Alicja: Upragniona praca

Na wstępie chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za świadectwa, które mnie bardzo umacniały podczas odmawiania Nowenn Pompejańskich. Jestem w trakcie odmawiania 8 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam 05.10.2014 roku /nie był to przypadek/ w intencji męża o częstą spowiedź, przyjmowanie komunii św, i uczęszczanie we mszy św. w każdą niedzielę. Modlitwa...
Przeczytaj całość

Ela: Cuda Matki Bożej z Pompei

Różaniec do Matki Bożej z Pompei odmawiam od 2015, z przerwami,ale chciałam dać świadectwo dla tych ,którzy spodziewają się,że na 100% otrzymają to, o co proszą, oczywiście może tak się stać,ale jest to wola Boża czy On chce nam to dać, dlatego trzeba bardziej wierzyć niż wymagać od Matki Bożej spełnienia swojej prośby.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dziękuję Ci Pani Moja Najukochańsza Matko

Kochani, dziękuje za Wasze piękne świadectwa, moje świadectwo powinnam złożyć już dawno temu, jednak nie zrobiłam tego, czekając ...bo wydawać by się mogło, że moje prośby nie zostały wysłuchane. Nowennę zaczęłam odmawiać w lutym 2014, modle się i będę modliła modlitwą różańcową już zawsze.Przeczytaj Magdalena: Dziękuję Ci Pani Moja Najukochańsza...
Przeczytaj całość

Joanna: Kolejne miesiące w szpitalu i kolejna nowenna

Witam wszystkich. Tym świadectwem chciałabym podziękować Maryi za łaski , jakimi obdarzyła mnie podczas choroby i śmierci mamy.
Przeczytaj całość

Marcin: spokój wewnętrzny.

Przede wszystkim otrzymałem łaskę spokoju wewnętrznego, którego bardzo potrzebowałem. Poza tym ludzie z którymi współpracuje zaczeli bardziej życzliwie odnosić się do mnie.
Przeczytaj całość

Tomasz: Modlitwa Pompejańska to modlitwa o cuda które stają się rzeczywistością.

Modlitwa Pompejańska to modlitwa o cuda które stają się rzeczywistością. Chcę się podzielić świadectwem otrzymanych łask za wstawiennictwem Maryii. Modlitwe Pompejańską odmawiałem pół roku temu w intencjach poprawy zdrowia i zdania ważnego egzaminu. Kochana Mateczka wyprosiła mi u swojego syna Jezusa zdanie egzaminu, ze zdrowiem też się polepszyło i otrzymałem łaskę o którą nawet nie prosiłem, a mianowicie prace dzień za dniem a z tym bywało różnie. Otrzymałem też łaskę co tygodniowej adoracji Jezusa i przemiany myślenia o Bogu. Kochana Mateczko dziękuję za wszystkie łaski. Kocham Cię.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Tomasz: Modlitwa Pompejańska to modlitwa o cuda które stają się rzeczywistością."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aragonit
Gość
Aragonit

I ukazał mu się Anioł Pana. «Pan jest z tobą – rzekł mu – dzielny wojowniku!»

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!