Wymodlone małżeństwa

Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 20 sierpnia 2013 roku. Prosiłam w wielu intencjach, a szczególnie o nawrócenie córki, która mieszkała z narzeczonym bez zawarcia małżeństwa. Ślub córki odbył się 16.08.2014 roku.
Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Ponadto otrzymałam wiele łask, których się po prostu nie spodziewałam. Modlę się w dalszym ciągu i wiem, że jestem pod opieką Matki Bożej Pompejańskiej.
Grażyna

Moje rodzeństwo pozostawało w związkach niesakramentalnych. Moja mama ubolewała nad tą sytuacją.
Natchnęła ją myśl, aby odmówić dwie nowenny pompejańskie w intencji dobrych współmałżonków dla mojego rodzeństwa. Wkrótce po odmówieniu modlitw przez moją mamę, nasi najbliżsi oznajmili rodzinie, że wraz z partnerami zdecydowali się na ślub kościelny. Dzięki niech będą Matce Bożej!
Klara

Przez 8 miesięcy codziennie odmawiałem nowennę, w jednej intencji aby moja narzeczona wyszła za mnie za mąż. I 19 października 2013 r. pobraliśmy się w naszym kościele parafialnym.
Dlatego warto odmawiać nowennę ponieważ Matka Boża Pompejańska wysłuchuję każdego kto się do Niej zwraca.
Marcin

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o