Beata: Dziękuję każdego dnia za wszystkie łaski i cuda

Na samym początku chciałam na pisać ze NP znalazłam przypadkiem szukając w modlitwy skutecznej .Z początku myślałam że nie dam rady 3 cześci różańca .Ale gdy dostałam silnych bólów brzucha i znalazłam się w szpitalu gdzie okazało się że mam w pęcherzu kamień Przeczytaj Beata: Dziękuję każdego dnia za wszystkie...
Read More

Bożena: Córka poszła do spowiedzi

Moja dorosła córka nie była u spowiedzi kilka lat. W jej intencji odmówiłam nowennę pompejańską , którą w całości udało mi się odmówić dopiero za trzecim razem. Po odmówieniu nowenny czekałam ok. roku na nawrócenie córki.
Read More

anna: pomoc dla syna

szczęśc Boże.dzisiaj koncze odmawiać swoją trzecią Nowennę Pompejańską.dowiedziałam się o niej od mojej bratowej.nie zaczęłam odmawiać od razu ale cały czas że tak powiem chodziła za mną ta modlitwa.moj syn chodzi do drugiej klasy.dobrze sie uczy ale kłopoty wyjątkowo sie do niego kleiły.po ostatniej wywiadówce wróciłam załamana.Okazało się bowiem że...
Read More

Beata: praca

Praca dla mojego meza- Nowenna wysłuchana! Ludzie módlcie sie z wiara do Matki Bozej a otrzymacie wiele łask które wam sa potrzebne!
Read More

Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.
Read More

Marta: powrót bliskiej osoby

W zeszłym roku pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską modląc się o powrót bliskiej osoby, z którą nie miałam kontaktu od prawie 1,5 roku, już w trakcie modlitwy błagalnej otrzymałam smsa w odpowiedzi na mojego smsa, wcześniej próbowałam się kontaktować bezskutecznie, powrócił kontakt poprzez smsy, zaczęłam więc kontynuować nowennę i po zakończeniu jednej zaczynałam kolejną prosząc o powrót bliskiej osoby, w czwartek 2.10.2014 dostałam smsa o powrocie, jeszcze nie było okazji się spotkać, ale modlitwa moja została wysłuchana. Dalej modlę się w intencji, którą Matulka zna wierząc i ufając iż Królowa Różańca Świętego wyprosi łaskę o którą przez Jej wstawiennictwo się modlę. Dziękuję Ci Kochana Mateczko, bardzo Cię kocham i wierzę w Twoje potężne i skuteczne orędownictwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kasiaanialonnormalna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
normalna
Gość
normalna

Zawsze podziwiam ludzi którzy modlą się powrót bliskiej osoby, gdyż może być tak że ten kontakt nie jest dla nas dobry i ten człowiek będzie nas ciągle ranić.

anialon
Gość
anialon

Widocznie zadna rana nie jest zbyt gleboka a tesknota gryzie 😉
Takie sprawy nalezy powierzac Bogu

Kasia
Gość
Kasia

też modlę się o powrót bliskiej osoby Panienka Przenajświętsza już pomogła bo po paru latach zaczęliśmy rozmawiać Mateńka nikogo nie zostawia bez pomocy