Artur: Moje drugie narodziny

Z podpowiedzą mojej szwagierki źe jest coś takiego jak Nowenna Pompejanska zacząłem odmawiać 9 05 2016 w intencji za inną osobę (chcę dodać że był to mój pierwszy w życiu z własnej inicjatywy od serca odmawiany rozaniec)W drugim dniu podczas modlitwy poczułem w sercu taką straszną chęć żeby odmawiać po skończeniu pierwszej Nowenny w kilku innych intencjach nie będąc nawet świadom co mnie czeka przez ten okres i czy wytrwam.
Przeczytaj całość

Elzbieta: Dziękuję Królowo Różańca Świętego

Wiem, że niedługo zacznę kolejną nowennę. Cieszę się na samą myśl. Zachęcam wszystkich do zawierzeniu Najświętszej Marii. Ona z miłością prowadzi nas do Boga.
Przeczytaj całość

Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa

Wierzę że jestem zdrowa . Dzieki Ci Maryjo , że wysłuchałas moich próśb o zdrowie
Przeczytaj całość

Aneta: Dar macierzyństwa

Chcę zachęcić wszystkich do powierzenia swojego życia Matce Bożej. Mi Matka Boża bardzo pomogła właśnie przez Nowennę Pompejańską. Nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się w jednej z najlepszej klinik w Polsce. Poddalam sie tez operacji. Lekarz nie dawal mi duzych szans na naturalne poczecie. Wtedy zaczelam Nowenne. Po 2...
Przeczytaj całość

Magdalena: List- Maryja daje nam wiecej łask niz ja prosimy

Chcialam napisac krotkie swiadectwo. Nowenne Pompejanska odmawiam od listopada 2016 roku. Maryja pomogla przetrwac najgorsze. Powiem tak, Maryja daje nam wiecej LASK niz ja prosimy, Ona wie lepiej co nam potrzeba. Choc mam ogromne problemy w odmawianiu Nowenny Pompejanskiej, zniechecenie, rozpacz, smutek, rozproszenie to nie poddaje sie i trwam na modlitwie.
Przeczytaj całość

Gosia: Wielka pomoc dusz czyśćcowych

Skończyłam już nowennę pompejańską i chciałam podzielić się łaskami, które otrzymałam. Była to nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące. Wierzyłam, że w końcówce nowenny zrealizują się dwa moje marzenia. Robiłam co mogłam, aby się tak stało i dodatkowo miałam nadzieję, że modlitwa za dusze czyśćcowe wspomoże te wysiłki (modlitwa nie była podjęta z taką myślą, ale wydawało mi się, że czas nie jest przypadkowy). Jednak stało się zupełnie inaczej. Nic z moich planów nie wyszło, swoje przepłakałam – to były ostatnie dni nowenny. Zamiast tego po skończeniu nowenny dostałam ogrom sił do przejścia przez te sytuacje, pocieszenie w innych osobach, zrozumienie pewnych spraw i nadzieję na przyszłość.
Po stokroć warto się modlić za dusze czyśćcowe!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Gosia: Wielka pomoc dusz czyśćcowych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję za to świadectwo. Tak, modlitwa za dusze czyśćcowe jest bardzo ważna – one się za nami wstawiają kiedy już wymodlimy im niebo:) Kiedy skończę nowennę we własnej intencji rozpoczną za te potrzebujące dusze. Tymczasem każdego dnia odmawiam za nie koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Lato
Gość

A ja mam pytanie. Czy NP odmówiona przeze mnie za kolegę, który zostawił żonę i dzieci, miał kilka kochanek, żyje w konkubinacie i nadal szuka przygód, jest osobą niewierzącą, no to czy taka moja modlitwa o zbawienie jego duszy w godzinie jego śmierci ocali jego duszę przed piekłem. Kocham go i tylko poprzez modlitwę mogę zrobić dla niego coś dobrego.

Mala
Gość

Modl sie, bo warto. Moze sprobuj tez „tajemnice szczescia” i oczywiscie koronke do Bozego Milosierdzia. Pozdrawiam 🙂

Barbara
Gość
Barbara

Lato, ja nie zrozumiałam; kochasz kolegę? w jakim sensie?

Lato
Gość

Kocham, jest tylko kolegą, bo na nic więcej nie mogę pozwolić, dla dobra nas obojga. Bardzo cierpię z tego powodu, unikam kontaktu z nim, aby nie wchodzić w to jeszcze bardziej.Mam wątpliwości co on do mnie czuje, ale znając jego przeszłość, to pewnie chciałby żebym była jego kolejną przygodą. W sumie to wszystko nie ma sensu. Ale może mogę ofiarować mu przynajmniej modlitwę, z nadzieją że ona mu pomoże.

ona
Gość
@Lato jeśli mogę się wtrącić do waszej rozmowy dziewczyny, uwazam i chyba nie powiem nic odkrywczego, ze zawsze warto się modlić za grzeszników, za innych ludzi po prostu ofiarowując drugiej osobie modlitwę okazujemy tej osobie miłosierdzie, tym bardziej ze twierdzisz ze jest niewierzący, bo kto ma się modlic za niewierzących jak nie ci którzy ta wiare w danym momencie posiadaja(wiara jest laska) chociaż z drugiej strony nie mamy prawa jej oceniac u innych,jednak prowadzenie sie styl życia tego człowieka w pewnym sensie mówi sam za siebie uważam ze przede wszystkim powinnas modlic sie za siebie, nie wiemy jaki Pan Bóg… Czytaj więcej »
Kinia
Gość

Lato , unikaj wszelkich złych myśli , słów i czynów wobec kolegi i unikaj złych zamiarów ( mam myśli 6 przykazanie, ale nie tylko…) módl się wytrwale i za siebie i za kolegę o nawrócenie… lepiej ratować dusze niż oddać je piekłu. Najlepiej byś się z nim nie spotkała w celu uniknięcia grzechów.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!