Marta: powrót bliskiej osoby

W zeszłym roku pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską modląc się o powrót bliskiej osoby, z którą nie miałam kontaktu od prawie 1,5 roku, już w trakcie modlitwy błagalnej otrzymałam smsa w odpowiedzi na mojego smsa, wcześniej próbowałam się kontaktować bezskutecznie, powrócił kontakt poprzez smsy, zaczęłam więc kontynuować nowennę i po zakończeniu jednej zaczynałam kolejną prosząc o powrót bliskiej osoby, w czwartek 2.10.2014 dostałam smsa o powrocie, jeszcze nie było okazji się spotkać, ale modlitwa moja została wysłuchana. Dalej modlę się w intencji, którą Matulka zna wierząc i ufając iż Królowa Różańca Świętego wyprosi łaskę o którą przez Jej wstawiennictwo się modlę. Dziękuję Ci Kochana Mateczko, bardzo Cię kocham i wierzę w Twoje potężne i skuteczne orędownictwo.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Kasiaanialonnormalna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
normalna
Gość
normalna

Zawsze podziwiam ludzi którzy modlą się powrót bliskiej osoby, gdyż może być tak że ten kontakt nie jest dla nas dobry i ten człowiek będzie nas ciągle ranić.

anialon
Gość
anialon

Widocznie zadna rana nie jest zbyt gleboka a tesknota gryzie 😉
Takie sprawy nalezy powierzac Bogu

Kasia
Gość
Kasia

też modlę się o powrót bliskiej osoby Panienka Przenajświętsza już pomogła bo po paru latach zaczęliśmy rozmawiać Mateńka nikogo nie zostawia bez pomocy

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką