Zofia: Mąż zdecydował się na terapię

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji trzeźwości mojego męża, który od wielu lat nadużywał alkoholu. Jak nie pił, był dobry i kochający. Jednak czasami nie wracał na noc, bo musiał się napić z kolegami. Zazwyczaj wtedy przeżywaliśmy tzw. „ciche dni” lub kłóciliśmy się, co było niedobre dla nas i dla dzieci.

Odmówiłam trzy nowenny pompejańskie w jednej i tej samej intencji, z wielką wiarą i poddaniem się woli Bożej. W trakcie modlitwy zmieniła się moja postawa wobec problemu, z którym mąż nie umiał sobie poradzić. Zrozumiałam, że alkoholizm to ciężka choroba, która może doprowadzić do śmierci. Pogłębiłam wiedzę na temat tej specyficznej dolegliwości i pozostałam w przekonaniu, że nie mogę przecież gniewać się na mojego kochanego męża za to, że jest chory! On nie panował nad sobą, alkohol rządził jego życiem i naszym rodzinnym przy okazji też.

Różaniec bardzo mnie wyciszył; na wiele rzeczy, ludzi zaczęłam patrzeć w innym świetle, w świetle wiary. Modlitwa różańcowa dała mi siłę do walki o moją rodzinę. Powoli zmieniał się również mój mąż – rzadziej pił.
Ostatnią, trzecią nowennę, skończyłam jeszcze przed wakacjami i mocno wierzyłam, że zostanę wysłuchana. I oto wczoraj, w święto Matki Bożej Częstochowskiej, mój małżonek zdecydował się na terapię!

Wiem, że to nie przypadek; to Maryja wysłuchała mojej pokornej prośby. Musiałam podzielić się swoim świadectwem, by innym dodać otuchy i wiary, iż modlitwa różańcowa działa cuda!

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

54
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
14 Wątki komentarzy
40 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
18 Autorzy
OliwiaAlaJlupaTERESAluko Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ABC
Gość
ABC

Ja mam zamiar odmówić nowennę w intencji mojego ojca aby wyszedł z alkoholizmu, dziękuję że napisałaś o swoim mężu. Teraz jestem niemal pewna, że Maryja pomoże mu z tego wyjść 🙂

Nina
Gość
Nina

Ja odmówiłam 4 itencje zawsze dotyczące mojego meza alkoholika ale widze że musze modlić sie duzo więcej ….

E.
Gość
E.

Nino, nie poddawaj się. Św. Monika modliła się o nawrócenie swojego syna Św. Augustyna 25 lat.

Airam
Gość
Airam

Dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny Pompejańskiej czyli cz. Dziękczynną w intencji moich dwójki dzieci. Szczególnie błagam Matkę Bożą o nawrócenie mojej córki. Bardzo ucieszyłam się, gdy w ok. siódmym dniu odmawiania części błagalnej, moja córka zerwała z chłopakiem, który miał na nią zły wpływ ( odciągał ją od Kościoła i od nauki) i nasze relacje znacznie się poprawiły. Dzisiaj dowiedziałam się , że moja córka po raz kolejny nas okłamuje i wróciła na drogę grzechu. Spostrzegłam też , że podczas odmawiania pierwszej części Nowenny popełniałam błąd, bo nie zawsze po każdej tajemnicy różańcowej odmawiałam modlitwę błagalną, tylko na koniec… Czytaj więcej »

E.
Gość
E.

Nie Pani po prostu się modli, a resztę zawierzy Najświętszej Mateńce. Ona ułoży wszystko

E.
Gość
E.

Miało byc „Niech się Pani modli”

luko
Gość
luko

Witam. Przepraszam że przeszkadzam, ale dawno nie było mnie na tej stronie. I stąd moje pytanie. Wie może ktoś co się dzieje z Lulu, nic nie wiem, i innymi osobami. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

E.
Gość
E.

Dzisiaj Alaj prosiła o modlitwę za Natalię (nic nie wiem), ponieważ jest w szpitalu. Także w porę pytasz.

