Marta: powrót bliskiej osoby

W zeszłym roku pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską modląc się o powrót bliskiej osoby, z którą nie miałam kontaktu od prawie 1,5 roku, już w trakcie modlitwy błagalnej otrzymałam smsa w odpowiedzi na mojego smsa, wcześniej próbowałam się kontaktować bezskutecznie, powrócił kontakt poprzez smsy, zaczęłam więc kontynuować nowennę i po zakończeniu jednej zaczynałam kolejną prosząc o powrót bliskiej osoby, w czwartek 2.10.2014 dostałam smsa o powrocie, jeszcze nie było okazji się spotkać, ale modlitwa moja została wysłuchana. Dalej modlę się w intencji, którą Matulka zna wierząc i ufając iż Królowa Różańca Świętego wyprosi łaskę o którą przez Jej wstawiennictwo się modlę. Dziękuję Ci Kochana Mateczko, bardzo Cię kocham i wierzę w Twoje potężne i skuteczne orędownictwo.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

3 myśli na temat „Marta: powrót bliskiej osoby

  1. Zawsze podziwiam ludzi którzy modlą się powrót bliskiej osoby, gdyż może być tak że ten kontakt nie jest dla nas dobry i ten człowiek będzie nas ciągle ranić.

  2. też modlę się o powrót bliskiej osoby Panienka Przenajświętsza już pomogła bo po paru latach zaczęliśmy rozmawiać Mateńka nikogo nie zostawia bez pomocy

A Ty co o tym myślisz? Napisz!