Paulina: Zdana matura

Pragne z calego serca podziekowac Matce Bozej za pomoc i opieke w czasie matury jak i przed poprzez odmawianie nowenny. Nie bylo latwo gdyz nowenne odmawialam przed sama matura a ukonczylam ja 3 maja w przeddzien rozpoczecia egzaminow. Jestem wdzieczna gdyz mature zdalam z satysfakcjonujacym wynikiem.Przeczytaj Paulina: Zdana matura
Read More

Katarzyna: O cudach, które zadziały się w moim życiu

Pisząc to świadectwo chcę podziękować Maryi Pannie, Świętej Trójcy i wszystkim Świętym za otoczenie mnie opieką. Dopiero po ostatniej wizycie u księdza egzorcysty dostrzegłam jak wiele łask otrzymałam, jak dobrze się trzymam po tym wszystkim co przeszłam. Po tym jak odwróciłam się od Pana Boga i wpadłam szatanowi w ramiona. Zauważcie, że pomimo bluźnierstw i satanizmu Pan Bóg się nie odwrócił!
Read More

zofia: otrzymalam to co czego sie wcale nie spodziewalam

Matka Boza wysluchuje wszystkich ktorzy modla sie .
Read More

Magda: Znów zaczęłam się uśmiechać

Szczęść Boże, chciałam napisać to świadectwo, aby pomóc tym, którzy tak samo jak ja mieli wątpliwości na początku tej modlitwy uwierzyli Najświętszej Panience i powierzyli jej swoje życie. Jestem w trakcie mojej czwartej nowenny i mówiąc szczerze nigdy nie spodziewałabym się, że skończę chociaż jedną. Po skończeniu szkoły katolickiej przez długie lata nie wierzyłam ani w kościół, ani w siłę modlitwy, czułam że tracę więź z Bogiem i nie byłam pewna, czy chcę ją odtworzyć. NP poznałam w momencie kiedy najbardziej potrzebowałam nadziei na to, że coś w moim życiu się zmieni.
Read More

GLM: LIst – Nowenna w intencji dobrej żony

Od paru dni staram się całym sercem czynić akt zaufania i oddawać tę sprawę Jezusowi, żeby to On działał i by sprawa potoczyła się według Jego woli. Po wieczornej rozmowie z Panem czuję się lepiej, jednak już o poranku zaczyna się przygnębienie, bezradność, smutek i tak każdego kolejnego dnia.
Read More

Tomasz: Modlitwa Pompejańska to modlitwa o cuda które stają się rzeczywistością.

Modlitwa Pompejańska to modlitwa o cuda które stają się rzeczywistością. Chcę się podzielić świadectwem otrzymanych łask za wstawiennictwem Maryii. Modlitwe Pompejańską odmawiałem pół roku temu w intencjach poprawy zdrowia i zdania ważnego egzaminu. Kochana Mateczka wyprosiła mi u swojego syna Jezusa zdanie egzaminu, ze zdrowiem też się polepszyło i otrzymałem łaskę o którą nawet nie prosiłem, a mianowicie prace dzień za dniem a z tym bywało różnie. Otrzymałem też łaskę co tygodniowej adoracji Jezusa i przemiany myślenia o Bogu. Kochana Mateczko dziękuję za wszystkie łaski. Kocham Cię.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Tomasz: Modlitwa Pompejańska to modlitwa o cuda które stają się rzeczywistością."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aragonit
Gość
Aragonit

I ukazał mu się Anioł Pana. «Pan jest z tobą – rzekł mu – dzielny wojowniku!»

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!