cyrk
Gość
cyrk

Oj LUko, LUko, jaja sobie robisz?. Co za machiaweliczne podejście ? :)Właściwie nie wiem w jakim celu? Przecież WIEM, ,że Ty, LUko, LOla,LUlu i nic nie wiem to Ty. I nie tylko dlatego,że Natalia tak lubi wszystkich na L. mOŻECIE MI NIE WIERZYĆ ALE tak właśnie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I o ilę się nie mylę już parę osób to odkryło?Chyba rajcuje ciebie takie pisanie i odpowiadanie samej sobie, hę ? 🙂 🙂 🙂 Chyba dlatego , by mieć wiecej zwolenników ?, Dobrze,że laptopik, tablecik można ze sobą wszędzie mieć, co za cudny wynalazek 🙂 Życzę zdrowia 3, no może 4 w jednym, ha,… Czytaj więcej »

AlaJ
Gość
AlaJ

Myślisz, że jakaś osoba, w tym przypadku Natalia (nic nie wiem) oszukuje osoby z którymi korespondowała na meila? Dajesz bardzo poważny zarzut. Myślisz, że co, że Natalia napisała mi (i pewnie innym, których zna) że będzie teraz w szpitalu, a nie jest tylko sobie siedzi i pisze jako inne osoby?
Zastanów się.

lulu
Gość
lulu

mogę potwierdzić, że nic nie wiem jest w szpitalu, a ja się tu dlatego nie odzywam bo mam dość takiego szczeniackiego i prymitywnego zachowania jakie prezentuje między innymi „cyrk”, już wspomniałam wcześniej, jeśli ktoś ma wątpliwości niech zwróci się z prośbą do administratora, on ma możliwość sprawdzić czy kilka osób to ta sama osoba, jesteście co niektórzy żałośni

AlaJ
Gość
AlaJ

Myślę Lulu, że każdy mierzy swoją miarą, więc może te osoby to jedna i ta sama. ale po co takie bzdury. Trzymaj się też Gabrysiu w swoich sprawach, bo nie masz łatwego życia. dobrze, że chociaż na siebie i parę osób można tu liczyc w kwestii modlitwy.

aa
Gość
aa

Na tym forum to chyba standart podszywać się pod kilkoma nikami. Serio zgadzam się, że to cyrk na kółkach, niektórzy ludzie są po prostu niereformowalni. Wydawałoby się że dorośli ludzie, a zachowują się gorzej jak dzieci.

luko
Gość
luko

Ej proszę mnie nie obrażać! Ja nie jestem żadnym szczurem żeby podszywać się pod inne Linki.! Mam swój honor. A dla Twojej informacji, nie mam czasu pisać z Natalią wstaje o 5 rano do pracy i dlatego pytam się na tym forum. A ja wiem dlaczego wam to tak przeszkadza. Bo nie możecie wytrzymać że ktoś ma inne poglądy od waszych i ma zwolenników. Jak ktoś może to przekazcie mój adres Natalii ” luko1020 @ onet. pl” (jak coś to trzeba usunąć spacje.)

aa
Gość
aa

luko w twoje bajki to już nikt nie wierzy

luko
Gość
luko

Ale mi nie zależy żebyś Ty mi wierzyła. Albo ktoś inny, ja wiem swoje i pewne osoby mi wierzą. Wiec ja to olewam że mi nie wierzysz.

aa
Gość
aa

To przestań robić ludzi w balona i ściemniać na maksa bo to już jest śmiech bierze na twoją głupotę.

luko
Gość
luko

Ale co ja takiego robie? No co? !

