Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!

Szczęść Boże! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim drugim świadectwem. Kończę odmawiać pierwszą w swoim życiu Nowennę. Prosiłam Matkę Różańcową o pracę. Początek mojej modlitwy był trudny. Jednakże dzięki Waszym świadectwom, które czytałam prawie codziennie, trwałam w modlitwie. I wyprosiłam u Matki pracę!!!Przeczytaj Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!
Read More

M: Czy zostałam wysłuchana?

Nowenna dawała mi wiele nadziei, to był powrót do wspomnień. Mimo wszystko nie żałuje nawet jednego dnia modlitwy. I ciągle mam nadzieje, że on wróci. Nowenna to bardzo wymagająca modlitwa, ale myśle, że jeśli na prawde nam na czymś zależy to wytrwamy do końca.
Read More

Patrycja: Nowenna o dobrego męża i o pokój serca

Sama nie wiem od czego mam zacząć. Moja przygoda z nowenną pomejańską zaczęła się rok temu. Miałam wtedy zły czas, czas załamania, mozliwe że lekkiej depresji
Read More

Iwona: pomoc w problemie

Chcę dać świadectwo na cześć Matki Bożej Z Pompei. Mija teraz prawie 2 lata kiedy pierwszy raz odmówiłam nowenne Pompejańską. Kiedy wydawało mi się że życie nie ma sensu i rozpacz wdzierała się do serca problem za problemem kłopoty finansowe rodzinne sądowe wszystko tak się nagromadziło że myślałam że już...
Read More

Urszula: Zaczęłam czytać Pismo Święte

Jest to długi łańcuch zdarzeń, nad którymi Ona czuwa
Read More

Justyna: Córka Dominika

Witam chciala bym się podzielić z Wami moim świadectwem wiary.Mam ciężka sytuacje w życiu brak mieszkania pracuje mąż dzieci.Nowenna otrzymałam od księdza egzorcysta z Zielonki bo pojechałam po uzdrowienie a otrzymałam Nowennę Pompejańską.Odmawiałam ja rano całość prosiłam o mieszkanie o rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej dostałam dziecko 3dziecko cudna Dominike gdyż dwie poprzednie ciąże poronilam ciężki to był czas dla mnie.Modlę się Nowenną Pompejańską juz ponad rok z mieszkaniem cisza sądy nic nie pomaga może nie mój czas…czekam.Dostałam wiele łask, dar macierzynstwa córkę Dominike jak Bóg daje dziecko to I koszyczek.Dziękuję Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo i proszę o upragnione mieszkanie Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Justyna: Córka Dominika"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teress
Gość
Teress

Módl się tez do Św Judy Tadeusza o mieszkanie:-)

Paula
Gość

hej a ja wymodliłam mieszkanie Nowenną Pompejańską – chociaż moja intencja była żeby dostać pracę – a w konsekwencji kupić mieszkanie. Pracy nie dostałam ale udało się kupić mieszkanie około rok od skończenia Nowenny. Często też powtarzałam coś w rodzaju aktu strzelistego : „Panie Jezu Ty mówiłeś w Ewangelii że Syn Człowieczy nie ma miejsca gdzie by mógł głowę skłonić i Ja Panie też nie mam, wierzę że rozumiesz mój ból i wysłuchasz prośby mojej” powtarzałam to przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Ja też mam córkę Dominikę;)

Obrazki z nowenną pompejańską?