Danusia: Modlitwa za Dusze w Czyśćcu cierpiące

To moje trzecie świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej od 15.08.2016r. do 11.09.2016r. za dusze Czyśćcu cierpiące a 10 NP. Tą NP. ciężko było odmawiać. Miałam złe samopoczucie, bolała mnie głowa, miałam duszności, rozproszenie myśli. Dotychczas wszystkie NP odmawiałam modląc się 4 częściami różańca świętego ale tą zaczęłam odmawiać 3 części różańca św.
Read More

Katarzyna: Miłość, na którą czekasz jest obok Ciebie

Pierwsza Nowenna Pompejańska dała mi wielki spokój wewnętrzny, radość, szczęście, dziś jest 10 dzień mojej drugiej Nowenny, którą rozpoczęłam, aby powrócić do tego wspaniałego uczucia bliskości z Bogiem i Maryją.
Read More

Józef: modlitwa za wnuczka

Nowenne Pompejanska!!Oto historia;;Urodzil Mi sie Wnuczek ktory przy porodzie napil sie wod plodowych ledwo zostal Uratowany oczywiscie od razu go ochrzcili w Szpitalu.Wydawalo sie ze wszystko w porzadku!Po trzech Miesiacach dostal zapasci,okazalo sie ze ma wade wrodzona Serca i potrzebuje natychmiastowej Operacji.Gdy Jego wiezli do Zabrza na Sygnale!Ja w tym...
Read More

Marek: Pełen nadziei i oddania

Nowennę Pompejańską odmówiłem kilka razy, pierwszą Nowennę odmówiłem w intencji wyjaśnienia sytuacji w pracy, po kilku dniach wyjaśnia się sytuacja w mojej pracy. Minęło trochę czasu i byłem w Sanktuarium w Pompejach, akurat kiedy byłem w kościele odbywał się ślub tam. Po jakimś czasie postanowiłem odmówić Nowennę w intencji miłości, przyszłej żony. Aktualnie odmawiam, którąś z kolei Nowennę w tej intencji została mi ostatnia mała Nowenna.
Read More

Viola: Ocalenie życia

Tydzień temu mój mąż miał zawał serca. Dzień wcześniej byliśmy w szpitalu, ale lekarze pomimo dwukrotnego EKG niczego nie znaleźli. Jak robiono EKG to blaszki tętnicy się otwierały, a po badaniu zaraz zamykały. Byliśmy w szpitalu 6 godzin i wypuszczono nas do domu z dobrymi wynikami. Godzinę poźniej się zaczęło, ale nietypowo, był ból gardła. Mąż wytrzymał do 10 rano następnego dnia. Był jeszcze w pracy. O dziwo nie stracił przytomności i mógł chodzić. Poszedł do szpitala i dobry lekarz przyjął go na oddziale w celu zwykłej wizyty.
Read More

Był satanistą, został… świętym!

Drodzy Czytelnicy strony www.pompejanska.rosemaria.pl!

Dziś przeżywamy urodziny naszego patrona, bł. Bartola Longo (10/11 II 1841 r.). To On jest inspiracją dla wielu inicjatyw różańcowych, także w internecie (także tej naszej pompejańskiej strony oraz www.zywyrozaniec.pl). 

Relikwie bł. Bartola
Relikwie bł. Bartola Longa w naszej redakcji

Błogosławiony Bartolo Longo to Pierwszy Apostoł Nowenny Pompejańskiej. Miejmy to na uwadze, że to właśnie on rozpowszechnił różaniec w tej formie na całym świecie. To On pierwszy spisał obietnicę Maryi daną Fortunatinie, że “ktokolwiek odmówi tę nowennę, otrzyma łaski, o które prosi”. Dziękujmy mu za inspiracje i natchnienia!

Zachęcamy do informowania o Tym świętym innych i modlenia się o jego kanonizację oraz o cud potrzebny do kanonizacji:.

Modlitwa o kanonizację

Bartolo Longo
Bartolo Longo i dzieci więźniów, którymi się opiekował

Boże, Ojcze miłosierdzia, wielbimy Cię za to, że dałeś historii ludzkości bł. Bartola Longa, żarliwego Apostoła Różańca i świetlany przykład świeckiego głęboko zaangażowanego w  ewangeliczne świadczenie wiary i miłości. Dziękujemy Ci, Boże, za jego niezwykłą duchową podróż, jego prorocze intuicje, niestrudzone wysiłki na rzecz najbiedniejszych i odrzuconych, za pobożność, z jaką służył Twojemu Kościołowi i zbudował nowe miasto miłości w Pompejach. Prosimy Cię, spraw, by bł. Bartolo Longo został wkrótce zaliczony do grona Świętych  Kościoła powszechnego, tak, by każdy mógł naśladować go jako wzór życia i otrzymywać łaski za jego wstawiennictwem. Amen

Jeśli chcesz poznać bł. Bartola:

1. Wejdź na www.bartolo-longo.pl

bartolo-biografia
Biogrfia bł. Bartola Longo

2. Sięgnij po książkę, która zaspokoi Twoją ciekawość. Książkę, która odmieni Twoje życie. Inspirująca historia błogosławionego Bartolo Longo – Twojego nowego patrona na trudne czasy! W dzień Jego urodzin biografia bł. Bartola jest dostępna dużo taniej. Nie przegap takiej okazji!

Polecamy też audiobook.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o