Józef
Gość
Józef

aa masz dowody na to co piszesz , podobnie jak cyrk ?? Przedstaw dowody a jeśli nie masz , to nie krzywdź ludzi głupimi bezrefleksyjnymi komentarzami . To forum odwiedzają ludzie z problemami , nie możesz pojąć tego , że w kraju 38 milionowym jest kilka osób o podobnych problemach , ale jest dla Ciebie oczywiste , że kilka osób może myśleć tak jak Ty ?? Tak ciężko to zrozumieć ?? Dla mnie według Twojej logiki jesteś tą samą osobą co cyrk i jeszcze kilka inych podobnie myślacych . Jak to jest że kilka podobnie myślacych może się znaleść na… Czytaj więcej »

ami
Gość
ami

A czemu by nie domniemywać ,że aa i cyrk to nie ta sama osoba – no proszę aa – co Ty na to . Weście Wy ludzie się zastanówcie – jak macie taką postawę prezentować to może lepiej zamilknąć /ugryźć się w język . Do ludzi, na których Natalia nie działa „jak płachta na byka ” – potwierdzam – od soboty jest w szpitalu i nie ma dostępu do internetu . Także jak ktoś chce w jakiś sposób jej pomóc – pomódlcie się za nią . No to aa/cyrk masz do kompletu jeszcze jeden nick 🙂 Dla osób, które tak… Czytaj więcej »

Mr. L
Gość
Mr. L

Luko, dyskusja z anonimowym alkoholikiem, tudzież analną anią nie ma sensu. Niedługo do gatek Ci zaglądnie. Ta kobieta to dno i dwa metry mułu. Nie potrafi rzeczowo dyskutować, tylko dzieli się swoimi paranojami.

luko
Gość
luko

To nie dobrze. Jak ktoś ma z nią kontakt to pozdrówcie ją. I powiedzcie że ja się będę za nią modlił.

AlaJ
Gość
AlaJ

Natalia teraz zostanie na jakiś czas w szpitalu, także pozdrawianie nie wchodzi w grę 😉 dopiero kiedyś.
Jakby co to fajnie, jeśli też przyłączysz się do modlitwy. Jeśli już wierzyć to w moc jedności, w każdym razie lepiej jak ktoś nie jest sam w modlitwie czy myśleniu pozytywnym o kimś. Ja noszę ostatnio dwa różańce i jak się da, to kogoś „łapię” 😉 oczywiście znajomego :)) Na jutro już też kogoś umówiłam jak będę blisko kościoła. śmieszna łapanka, ale co tam. Najśmieszniejsze, że sama nie wiem czy wierzę 😉 W każdym razie działajmy jeśli tylko tak możemy.

E.
Gość
E.

Ja myślę, że wierzysz, tylko o tym jeszcze nie wiesz. Gratuluję postawy 🙂

AlaJ
Gość
AlaJ

To są ciągle tylko próby, być może naiwne.

kama
Gość
kama

Przecież sam,sama masz z nią kontakt …..baaaaaaaaaaaardzo bliski LUko 😀

aa
Gość
aa

Na tym forum to chyba standart podszywać się pod kilkoma nikami. Serio zgadzam się, że to cyrk na kółkach, niektórzy ludzie są po prostu niereformowalni. Wydawałoby się że dorośli ludzie, a zachowują się gorzej jak dzieci.

lulu
Gość
lulu

Proszę administratora, żeby raz a dobrze wyjaśnił sprawę, czy luko, lulu i nic nie wiem to jedna i ta sama osoba, jeżeli Pan tego nie zrobi to znaczy, że zależy Panu na ciągłych awanturach na forum, to już powinno być dawno wyjaśnione. Proszę skończyć tą dziecinadę

holy
Gość
holy

Stajesz się żałosna, ciągłe awantury i obrażanie ludzi pojawia się tylko wtedy kiedy Ty i Twoja klika się tutaj pojawia, od 4 tygodni zarzekasz się jak żaba błota, ze tu nie wrócisz a jednak pojawiasz się wiecznie obrażona i zblazowana.

