Iza: Uwolniona od grzechu…

O nowennie dowiedziałam się z portalu internetowego"' zapisani sobie" od męszczyzny ,którego nigdy niepoznałam.Długo się zastanawiałam zanim odmówiłam pierwsza nowenne.Ze względu na moje problemy związane z brakiem drugiej połówki spróbowałam.Modliłam się o dobrego męża dla mnie,wierze ze kiedyś moja prośba zostanie wysłuchana,nawet ostatnio poznałam kogoś wartego uwagi,naradzie jesteśmy przyjaciółmi.Przeczytaj Iza:...
Read More

Ela: Czasami „nie ogarniam”

To moje drugie świadectwo tu. Nowennę pompejańska poznałam rok temu w lutym. Towarzyszy mi w życiu od tego czasu z małymi przerwami. Zostawiłam tu już jedno świadectwo, teraz poczułam,że znów powinnam napisać. Jakoś tak się stało,że odmawiam często nowennę, czasem dwie na raz... No już tak układa się moje życie. Ostatnio miałam wrażenie,że odmawiam ją bardziej z przyzwyczajenia. Ciągle maiłam wątpliwości, czy odmawiam dobrze.
Read More

Grzegorz: Zdrowie i życie dziecka

Szczesc Boze, o Nowennie dowiedzialem sie w sumie przypadkiem, kiedy razam z zona dowiedzielismy sie, ze nasze jeszcze nie narodzone dziecko jest bardzo chore. Czytalem wiele swiadectw osob, ktore odmawialy Nowenne i dzis wiem, ze nasza Matka wstawia sie za nami u Swego Syna i opiekuje sie nami kazdego dnia.
Read More

Marta: Wysłuchana modlitwa o uwolnienie

Witam! moją pierwszą Nowennę Pompejanską zaczęłam odmawiac w Boże Narodzenie zeszłego roku. Odmawiałam ją w intencji naszego siedmioletniego syna, którego zachowanie doprowadzało nas do rozpaczy, Syn wpadał w agresję z byle powodu, zamykał się na nas, dochodziło do rękoczynów, kopania, potem doszła niewyobrażalna niechęć do kościoła i do szkoły. Trudno...
Read More

Agnieszka: Wysłuchana modlitwa w sprawie pracy

Witam serdecznie, chciałabym się podzielić moim świadectwem. Co prawda, to już się stało z jakieś dwa miesiące temu, ale sprawa jest nadal aktualna :) Od bardzo dawna szukałam pracy, ale na każde moje wysłane CV albo nie było odzewu, a jak nawet był to kończyło się na rozmowie rekrutacyjnej. O...
Read More

Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Pragnę złożyć swoje  świadectwo -jako matka modliłam się do Maryi w trzech Nowennach Pompejańskich .Zaznaczyć pragnę,że tak jak prawie wszyscy w swych świadectwach piszą o dużych przeszkodach i wpływach „złego”Ja mogłabym powiedzieć ,że czym bardziej gorliwie odmawiałam tę cudowną modlitwę to większe spotykały mnie przeszkody,a nawet ogromne przeciwności losu się tworzyły.

Dwie Nowenny w intencji bardzo ważnej- choroba alkoholowa mojego syna ,ratowanie bardzo zawiłego trudnego do zrozumienia postępowania mojej synowej dotyczących ratowania małżeństwa teraz dopiero po długim czasie zaczynają się prostować,ale jeszcze długa droga.Widząc jak bardzo mój syn kocha te kobietę i dzieci – zawierzyłam ten problem Panu Jezusowi ostatniego dnia trzeciej N.P.a było to w 2 dzień świąt B.Narodzenia 2014r. przed obrazem-Jezu Ufam Tobie i w Tobie pokładam nadzieję -zaczynają się wyciszać i prostować.Nowenna odmówiona w intencji wyleczenia niegojącej się rany na nodze u mojego męża  od kilkunastu miesięcy została wysłuchana i tylko ja w to wierzę,gdyż mąż jest nie wierzący w moc modlitwy.Rana leczona była u kilku różnych lekarzy i na różne sposoby ,lecz bez rezultatów.W pierwszym tygodniu odmawiania NP.w intencji zagojenia się rany na lewej nodze u mojego męża -ja złamałam rzepkę we własnym kolanie lewej nogi .Dziękuję Mateńce naszej za ten dar modlitwy na różańcu NP.Było ciężko i wytrwałam.Teraz zrobiłam sobie przerwę,lecz dalej będę się modlić,gdyż brakuje mi tego poczucia opieki i ochrony.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JolaJ
Gość

Mam nadzieję Henryko ,że syn wejdzie na właściwą drogę bez alkoholu i uratuje swoje małżeństwo a ty nie ustawaj w modlitwie za syna i synową .Niech wam Bóg błogosławi

Matka narkomanki
Gość

Jakiś czas temu od znajomego Kapelana , dostałam Nowennę Pompejańską , na razie jeszcze czeka , ale już kilka razy „przypadkiem” wpadła mi w ręce , kiedy czegoś szukałam. Wspieram Cię i życzę samego dobra.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!