Daria: Warto trwać!

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, w chwili, kiedy miałam ogromne wątpliwości czy uda mi się zrealizować zadanie, któremu całkowicie poświęciłam rok życia. Była to już moja druga próba i z każdą chwilą coraz mniej wierzyłam w swoje możliwości. Postanowiłam spróbować, choć dotąd miałam ogromne trudności z odmówieniem choćby jednej...
Przeczytaj całość

Beata: Lepsze życie

Nowennę Pompejańską odmawiałam drugi raz w życiu, chodź pierwsza odmawiana była przeze mnie roszczeniowo. Jak rozpuszczone dziecko które chce cukierek. Wymęczona, wyklepana. Koniec końców zapomniana ale chyba jedynie przeze mnie bo Matka Boża o mnie nie zapomniała. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Przeczytaj całość

Doris: Uzdrowienia wewnętrzne

Szczesc Boze. Z ogromna radoscia chcialabym zlozyc moje swiadectwo uzdrowienia mnie od zlego. Moja pierwsza nowenna byla w tej intencji. oto co sie stalo:
Przeczytaj całość

Danuta: Chore dziecko

.Dziecko żyje urodziło sie siłami natury bez zewnętrznych objawów choroby czeka go zabieg ale żyje .TAk łatwy i szybki poród zawdzięczamy MATCE BOŻEJ i odnawianej przez rodzine NP.
Przeczytaj całość

Lilia: Uzdrowienie wnuka

Szczęść Boże. 29 sierpnia odmówiłam Nowennę Pompejańską, 30 sierpnia dowiedziałam się, że wnuk jest zdrowy. Prosiłam Matkę Najświętszą o uzdrowienie wnuka, który miał w główce wodę i kamicę nerek.
Przeczytaj całość

Marta: powrót bliskiej osoby

W zeszłym roku pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską modląc się o powrót bliskiej osoby, z którą nie miałam kontaktu od prawie 1,5 roku, już w trakcie modlitwy błagalnej otrzymałam smsa w odpowiedzi na mojego smsa, wcześniej próbowałam się kontaktować bezskutecznie, powrócił kontakt poprzez smsy, zaczęłam więc kontynuować nowennę i po zakończeniu jednej zaczynałam kolejną prosząc o powrót bliskiej osoby, w czwartek 2.10.2014 dostałam smsa o powrocie, jeszcze nie było okazji się spotkać, ale modlitwa moja została wysłuchana. Dalej modlę się w intencji, którą Matulka zna wierząc i ufając iż Królowa Różańca Świętego wyprosi łaskę o którą przez Jej wstawiennictwo się modlę. Dziękuję Ci Kochana Mateczko, bardzo Cię kocham i wierzę w Twoje potężne i skuteczne orędownictwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marta: powrót bliskiej osoby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
normalna
Gość
normalna

Zawsze podziwiam ludzi którzy modlą się powrót bliskiej osoby, gdyż może być tak że ten kontakt nie jest dla nas dobry i ten człowiek będzie nas ciągle ranić.

anialon
Gość
anialon

Widocznie zadna rana nie jest zbyt gleboka a tesknota gryzie 😉
Takie sprawy nalezy powierzac Bogu

Kasia
Gość

też modlę się o powrót bliskiej osoby Panienka Przenajświętsza już pomogła bo po paru latach zaczęliśmy rozmawiać Mateńka nikogo nie zostawia bez pomocy

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!