Kasia: Wymarzona ciąża

Witam wszystkich. Matka Boska wysłuchała i mnie. Otóż tak. Mam synka urodzonego w 2010 roku, następnie 3 poronienia za sobą. Ostatnie w sierpniu 2014roku i to w 20 tc. Mój świat się zawalił. Nie maiła siły i ochoty na nic. Wciąż pytałam Boga dlaczego? I tak jakoś zupełnie przypadkiem w internecie zobaczyłam wpisy o Nowennie Pompejańskiej. Kilka dni zastanawiałam się czy odmawiać czy to bez sensu. No i zaczęłam. Intencja: moja kolejna zdrowa ciąża i zdrowe, donoszone dziecko. I wiecie co? Wczoraj zobaczyłam na teście 2 kreski. Oczywiście jest strach i obawa, ale wierzę, że Matka mi pomoże. Odmawiam kolejną Nowenne, ale już w intencji zdrowego dzidziusia. Wierzę, że tym razem się uda.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MonikaKasiaK Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
K
Gość
K

Dziękuję Kasiu za słowo. Na pewno się uda!
A tak z medycznego punktu widzenia, to czy badałaś sobie hormony, hormony tarczycy (TSH, FT3, FT4)?

Kasia
Gość
Kasia

Tak, badałam wszystkie te hormony,są idealne. W ogóle wszystkie wyniki są idealne, żaden lekarz nie wie,dlaczego tak się dzieje. Mam nadzieję,że z pomocą Matki Bożej i mojej wiary w to tym razem się uda.

Monika
Gość
Monika

Matka Boża napewno cię wysłucha ona słucha wszystkich którzy się do niej uciekają. Mnie nie raz pomogła i wysłuchała za to Matce Bożej z całego serca dziękuję 🙂

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…