Hania: Łaski są ogromne

Spokój, radość

Nowennę pompejańską odkryłam w internecie, szukając… sama nie wiem, czego! Gdy zrozumiałam, na czym ona polega i jakie łaski można dzięki niej uzyskać, od razu wiedziałam, że to modlitwa dla mnie. Dziś myślę, że ktoś mnie wówczas prowadził; nie odkryłam nowenny przypadkowo! Kurczowo się jej „uczepiłam”. Ogromną nadzieję i ufność dały mi również inne świadectwa, za które bardzo dziękuję. Nowennę odmawiałam w intencji mojego małżeństwa. Było bardzo źle. Nieustanne kłótnie i ciągłe oskarżenia, które bardzo mi ciążyły. Już w pierwszych dniach jej odmawiania doznałam wewnętrznego spokoju i ogromnej radości, przemożnej chęci nieustannego śpiewania na cześć Jezusa i Jego Matki. W połowie części błagalnej odbyłam spowiedź generalną i wzięłam udział we Mszy św. o uzdrowienie. Nawróciłam się! Mój mąż też się zmienił. Stał się spokojniejszy, serdeczny i pomocny. Ale to nie wszystkie zmiany, jakie nastąpiły. Tych cudów jest znacznie więcej! Początki nowenny zaskoczyły mnie łaskami, jakie otrzymywałam. Z niecierpliwością czekałam, aby ją odmawiać. Natomiast trudna była dla mnie część dziękczynna; podczas modlitwy ogarniały mnie chwile zwątpienia, zmęczenie, senność, czasami musiałam przymuszać się do różańca jak do jakiegoś obowiązku! Obecnie jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej drugiej już nowenny, w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby. Ta nowenna jest wyjątkowo trudna, ponieważ od samego początku modlitwy zaczęło mnie atakować zło. Ale pomimo tego w moim życiu duchowym dokonuje się dobro. Gorąco polecam wszystkim tę nowennę. Trzeba z ufnością i zawierzeniem poddać się przewodnictwu Matki, a w naszym życiu zaczną dziać się cuda.

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!