Iza: Niesamowita zmiana

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Będzie to moje pierwsze świadectwo. Moja historia z nowenna pompejanska zaczęła się w czerwcu 2017r kiedy to poznałam cudownego, jak mi się wtedy wydawało, chłopaka. Natknęłam się na tą niesamowita modlitwę "przez przypadek" w Internecie i dosłownie od razu zaczęłam ją odmawiać w intencji tej relacji.
Read More

Kobieta na początku drogi: Odnalazłam prawdziwą miłość życia

Chciałabym podzielić się świadectwem odnalezienia Miłości życia - Bóg intencję potraktował dosłownie, “po swojemu”, ale lepszemu. Po nieudanym związku byłam zrozpaczona i wiedziałam, że tylko cud może mi pomóc znaleźć autentyczną miłość, mam już swoje lata. Zastrzegam, że będzie to dłuższy tekst i nie skończy się tak przewidywalnie jak opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy za sprawą nowenny są razem szczęśliwi. A więc... Moje życie było życiem przeciętnego katolika - msza w niedzielę, pacierz wieczorem, nie zabijałam, nie kradłam i miałam jako taką relację z Bogiem - na tyle poprawną, że w życiu odczuwałam niewyjaśnione szczęście mimo wielu długo trwających i bolesnych zdarzeń. Uważałam, że to wystarczająco dużo aby uważać się za rzeczywiście wierzącą, praktykującą. Nie patrzyłam na innych z góry.
Read More

M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia

Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski, którymi nas obdarzyła. Dziś poświęciłam obraz Matki Bożej Pompejańskiej oraz nowe łańcuszki- mój i córki.
Read More

Ela: Łaski płynące z tej modlitwy i miłość Maryi

I ja złożę krótkie świadectwo otrzymanych łask. To jest moje trzecie podejście do odmawiania nowenny, jak dotąd jeszcze żadnej nie udało mi się ukończyć, zawsze jakieś przeszkody stawały na mej drodze. Jednak teraz postanowiłam, że ją odmówię. W dwóch poprzednich tych nieskończonych nowennach otrzymałam wiele mniejszych łask, które wyszczególnię:Przeczytaj Ela:...
Read More

Anna: Wiem że Pan Bóg nigdy nas nie zostawi

Szczęść Boże! Przepraszam kochana Matenko, ze zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nowennę odmawiam od października 2016 z niewielkimi przerwami. Modlitwę poznałam dzieki pewnej osobie, która Pan Bóg postawił na mojej drodze w pracy. Modliłam sie głównie w intencji pracy, która jest bardzo stresująca. Dzieki opiece Matenki sytuacja sie poprawiła DIAMETRALNIE! To jest wręcz niesamowite.
Read More

Magda: Nowenna odmieniła moje życie!

Postanowiłam się podzielić z Wami moimi przeżyciami podczas odmawiana nowenny. Zacznę od początku. O Nowennie dowiedziałam się w styczniu ubiegłego roku od mojej najlepszej przyjaciółki mamy, to ona mnie wprowadziła tłumacząc mi jak odmawiać różaniec. Zbierałam do tego się długo ponieważ moją nowennę zaczęłam odmawiać 24 grudnia. Miałam duże problemy w szkole, byłam załamana. Kiedy odmawiając nowennę czułam ze Maryja i Jezus są ze mną. Już kiedy wróciłam do szkoły moment problemy zniknęły. Wszystko zaczęło się układać po mojej myśli. Dostałam wiele łask np zniknął we mnie strach lęk co u mnie jest to częste. Było mi trudno ale prawie wytrwałam. Dzisiaj jestem przy 52 dniu i coś we mnie pękło. Odmawiając nowennę płakałam jak małe dziecko. Rozmawiałam z Maryją, mówiłam wszystko to co leżało mi na sercu i pomogło mi to. Dzięki tej nowennie poczułam ze jestem bliżej Boga. Moja intencja jest za zdaną mature i to było dla mnie najważniejsze przy odmawianiu Nowenny Pompejańskiej ale teraz zmieniło sie dużo. Juz nie to się liczy, tylko to jak ta nowenna wpłynęła na moje relacje z Maryją i Bogiem. Wierze ze wszystko się ułoży w moim życiu i uzyskam spokój. Pisząc to świadectwo chce pokazać ze nasze intencje zostaną spełnione ale jak ta modlitwa łączy Nas z Bogiem jaką Nam daje siłe w wiare. Jest to piękne uczucie. Ten kto się waha przed odmawianiem tej nowenny nie ma czego. Bo Maryja Nam w tym pomoże tak jak pomogła mi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magda: Nowenna odmieniła moje życie!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

dziękuję,piękne świadectwo, takie dojrzałe tak młodej osóbki.Niech Bóg Ci błogosławi.Serdecznie pozdrawiam 🙂

Elzbieta Komuda
Gość
Elzbieta Komuda

Dziękuję za piękne świadectwo. Życzę Ci żeby Maryja Matka Pięknej Miłości prowadziła i udzielała łask Bożych.
Ela

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!