Justyna: Córka Dominika

Witam chciala bym się podzielić z Wami moim świadectwem wiary.Mam ciężka sytuacje w życiu brak mieszkania pracuje mąż dzieci.Nowenna otrzymałam od księdza egzorcysta z Zielonki bo pojechałam po uzdrowienie a otrzymałam Nowennę Pompejańską.Odmawiałam ja rano całość prosiłam o mieszkanie o rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej dostałam dziecko 3dziecko cudna Dominike gdyż dwie poprzednie ciąże poronilam ciężki to był czas dla mnie.Modlę się Nowenną Pompejańską juz ponad rok z mieszkaniem cisza sądy nic nie pomaga może nie mój czas…czekam.Dostałam wiele łask, dar macierzynstwa córkę Dominike jak Bóg daje dziecko to I koszyczek.Dziękuję Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo i proszę o upragnione mieszkanie Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PaulaTeress Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teress
Gość
Teress

Módl się tez do Św Judy Tadeusza o mieszkanie:-)

Paula
Gość
Paula

hej a ja wymodliłam mieszkanie Nowenną Pompejańską – chociaż moja intencja była żeby dostać pracę – a w konsekwencji kupić mieszkanie. Pracy nie dostałam ale udało się kupić mieszkanie około rok od skończenia Nowenny. Często też powtarzałam coś w rodzaju aktu strzelistego : „Panie Jezu Ty mówiłeś w Ewangelii że Syn Człowieczy nie ma miejsca gdzie by mógł głowę skłonić i Ja Panie też nie mam, wierzę że rozumiesz mój ból i wysłuchasz prośby mojej” powtarzałam to przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Ja też mam córkę Dominikę;)

%d bloggers like this: