Kasia: Mąż z nieba

Modliłam się Nowenną Pompejańską o znalezienie męża dla mojej przyjaciółki. Jej Mama odmówiła dwie nowenny w tej samej intencji i kilka lub kilkanaście innych osób również modliło się różnymi nodlitwami lub ofiarowało Komunię Świętą. Niecały rok temu poszła na pierwszą randkę z chłopakiem, z którym za 3 tygodnie biorą ślub! Czekała na niego dłużej niż 10 lat, ale teraz ten szmat czasu nie ma już żadnego znaczenia, bo znalazła najwspanialszego mężczyznę, którego Bóg schował specjalnie dla niej 🙂 Pamiętajcie, że nawet jeśli nie dokończycie Nowenny, musicie kolejny raz zacząć od nowa, to żadne Zdrowaś Mario nie ginie. Modlitwa to nie jest koncert życzeń, a Nowenna Pompejańska to nie spełnianie wszystkiego w zamian za odfajkowanie modlitw na piątkę. Ale każda modlitwa wołającego serca nie pozostanie
obojętna Maryi! Chwała Bogu i Królowej Różańca Świętego!

Doskonała książka

do przemyśleń dla osób, które nie rozumieją pobożności maryjnej albo uważają ją za przesadzoną.

 • Jesteś wspaniałą przyjaciółka, sama chciałabym mieć taką:) niestety nie mam żadnej ale mam nadzieję że Bóg to zmieni jakoś Szczęścia dla Młodej Pary

 • Mój Mąż też został uchowany dla mnie przez Matkę Bożą. Modliłam się o dobrego Męża przez 10 długich lat. Nowenny Pompejańskiej jeszcze wówczas nie znałam, ale na różańcu sie modliłam. Prosiłam też św.Judę, Ojca Pio, św.Józefa. Chodziłam na Pielgrzymki na Jasną Górę . Czas płynął, a ja mimo iż ciągle obracałam się między ludźmi byłam wciąż sama. W okolicy 34 urodzin spasowałam, uznając iż wolą Bożą jest to, bym była sama. Mimo iż bardzo pragnęłam być żoną i matką pogodziłam sie z samotnością. I w sposób zupełnie „przypadkowy”, zbiegiem najdziwniejszych okoliczności poznałam przyszłego Męża . Od tamtego czasu minęło 14 lat. Jesteśmy jesteśmy zgodnym, kochającym się małżeństwem, mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Warto było czekać.

  • Gratuluję, piękne świadectwo Kasi i Ani, Chwała Panu, wierzę że Pan Bóg ma plan na nasze życie On wie co dla nas jest najlepsze. Samotność też jest po cos, może potok by docenić bardziej późniejsza miłość. Ufajmy mimo wszystko.

 • Kasia ta przyjaciółka niech napisze świadectwo za 10 lat,że jest z tym mężem i jest szczęśliwa 

  • Ja tam gratuluję znalezienia miłości! Enia, po co pisać komentarze w stylu „ta przyjaciółka niech napisze świadectwo za 10 lat,że jest z tym mężem i jest szczęśliwa”? Wiadomo, że relacja jest zmienna, raz jest lepiej, a raz gorzej! Najważniejsze że chcą być razem, biorą ślub kościelny, a więc chcą poprzez sakrament deklarować sobie miłość i potem w niej wzrastać! Zakładam że żyją w czystości. Małżeństwo to wspólnota dwóch osób i Boga, jeśli go się tylko zaprosi! Będą mieli różne momenty na drodze, ale po co takie komentarze pisać, tak jakby teraz ich miłość była niczym i dopiero za 10 lat można będzie ocenić czy faktycznie ktoś jest dany jako dar od Maryi? nie lepiej się ucieszyć z czyjegoś szczęścia?? Ps nawet jak przez 10 lat by byli idealnym małżeństwem i stwierdziłabyś, że faktycznie to dar od Boga, potem przecież się może im zacząć psuć w relacji. I co wtedy? Już to nie będzie dar od Boga?? Dar jest DANY i ZADANY, a więc trzeba relację odnawiać cały czas. To ciężka żmudna praca! Ale jest Bóg który uświęca wysiłki i pomaga! Św. Faustyna napisała: Co się rozpoczęło z Bogiem – Boże będzie, a co się rozpoczęło czysto po ludzku – ludzkie będzie. Nie pisała tego w kontekście małżeństwa, ale ja te słowa odnoszę do wszystkich rzeczy. Ważne żeby wiedzieć, że małżeństwo to krzyż, ale bez krzyża nie ma miłości! Mnie zawsze te słowa przerażały i dalej tak jest, ale tak sobie myślę, że skoro ktoś ma dobre intencje i się stara, wkłada wysiłek i chce żyć na chwałę Bożą – czy Bóg mu nie pomoże? „Lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali”.

   • Po to takie komentarze, że w euforii, to na różne rzeczy człowiek się decyduje. I zawsze ten i ta dopiero co poznani są najlepsi i na całe życie.
    Z tego świadectwa wynika, że przyjacióka poznała chłopaka i planują ślub (jest to jak najbardziej świadectwo wysłuchanej modlitwy, ale jakby w I części) ta II część to będzie za 5,10, 15,20 i więcej lat w małżeństwie.

    Dobry przykład, to świadectwo z przed paru dni żony, która po 33 latach związku odkryła, że mąż ją zdradza, bo ma za dużo czasu i po Nowennie Pompejańskiej, powrót męża na nowo do małżeństwa, to jest sedno!pozdrawiam 🙂

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!