Beata: „BROŃ” RÓŻAŃCA

Od sierpnia 2014 roku nieprzerwanie odmawiam Nowennę Pompejańską. Początkowo modliłam się w ogromnym bólu duchowym. Nie radziłam sobie (tak odczuwałam) z tym co mnie spotkało ze strony osoby, z którą żyłam w serdecznej przyjaźni od ponad 30 lat. Zostałam oskarżona o coś czego nie uczyniłam i nie miałam możliwości obrony......
Read More

Elzbieta: Nie biorę żadnych tabletek. Dziękuję Maryi

Chwała Maryi ! przy modlitwie pomagały mi słowa ,,Miłość Matki Boskiej po prostu jest !,, przed każdą nowenną prosiłam wszystkich świętych o pomoc przy różańcu.
Read More

Bartek: Otrzymane łaski i oczekiwanie na tą najważniejszą

Szczęść Boże. Chcę się podzielić świadectwem i otrzymanymi łaskami. Teraz jestem już w trakcie odnawiania drugiej nowenny o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa. Mimo że przy pierwszej nowennie i do dnia dzisiejszego moje małżeństwo jest pod znakiem zapytania bo żona dalej twierdzi, że chce rozwodu że mnie już nie kocha to dziękuję Maryi za otrzymane łaski których tak wiele otrzymałem.
Read More

Katarzyna: Dla niedowiarków

Witam wszystkich, czytających tę stronę. Dzisiaj chciałabym podzielić się moimi przeżyciami związanymi z Nowenną. Trudnymi, ale może wiele osób jest w podobnej sytuacji i im to pomoże. Decyzję o odmawianiu Nowenny podjęłam we wrześniu, kiedy stwierdziłam, że nic ma dla mnie już sensu, w moim życiu nie ma już nawet nadziei,...
Read More

Monika: Nawrócenie kochanki męża

Dziękuję Bogu,bo przez ten romans Bóg zdjął mi klapki z oczu, że w Moim małżeństwie działo się bardzo źle,zrozumiałam swoje błędy, bardzo się zmieniłam przez ostatni rok. Jestem spokojniejsza, po ludzku się boję, ale wierzę, że wszystko bedzie dobrze niezależnie od tego jak moje życie i małżeństwo się potoczy
Read More

Marta: Narzeczeństwo w zagrożeniu

Chcę opowiedzieć Wam, jak dobrotliwie obeszła się ze mną Matka Boża Pompejańska. Niech na wieki będzie błogosławiona!
Spotykałam się ze swoim chłopakiem już cztery lata, kiedy postanowiliśmy ustalić datę ślubu. Niespodziewanie jednak pokusy tego świata okazały się silniejsze od naszej miłości… Najpierw zaczęliśmy opuszczać niedzielną Eucharystię, potem oddalaliśmy się od siebie, pojawili się koledzy, koleżanki, w naszym związku wybuchały sprzeczki i spory.
Mimo to wierzyłam, że po ślubie wszystko się zmieni! W pogoni za pieniędzmi wyjechałam za granicę trzy miesiące przed planowanym małżeństwem. Już po trzech tygodniach narzeczony podczas rozmowy telefonicznej oznajmił, że chce odwołać ślub… Argumenty podawał różne, głównie obciążające mnie i mój charakter… Świat mi się zawalił… Zaczęłam zastanawiać się, dlaczego i wtedy przypomniały mi się te wszystkie niedziele spędzone w galeriach handlowych, na plaży czy u znajomych, zamiast na Mszy świętej…
Jeszcze tego samego dnia, na godzinę 17:00, udało mi się zamówić bilet powrotny do kraju, co było cudem! W drodze spotkałam kobietę, która modliła się ze mną, co dawało mi wiele spokoju. Wróciłam i próbowałam „sklejać” nasz związek.

Data ślubu zbliżała się nieubłagalnie… Moja starsza siostra przeczytała w internecie o nowennie pompejańskiej, ale ja modliłam się po swojemu. Pewnego dnia stwierdziłam, że ta nowenna, to moja ostatnia szansa. Policzyłam, ile dni zostało do ślubu… Było ich dokładnie 54, co odczytałam jako znak i uwierzyłam, że wszystko będzie dobrze… Modliłam się… Raz było gorzej, raz lepiej…

W trakcie nowenny spotykało mnie nadal dużo  przykrości ze strony narzeczonego, ale walczyłam o naszą miłość… Prosiłam Pana Boga o przemianę narzeczonego i o jego miłość. W sierpniu wzięliśmy ślub, piękny ślub i jesteśmy już małżeństwem! Matka Boża jest wspaniała, a mocna wiara i modlitwa wiele mogą zdziałać… Wiem też, że nie poprzestanę i nadal będę modlić się nowenną pompejańską do Matki Bożej o szczęśliwe małżeństwo i zdrowe dzieci, a także w innych intencjach.

Chwalmy Maryję, bo jest naszą wspaniałą Matką i nigdy nie zostawia nas w potrzebie!
Marta

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marta: Narzeczeństwo w zagrożeniu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
daria.np
Gość
daria.np

niech wam Bog blogoslawi:) Doszlas do tego do czego masa osob nie moze dojsc nawet przy pomocy innych:) najwazniejszy jest Bog i nasze nieszczescia nie sa kara za grzechy, ale ich konsekwencja, dobrze ze zyjecie z Bogiem. Chwala Panu!

E.
Gość

Super świadectwo. Oby przeczytały je osoby, które żyją podobnie, zanim zaczął się kryzys. Kiedyś słyszałam, że gdyby małżeństwa razem odmawiały Różaniec, nie byłoby rozwodów. Chwała Panu 🙂

Milena
Gość
Milena

Gratuluję! Niech już wszystko się Wam układa. Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi 🙂 Dbajcie o miłość i pielęgnujcie ją, bo sama nie zakwitnie, trzeba ją podlewać codziennie. Z Panem Bogiem.

beata
Gość

Udane małżeństwa to takie, które żyją w zgodzie z Bogiem i które stawiają Go na pierwszym miejscu.

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję za to świadectwo. Mam teraz bardzo podobnie . Oby wam się układało i niech Bóg nad Wami czuwa. Mam prośbę o modlitwę także za moje narzeczeństwo , które jest zagrożone .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!