Dag: Stała praca i nowe życie

Pragnę z całego serca podziekowac Najświetszej Panience za otrzymane łaski. Moje zycie bylo bardzo skomplikowane głòwine z powodu toksycznego małżeństwa w ktorym tkwilam od wielu lat. Bylam kurą domowa bez pracy na utrzymaniu nie do końca zrównowazonego psychicznie męża ktòry z tygodnia na tydzień traktował mnie coraz grzej.
Przeczytaj całość

Barbara: Maryjo w ramiona Twoje oddaję życie Najbliższych i swoje

Tym razem od razu rozpoczęłam Nowennę błagając Matkę Bożą o uzdrowienie męża.Pomoc przyszła od razu - zmiany okazały się łagodne do obserwacji.
Przeczytaj całość

Sylwia: Maryja jest WIELKA

Witam, jestem w trakcie 3 nowenny pompejańskiej. Bardzo długo zwlekałam ze swoim świadectwem az mi wstyd.S ama Matka Boska naprowadzila mnie na ta nowenne,to cud. Pomimo wielu trudnosci,koszmarow,przeciwnosci ,klopotow nie odpuszczam.Przeczytaj Sylwia: Maryja jest WIELKA
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ta modlitwa ma moc, uwierzcie!

O nowennie dowiedziałam się od bliskiej koleżanki, która ją w tym czasie odmawiała. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam a zachęcona świadectwami zamieszczonymi na stronie internetowej postanowiłam podjąć się tego wyzwania.Przeczytaj Małgorzata: Ta modlitwa ma moc, uwierzcie!
Przeczytaj całość

Joanna: uzdrowienie rodziny

Kocham swojego męża i cieszę się, że przetrwałam tę próbę. Jesteśmy rodziną, więc warto. Trzeba ją chronić i walczyć. Czuję się przez to silniejsza. Nigdy nie wiedziałam, że umiałabym przetrwać tak długotrwały i głęboki kryzys. Ale z pomocą Najświętszej Matki, przy wsparciu Ducha Świętego i naszych świętych wszystko jest możliwe.
Przeczytaj całość

Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Pragnę złożyć swoje  świadectwo -jako matka modliłam się do Maryi w trzech Nowennach Pompejańskich .Zaznaczyć pragnę,że tak jak prawie wszyscy w swych świadectwach piszą o dużych przeszkodach i wpływach „złego”Ja mogłabym powiedzieć ,że czym bardziej gorliwie odmawiałam tę cudowną modlitwę to większe spotykały mnie przeszkody,a nawet ogromne przeciwności losu się tworzyły.

Dwie Nowenny w intencji bardzo ważnej- choroba alkoholowa mojego syna ,ratowanie bardzo zawiłego trudnego do zrozumienia postępowania mojej synowej dotyczących ratowania małżeństwa teraz dopiero po długim czasie zaczynają się prostować,ale jeszcze długa droga.Widząc jak bardzo mój syn kocha te kobietę i dzieci – zawierzyłam ten problem Panu Jezusowi ostatniego dnia trzeciej N.P.a było to w 2 dzień świąt B.Narodzenia 2014r. przed obrazem-Jezu Ufam Tobie i w Tobie pokładam nadzieję -zaczynają się wyciszać i prostować.Nowenna odmówiona w intencji wyleczenia niegojącej się rany na nodze u mojego męża  od kilkunastu miesięcy została wysłuchana i tylko ja w to wierzę,gdyż mąż jest nie wierzący w moc modlitwy.Rana leczona była u kilku różnych lekarzy i na różne sposoby ,lecz bez rezultatów.W pierwszym tygodniu odmawiania NP.w intencji zagojenia się rany na lewej nodze u mojego męża -ja złamałam rzepkę we własnym kolanie lewej nogi .Dziękuję Mateńce naszej za ten dar modlitwy na różańcu NP.Było ciężko i wytrwałam.Teraz zrobiłam sobie przerwę,lecz dalej będę się modlić,gdyż brakuje mi tego poczucia opieki i ochrony.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JolaJ
Gość

Mam nadzieję Henryko ,że syn wejdzie na właściwą drogę bez alkoholu i uratuje swoje małżeństwo a ty nie ustawaj w modlitwie za syna i synową .Niech wam Bóg błogosławi

Matka narkomanki
Gość

Jakiś czas temu od znajomego Kapelana , dostałam Nowennę Pompejańską , na razie jeszcze czeka , ale już kilka razy „przypadkiem” wpadła mi w ręce , kiedy czegoś szukałam. Wspieram Cię i życzę samego dobra.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!