Kasia: Łaski już od zaczęcia NP

Moją intencją jest prośba o wspaniałego męża, wytrwanie z nim czystości przedmałżeńskiej. Rozpoczęłam nowennę, po tym jak zerwał ze mną chłopak.
Read More

Ilona: Powrót do pracy

To już moje kolejne świadectwo łask otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bozej Pompejanskiej. Tym razem modliłam się o dobrą pracę dla męża - taką do której szedł by z ochota i bez stresu. Potrzebę modlitwy w tej intencji poczułam kiedy mąż po wielu miesiącach zwolnienia lekarskiego wracał do pracy.
Read More

Ewa: Nowennę Pompejańską każdy powinien odmówić choć raz

Po kilku dniach nastąpiło coś o czym pisze większość z Was. Poczułam spokój, jakieś przeświadczenie, że wszystko będzie dobrze. Mogłam wreszcie poznać co to sen.
Read More

Aneta: Krótkie Swiadectwo

Myślę ze Maryja mi pomoże ze tak się stanie chociaż mam zwątpienia Maryjo Dziekuje ci za wytrwałość
Read More

Joanna: Nowenna przemieniła mnie i moje życie

Chcę podzielić się moim świadectwem, by dotarło ono do osób, które wciąż mają wątpliwości i zadają sobie pytanie o skuteczność nowenny pompejańskiej. Moja historia z nowenną rozpoczęła się we wrześniu tego roku. Jestem młodą osobą, mam 19 lat i w tym czasie wróciłam z wakacyjnego wyjazdu, na którym czułam się doskonale i poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi. Dzień...
Read More

Gosia: Wielka pomoc dusz czyśćcowych

Skończyłam już nowennę pompejańską i chciałam podzielić się łaskami, które otrzymałam. Była to nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące. Wierzyłam, że w końcówce nowenny zrealizują się dwa moje marzenia. Robiłam co mogłam, aby się tak stało i dodatkowo miałam nadzieję, że modlitwa za dusze czyśćcowe wspomoże te wysiłki (modlitwa nie była podjęta z taką myślą, ale wydawało mi się, że czas nie jest przypadkowy). Jednak stało się zupełnie inaczej. Nic z moich planów nie wyszło, swoje przepłakałam – to były ostatnie dni nowenny. Zamiast tego po skończeniu nowenny dostałam ogrom sił do przejścia przez te sytuacje, pocieszenie w innych osobach, zrozumienie pewnych spraw i nadzieję na przyszłość.
Po stokroć warto się modlić za dusze czyśćcowe!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Gosia: Wielka pomoc dusz czyśćcowych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję za to świadectwo. Tak, modlitwa za dusze czyśćcowe jest bardzo ważna – one się za nami wstawiają kiedy już wymodlimy im niebo:) Kiedy skończę nowennę we własnej intencji rozpoczną za te potrzebujące dusze. Tymczasem każdego dnia odmawiam za nie koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Lato
Gość

A ja mam pytanie. Czy NP odmówiona przeze mnie za kolegę, który zostawił żonę i dzieci, miał kilka kochanek, żyje w konkubinacie i nadal szuka przygód, jest osobą niewierzącą, no to czy taka moja modlitwa o zbawienie jego duszy w godzinie jego śmierci ocali jego duszę przed piekłem. Kocham go i tylko poprzez modlitwę mogę zrobić dla niego coś dobrego.

Mala
Gość

Modl sie, bo warto. Moze sprobuj tez „tajemnice szczescia” i oczywiscie koronke do Bozego Milosierdzia. Pozdrawiam 🙂

Barbara
Gość
Barbara

Lato, ja nie zrozumiałam; kochasz kolegę? w jakim sensie?

Lato
Gość

Kocham, jest tylko kolegą, bo na nic więcej nie mogę pozwolić, dla dobra nas obojga. Bardzo cierpię z tego powodu, unikam kontaktu z nim, aby nie wchodzić w to jeszcze bardziej.Mam wątpliwości co on do mnie czuje, ale znając jego przeszłość, to pewnie chciałby żebym była jego kolejną przygodą. W sumie to wszystko nie ma sensu. Ale może mogę ofiarować mu przynajmniej modlitwę, z nadzieją że ona mu pomoże.

ona
Gość
@Lato jeśli mogę się wtrącić do waszej rozmowy dziewczyny, uwazam i chyba nie powiem nic odkrywczego, ze zawsze warto się modlić za grzeszników, za innych ludzi po prostu ofiarowując drugiej osobie modlitwę okazujemy tej osobie miłosierdzie, tym bardziej ze twierdzisz ze jest niewierzący, bo kto ma się modlic za niewierzących jak nie ci którzy ta wiare w danym momencie posiadaja(wiara jest laska) chociaż z drugiej strony nie mamy prawa jej oceniac u innych,jednak prowadzenie sie styl życia tego człowieka w pewnym sensie mówi sam za siebie uważam ze przede wszystkim powinnas modlic sie za siebie, nie wiemy jaki Pan Bóg… Czytaj więcej »
Kinia
Gość

Lato , unikaj wszelkich złych myśli , słów i czynów wobec kolegi i unikaj złych zamiarów ( mam myśli 6 przykazanie, ale nie tylko…) módl się wytrwale i za siebie i za kolegę o nawrócenie… lepiej ratować dusze niż oddać je piekłu. Najlepiej byś się z nim nie spotkała w celu uniknięcia grzechów.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!