Agnieszka: Bóg dobrze wie kogo nam zesłać!

Tak naprawdę, gdy znowu się coś nie idzie po naszej myśli, człowiek znowu wraca do Boga. Tak też było ze mną.Nowennę odmawiam od grudnia 2015 roku więc to już okrągła rocznica. Od tego czasu odmówiłam ich tylko trzy (jestem w trakcie czwartej). Wiele też zaczęłam ale ich nie skończyłam.
Read More

Lucyna: bardzo polubiłam tę modlitwę!

Niedawno skończyłam odmawiać 4 nowennę pompejańską. Wcześniej złożyłam świadectwo z 1 NP,modliłam się o dobrego męża dla córki i w czasie odmawiania nowenny zaczęła spotykać się z dobrym chłopakiem. Minął właśnie rok i zaręczyli się.Przeczytaj Lucyna: bardzo polubiłam tę modlitwę!
Read More

Małgorzata: Szczęśliwie przeprowadzona operacja onkologiczna

Nowenną Pompejańską modliłyśmy się razem z moją mamą o zdrowie dla niej . Wcześniej pojawiło się krwawienie przy oddawaniu kału , mama była słaba , wstępne badania wykazały guz w jelicie grubym . Kolejne badania w listopadzie potwierdziły raka . Nowennę postanowiłyśmy rozpocząć 8 grudnia w Godzinę Łaski .
Read More

Beatka: Wymarzony Ślub

To juz trzecie moje swiadectwo, po trzeciej Nowennie Pompejanskiej. Nie umiem tego dobrze wyjasnic, bo dzialy sie rzeczy dla mnie niepojete. W ubieglym roku rozpadl mi sie dlugi zwiazek i prosilam Matke Boska o dobrego czlowieka w moim zyciu, nie o naprawe owczesnego. Mimo ze serce podpowiadalo intencje naprawcza zwiazku,...
Read More

Monika: Na sto procent zawierzyłam i dostałam piękny owoc

Szczęść Boże. Modliłam się i nie ustępowałam w tym, że Matka Boska mi pomoże , gdyż nie była to moja pierwsza nowenna.
Read More

Urszula: Problem z alkoholem

Piszę to świadectwo niemal rok po odmówieniu no­wenny w intencji trzeźwości mojego taty. Jakiś czas temu zaczął „zaglądać” do kieliszka. Choć nigdy wcześniej nie miał problemu z alkoholem i nie wydarzyło się nic, co by mogło go ku temu skłonić, zaczął upijać się niemal codziennie. Oczywiście, były prośby, groźby i rozmowy. Ojciec przestawał pić, ale zdarzały się chwile „słabości” (tata często przebywa poza domem i wtedy pojawia się „okazja”).
Postanowiłam odmówić w jego intencji nowennę. W zeszłym miesiącu przekonałam się i tak naprawdę uświadomiłam sobie dopiero, że nowenna przyniosła skutek – tata niemal miesiąc mieszkał sam z uwagi na wyjazd mamy i w tym czasie zachował zupełną trzeźwość, choć miał wiele okazji do tego, by wypić. Wiem, że to za sprawą Maryi tata poradził sobie z problemem alkoholowym. Chwała Panu!
Odmawiam również kolejną już nowennę w intencji nawrócenia pewnej osoby i łaski małżeństwa. Niestety, jak do tej pory, skutek jest przeciwny do zamierzonego! Ale uświadomiłam sobie jedną rzecz – nie stawiałam w swoim życiu Pana Boga na pierwszym miejscu. Teraz wiem, że to On jest najważniejszy. To Jemu muszę podporządkować swoje życie i całkowicie Mu zawierzyć. Ufam, że Maryja wyprostuje moje życie i życie osoby, za którą się modlę i wyprosi mi u Jezusa potrzebne łaski, choć w tej chwili – tak po ludzku – wydaje się to niemożliwe, choć ja wiem, że dla Pana nie ma rzeczy niemożliwych!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!