Aneta: Nieustająca opieka

Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 6 lat. Każdy kto choć raz sięgnął po różaniec, prosząc Matkę Bożą o pomoc, o wszelkie łaski wie…, że Ona nigdy nie pozostaje obojętna. Nawet jeśli w naszym prostym, ludzkim odczuciu nie jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli Ona dokładnie wie, gdzie Łaska ma działać.
W marcu upadłam na kolana prosząc o opiekę, w szczególności o pracę o utrzymanie Zakładów pracy mojego i męża. Baliśmy się utraty pracy, środków do życia. Matka Boża nawet na chwilę nas nie opuściła, wręcz przeciwnie czas od marca do czerwca był czasem niezwykłego pokoju, odczucia niesamowitej Opieki, błogosławieństwa finansowego.
Obecnie usilnie modlę się o uzdrowienie relacji w rodzinie, niesamowite jest jak bardzo Zły robił wszystko abym nie zaczęła się w tej intencji modlić…i niesamowity pokój przyszedł już kilka dni po rozpoczęciu Nowenny. Nie wiem czy otrzymamy łaskę dobrych, zdrowych relacji, modlę się o to i wierzę, że Ona jest naszym ratunkiem tam, gdzie po ludzku już rady nie dajemy.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 czerwca 2021

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!