Urszula: Uwolnienie z ataków zła

Witam wszystkich czcicieli Matki Najświętszej Pompejańskiej i Różańca Świętego.Szczęść Boże. Chciałabym złożyć świadectwo łaski którą otrzymałam poprzez odmawianie tej nowenny.W moim życiu i rodziny działy się dziwne rzeczy,niepowodzenia, choroby,bieda,kradzieże;po prostu ktoś uprawiał na nas „czarną magię”. O nowennie dowiedzieliśmy się przypadkiem,albo sama Matka Boża nas do niej doprowadziła.Podczas odmawiania nie było lekko,wybuchały pożary,wypadki samochodowe były aż trzy.Obecnie kończę trzecią nowennę,myślę że zło ustąpi raz na zawsze.Dziękuję Matce Najświętszej za łaskę którą otrzymałam. Polecam wszystkim odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

7 myśli na temat „Urszula: Uwolnienie z ataków zła

 1. Na świadectwo może jeszcze nie jestem gotowa, ale właśnie zakończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską i jedno wiem na pewno, że warto ją odmawiać. Dla wszystkich, którzy są zalęknieni, znerwicowani, bojaźliwe podchodzą do życia ta modlitwa może okazać się lekarstwem na te wszystkie dolegliwości. Nawet nie wiem jak to się stało, że zaczęłam ją odmawiać, bo wcześniej odmówienie chociaż jednej części różańca było dla mnie wręcz niemożliwe. Przy modlitwie czułam zmęczenie, ból głowy, nawet i frustrację, ale dzięki Matce Bożej i Duchowi Św. dotrwałam do końca.Wcześniej nie radziłam sobie ze sprawami życia codziennego, przerażało mnie podjęcie poważniejszych decyzji, wszystkim się zamartwiałam, ale teraz, dzięki Nowennie potrafię patrzeć na przyszłość ze spokojem- a to dla mnie bardzo duża zmiana. Przez okres odmawiania tej modlitwy dzieją się rzeczy różne, w moim przypadku działy się i niepokojące- dotyczące moich najbliższych, jak i te bardzo wzruszające i wręcz niemożliwe do zaistnienia w normalnych okolicznościach. Te słowa , które się wypowiada „… jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miałby być przez Ciebie opuszczony.” Te słowa są prawdziwe, a to znaczy, że Matka każdego wysłuchuje, tylko daje mu takie łaski, jakie sama uważa za słuszne w tym okresie. Jedno wiem na pewno, że Nowenna Pompejańska zmieniła mnie na lepsze. Dziękuję za wszystko Matce Bożej, za to natchnienie do odmawiania jej i za tą stronkę, która napawała mnie nadzieją… Mam nadzieję, że moje słowa kogoś zainspirują…

 2. Prosze o odpowiedz,co to znaczy odprawiac czarna magie,bardzo mnie to zainteresowalo,bo byc moze moglabym pomoc pewnej rodzinie w ktorej ciagle sie dzieje zle.

  • Nie znam się, ale nie wiem czy coś bez wiedzy danej osoby może jej zaszkodzić. Powiedzmy, że czarną magią jest już samo życzenie źle jakiejś osobie.
   jeśli patrzeć na voodoo to niedawno czytałam, że ci „przeklęci” dosłownie umierają tak jak szaman lub inna osoba im powiedziała, tylko, że oni o tym wiedzieli i mocno w to uwierzyli.
   inaczej, znam tez pewną rodzinę, gdzie różnie się dzieje, raz powodzenia raz nie, ale wypadki stale, nerwy mają ciągle, rozwody, pobicia. ale jak ich znam to są po prostu agresywni, neurotyczni, więc nie sądzę, ze to dlatego że ktoś na nich „uprawia czarną magię”. fakt, że sami wierzą w różne gusła, zabobony, wahadełka i inne.

 3. Byc w lasce uświęcajacej . Chodzić do spowiedzi , przyjmować Komunię Św. to jest się bezpiecznym . Zaprosić Pana Jezusa do siebie . Rózaniec jest najlepszą bronią przed złem. Są ..psychole co się zajmują czarną magią i to nie są żarty. Posłuchajcie kazań O.Daniela czy ks.Piotra Glasa to włosy na głowie się jeżą….ale Jezus jest ponad wszystko.
  Urszulo możesz też zamówić Msze Sw. w intencji o opiekę Bożą .
  Dobra jest też Msza Sw w intencji o uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w rodzinie w cały drzewie genealogicznym . Wypełnia się calą taką ankietę ..przodków.
  W Górce Klasztornej . Trochę trzeba poczekać na kolejkę na taką Mszę ….warto

 4. Co chwilę, gdy wchodzę na stronkę o nowennie pompejańskiej, to dowiaduje się o ciekawych i ważnych dla mnie informacjach. Dziękuję Pani Tereso 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!