Monika: Zdecydowałam się na rozpoczęcie pierwszej Nowenny

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem od współlokatorki na studiach kilka lat temu. Dodam że była to osoba daleka od kościoła, nie praktykująca, mimo to zdarzały się rozmowy o Bogu. To niesamowite że Bóg zaprasza Nas przez osoby po których byśmy się nie spodziewali.
Read More

Renata: Nowenna Pompejańska to niesamowita modlitwa, zaskakuje mnie każdego dnia…

Po raz pierwszy o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się niecałe trzy lata temu od kapłana w Sakramencie Pokuty. W krótkim czasie po tym wydarzeniu, podjęłam decyzję o odmawianiu tej modlitwy.
Read More

Kasia: moje spotkania z nowenną

Witajcie dla mnie udało się odmówić nowennę 4 razy. Moje prośby zostały wysłuchane 2 razy. Raz modliłam się w intencji mojej bratowej, żeby udało się jej ponownie zajść w ciążę bo wcześniej poroniła. Po kilku dniach od zakończenia nowenny dowiedziałam się że bratowa jest w ciąży. Za drugim razem modliłam...
Read More

Magda: Dusze wybrane

Otrzymałam dzięki tej modlitwie łaskę ufności, wiary, nadziei wobec Boga. Królowa Różańca świętego pomaga nam wszystkim, którzy się do niej uciekają nieść krzyż dnia codziennego, dając nam przy tym ogromną radość i miłość :)
Read More

Kasia: Moje świadectwo

Moje świadectwo trochę się różni od innych, ale mam nadzieję, że chociaż jednej osobie pomorze uwierzyć w skuteczność Nowenny.
Read More

Wanda: Modliłam się po raz pierwszy nowenną pompejańską

Bardzo goraco dziekuje tobie Najdrozsza Mateczko Boza Pompejanska ze wysluchalas mojego blagania i pomoglas mi odzyskac i ocalic moj zwiazek z moim przyjacielem Keesem.Twoja czcicielka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wanda: Modliłam się po raz pierwszy nowenną pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K
Gość

Gratuluje modle się o to samo ! Może i mnie wysłucha !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!