam się modlić się Nowenną Pompejańską „o potrzebne łaski dla młodych i wypełnienie się woli Bożej.”
Lepiej popłakać tydzień po stracie złego narzeczonego, niż całe życie w związku małżeńskim.

zadowolona
Gość
zadowolona

Owszem mają prawo i obowiązek się modlić ale też bardzo często są nieobiektywni w ocenie takich sytuacji…

Ew
Gość
Ew

oczywiście, ze często są nieobiektywni. Wiem z doświadczenia. Ale modlitwa w intencji wypełnienia się woli Boga, uważam, że jest bardzo uczciwa. Osobiście, choć moi rodzice nie akceptowali moich wyborów, to wdzięczna byłabym im za modlitwę o to, bym uniknęła błędu małżeństwa z niewłaściwym człowiekiem

Luiza
Gość
Luiza

Jezeli bylaby to milosc, to by sie z dnia na dzien nie rozstali. Proste.