Bartosz: Staję się lepszym człowiekiem

Nowennę pompejańską odmawiam po raz trzeci. Wierzę, że łaski , o które proszę powoli spływają na moją rodzinę. Nowenna poza tymi łaskami daje o wiele więcej. Mi pomoga stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia. Jestem na pewno mniej nerwowy i z dnia na dzień coraz więcej chwil poświęcam Bogu. Zauważyłem też kolosalną zmianę w przeżywaniu Mszy Świętej.
Read More

Ula: Maryja wybiera dla każdego najlepszy moment na uświęcenie

Witajcie Kochani, Pragnę się z Wami podzielić świadectwem mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, którą rozpoczęłam 8 grudnia, a zakończyłam 30 stycznia. Zanim napiszę kilka słów od siebie o tej niesamowitej modlitwie, chcę krótko opowiedzieć jak wyglądało moje życie przed rozpoczęciem Nowenny. Wcześniej nie lubiłam modlić się na różańcu, być może dlatego,...
Read More

Justyna: babcia chodzi bez kul i lekarze stwierdzili, że nie wymaga nawet rehabilitacji!

Składam to świadectwo w imieniu babci, która 8.11.2013r. przeszła bardzo poważną operację stawu kolanowego. Stan zniszczenia kolana był tak zaawansowany, że babcia już praktycznie nie chodziła, nie mogła normalnie funkcjonować bez silnych leków przeciwbólowych. Jednocześnie bardzo bała się operacji za względu na zaawansowany wiek. Tydzień przed wyjazdem do szpitala, zachęciłam...
Read More

Magda: Wspaniałe łaski w trzech nowennach

Witam,chciałam opowiedzieć Wam wszystkim jak Matka Boska wysłuchała moich modlitw 3 razy. Pierwszy raz modliłam się w intencji Przeczytaj Magda: Wspaniałe łaski w trzech nowennach
Read More

Siostra Agnieszka: wysłuchanie modlitwy

Nowennę pompejańską poznałam dzięki ojcu Andrzejowi Konopce, dominikaninowi, który powiedział mi o niej kilka słów i poprosił mnie o modlitwę w pewnej intencji. 4 lutego 2012 roku rozpoczęłam pierwszą nowennę, po niej drugą i trzecią w tej samej intencji. Dzisiaj pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Matka...
Read More

Gosia: Tosieńka Nasz wymodlony CUD!!!!!

O Nowennie dowiedziałam się w najtrudniejszym dla mnie i męża momencie. Byliśmy wtedy w smutku, tęsknocie po stracie Naszego synka( w 8 miesiącu obumarła mi ciąża). Zaczęliśmy od razu odmawiać Nowennę w intencji dla Nas tak bardzo ważnej- poczęciu zdrowego i żyjącego dziecka. Kiedy na teście zobaczyłam 2 kreski kolejne intencje zmieniły się na szczęśliwe donoszenie ciąży, szczęśliwy poród, urodzenie zdrowego i żyjącego dziecka. Ciąża była pełna strachu a zarazem i nadziei, że Matka Boża czuwa nad Nami każdego dnia i nocy. I tak dzięki Maryi 25.09 września( kiedy to odprawiana jest Msza Święta w Pompejach) na świat przyszła Tosia:) To była bardzo szybka decyzja lekarza żeby rozwiązać ciążę poprzez cc. Jak się okazało po porodzie Tosia miała problemy adaptacyjne dodatkowo była duża. Wiem, że Mateńka była wtedy z Nami. Nie wiem jakby się to wszystko skończyło gdyby czekano na poród siłami natury. Teraz po tych trudnych dla mnie 9 miesiącach tuląc się do swojej córki śmiało mogę powiedzieć, że Nowenna czyni cuda!!!!!!! I jedno jest pewne będzie mi towarzyszyła do końca życia!!!!!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Gosia: Tosieńka Nasz wymodlony CUD!!!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Piękne świadectwo!

Kamila
Gość
Kamila

Dziękuję Ci za te świadectwo:), jest nadzieją dla mnie i męża. Z Bogiem

Mama Aniołka
Gość
Mama Aniołka

Dziekuje za swiadectwo. Jestem tez mama po stracie córki. Zmarla podczas porodu w 9 mcu ciąży. Kilka tygodni po jej śmierci zaczęliśmy z mężem modlic sie o kolejnego dzidziusia do sw. Dominika. Praktycznie odrazy zaszłam w ciąże. Od kilku dni modlimy sie razem nowenna o dziecko które nosze pod sercem. Ufam Bogu i Maryji ze wysłucha naszej modlitwy.

Gosia
Gość

Wysłucha!!!!! Wiele mi Nowenna dawała podczas ciąży z Tosią gdzie wiadomo, że nie była lekka- pełna strachu, obaw…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję Ci za to świadectwo. My straciliśmy synka w 5 mies ciąży niecały miesiąc temu. Był ciężko chory i nie miał żadnych szans 🙁 Zaczęłam się modlić Nowenną 26.09 o zdrowe następne dziecko. Mam wielką nadzieję, że Maryja mnie wysłucha….

Gosia
Gość

Bardzo dużo rodziców jest po stracie dziecka……..Odmawiając Nowennę jesteśmy pod płaszczem ochronnym Matki Bożej, która chce dla Nas jak najlepiej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!