AlaJ
Gość
AlaJ

Jises, jaka klika 🙁 Jestem za stara na jakieś kliki i inne jaja. Zaproszenie do modlitwy mamy, więc jak kto chce. Inne sprawy nie są potrzebne.

holy
Gość
holy

Ja również mam swoje lata, obserwuje te farsę od ponad miesiąca, to jest śmieszne (zauważ jakiego użyłam słowa nie zabawne) poza tym ciągłe pisanie, ze ktoś jest poszukujący i pobłażanie i przyklaskiwanie na jego wulgarność jest absurdalna, katolik to nie jest baran ciągnięty na rzeź, to nie jest tak, ze na katolika można bezkarnie pluć i go obrażać w imię bycia poszukującym, wygodne teorie bierzecie je z czasopisma „wygodne teorie? nie widzę aplauzu do modlitwy za osobę która być może nie jest tą za która się podaję, więc przestań narzucać to innym.

lulu
Gość
lulu

tego już za wiele, jeśli jest coś żałosne to to forum i możesz być pewna że się tu już nie pojawię

lulu
Gość
lulu

wybaczam wszystkim którzy mnie skrzywdzili słowem na tym forum ale masochistką nie jestem

holy
Gość
holy

bardzo proszę bez tych komediowych, teatralnych i melodramatycznych gestów i słów.

lupa
Gość
lupa

Przecież wiadomo,ze w domu jest kilka komputrerów, laptop i tablety i można pisać z nich jak lulu, lola itp. hę

AlaJ
Gość
AlaJ

no popatrz, co ty masz? bo u mnie jest tylko jeden stacjonarny. tablet mam, ale bez internetu. W głowie się nie miesci? prawda, że mozna coś innego robić na tych urządzeniach niż tylko pisać głupoty do ludzi w necie. jak widać każdy mierzy swoją miarą.

Oliwia
Gość
Oliwia

dajcie już spokój z tymi podwójny, potrójnymi loginami. Nudzi się Wam? To zazdroszczę. Ja się już wycofałam z tego forum bo to jak stadom żmij, gorzej niż przekupki na targu. A te oskarżenia że Lulu jest jedną osoba w trzech postaciach to już naprawdę było po bandzie. Oczywiście przeczytałam tu wiele wzruszających, prawdziwych świadectw i pouczających historii. Wiele razy też zniesmaczyłam się nadmierną pobożnością, wchodzeniem z butami w czyjeś życie erotyczne, odnajdywanie znaków Chrystusa bądź szatana w połamanych różańcach, łańcuszkach, popsutych kluczach, pomoczonej karteczce, widzeniach i marach i o tym że swiety Amol w śnie do nich przemówił itp. Jednak… Czytaj więcej »

luko
Gość
luko

O zgadzam się z Lulu. Takie mówienie że ktoś ma dwa linki, a nie ma na to dowodów to jest oczernie.

krys.
Gość
krys.

Dlaczego wy sie klocicie na tym forum.?
Pomodlcie sie lepiej.

aa
Gość
aa

Bo to jest jedna wielka farsa, zgadzam całkowicie z wypowiedziami holy, w końcu jakieś mądre słowa na tym forum. wielkie brawa dla tej osoby 🙂

luko
Gość
luko

Aa mam pytanie. Czy masz jakieś dowody na to że ktoś ma dwa linki? Jak masz to proszę przedstaw je. A jak nie to masz zaprzestać rozpoznawania fałszywych informacji.

luko
Gość
luko

A i jeszcze jedno jak bym miał takie chwasty na polu to bym dawno je zniszczył. Jak to wygląda w takim pięknym zbożu takie brzydkie chwasty. Mieszczuchu

aa
Gość
aa

Chyba w twoich marzeniach cie przeproszę luko, dla mnie jesteś śmiesznym człowieczkiem nie wartym żadnej uwagi i zachodu. Ciesze się, że nie tylko ja mam tylko takie zdanie o tobie.

luko
Gość
luko

Ale czy Ty masz jakieś dowody? Jak masz to proszę podaj je. Czekam

luko
Gość
luko

Panie Marku. Również proszę o wyjaśnienie sprawy podszywania się pod różne linki. Bo inaczej nigdy nie będzie spokoju na tym forum. Z góry bardzo dziękuję imieniu moim i dziewczyn. Pozdrawiam

TERESA
Gość
TERESA

Kto czyta te bzdury proszę kliknąć na zgłoś …..i będzie CZYSTKA

AlaJ
Gość
AlaJ

Niesłychane jest to wyrzucanie ludzi. Najgorsza rzecz.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?