Małgosia: uwolnienie z objadania się

Składam świadectwo odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Moja intencja brzmiała: o uzdrowienie z grzechu obżarstwa. I Matka Pompejańska wysłuchała mnie. Dziś nie mam już z tym problemu, a borykałam się kilkadziesiąt lat ze swoim łakomstwem..
Przeczytaj całość

wysłuchana: dzięki pomocy Matce Bożej i dusz w czyśću cierpiących problemy znikają

Witam Wszystkich modlących się Nowenną Pompejańską. Składam już po raz kolejny moje świadectwo tym razem łącznie sumując z trzech ostatnich odmówionych przez Mnie nowenn. Ta nowenna jest nie do odparcia, jest cudowną modlitwą, która daje tak wiele łask, spokoju ducha i napełnia miłością.
Przeczytaj całość

Ela: Pomóż wytrwać i wierzyć Maryjo!

Nowennę Pompejańską odmawiam po raz pierwszy. Jestem w 4 dniu części dziękczynnej. Wierzę, że intencja, w której odmawiam tę nowennę będzie wysłuchana. Zauważam jednak łaski, o które nie prosiłam. Otóż wczoraj po raz pierwszy mogłam pomodlić się o łaskę macierzyństwa i zdrowe potomstwo (dodam, iż sama mam  dziecko upośledzone) dla...
Przeczytaj całość

Kinga: Nowe życie

Swoją przygodę z nowenną pompejańską rozpoczęłam już około półtora roku temu, jednak to odmówione w ostatnim czasie dwie nowenny wniosły najwięcej pozytywnych zmian w życiu moim jak i mojej rodziny. Przede wszystkim rozmowy z Maryją pomogły mi w jednym z najgorszych momentów mojego życia, oprócz pomocy w przetrwaniu tego złego czasu otrzymałam dar spokoju, radości, którego tak bardzo mi wcześniej brakowało.
Przeczytaj całość

Paweł: „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś”

"...wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną..." I głoszę ;) dziś skończyłem odmawiać trzeci raz Nowennę Pompejańską w tym roku. Intencje o które wcześniej się modliłem spełniły się z nawiązką, liczę, że teraz też tak będzie. Z Nowenną Pompejańską bardzo pokochałem modlitwę i pracę nad sobą. Bóg jest wielki!
Przeczytaj całość

Maryjka: Wierzę ,że jeszcze wszystko przed nami

modliłam się o uzdrowienie mojej córeczki z choroby oczu, nie było łatwo odmawiać nowennę nie mogłam się skupić ciągle jakieś myśli przychodziły mi do głowy itp. ale trwałam w modlitwie w dwa tygodnie przed końcem nowenny myśl „po co ci to daj sobie spokój nic ci to  nie da”… Na następny dzień kontrola po naświetlaniu okazuje się że dziecko widzi więcej niż wcześniej dziękowałam Matce Bożej a w oczach łzy. W pierwszą sobotę miesiąca na czuwaniu córeczka była ze mną na mszy to było dwa dni przed końcem odmawiania nowenny. Moja mała córeczka zasnęła mi na kolanach.Ksiądz powiedział, że 8.grudnia jest święto Niepokalanej Maryi i będą spełniane wyproszone łaski( to ten dzień w którym  miałam skończyć nowennę nie wiedziałam o tym i byłam pod wrażeniem wiem że to nie był przypadek że akurat w tym dniu).  Nagle u śpiącej córeczki spostrzegłam ,że z chorego oka lecą łzy emocji nie było końca wzruszenie,dziękowanie najświętszej panience po tym nie mogłam dojść do siebie.Na następny dzień oczy dziecka były załzawione z ropą myślę że to było oczyszczenie, choć miałam zwątpienie. |
nie wiem co będzie bo jeszcze nie ma całkowitego uzdrowienia ,ale wierzę ,że jeszcze wszystko przed nami.dziękuję ci Maryjo

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Maryjka: Wierzę ,że jeszcze wszystko przed nami"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna
Warto sie modlic 🙂 ja tez mam dni w ktorych modlac sie czuje ze zle to robie, mysli biegaja wszedzie tylko nie sa w tej danej chwili … tez mam momenty ze zastanawiam sie czy to ma sens ale to zly tak nam miesza… modlitwa daje taki spokoj ze czasami nie umiem go nawet opisac 🙂 a Matka Boska czuwa nad kazdym z nas 🙂 rzycze wytrwalosci w modlitwie i sobie tez 🙂 bo moje Nowenny tez odmawiam za moja chora coreczke ktora jeszcze sie nie urodzila 🙂 mysle ze Maryja wie jak wazna jest matczyna milosc i wesprze nas… Czytaj więcej »
Teresa
Gość
Teresa

Warto się modlić.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!