Natalia: Spełniło się moje marzenie o macierzyństwie

Staraliśmy się z mężem o dziecko 2,5 roku. Dla niektórych to może krótko, dla mnie to była cała wieczność i najgorszy czas w moim życiu. W pierwszą ciążę zaczęłam w pierwszym cyklu i byłam w szoku, iż tak szybko się udało. Nasze szczęście trwało bardzo krótko, gdyż w 7 tygodniu poronilam. Byłam przekonana, że z zajściem w kolejną ciążę nie będzie problemu. Z miesiąca na miesiąc czekałam, zeby ujrzeć dwie kreski na teście ciążowym. Mijał miesiąc za miesiącem, a ja nadal nie mogłam zajść w ciążę. Postanowiliśmy się przebadać. W sumie nie było, żadnych większych przeciwwskazań i w każdej chwili mogło się udać, tylko że się nie udawało, a ja czułam że popadam w depresję. Straciłam chec do życia, nie miałam ochoty się z nikim spotykać, a wiadomość o ciażach znajomych wprowadzała mnie w jeszcze większy ból. Cały czas zdawałam sobie pytania: dlaczego my? Jak długo mamy jeszcze czekać? Czy kiedykolwiek zostanę mamą?

W lutym 2017 roku pojechaliśmy na Przeprosna Górka prosić o potomstwo. O. Daniel powiedział, że wszystkie osoby zostają uzdrowione z niepłodności. Po spotkaniu zaczęłam odmawiać z mężem Nowenna Pompejańska. W czerwcu zobaczyłam upragnione dwie kreski na teście ciazowym. Odmowilam kolejną Nowenna o szczesliwe rozwiazanie. W lutym 2018 spełniło sie moje marzenie i zostałam mamą. Teraz moj syn ma prawie 5 miesiacy i jest zdrowym, zywym dzieckiem.

Dziękuję Matko za wysłuchanie mojej modlitwy!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
IzabelaMalenaKrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę dużo zdrówka i błogosławieństwa Bożego dla synka i całej Twojej rodziny.

Malena
Gość
Malena

Chwala Panu!

Izabela
Gość
Izabela

Ja nie rozumiem, że ludzie nie potrafią się cieszyć sobą. Zamiast współżyć i po prostu się tym cieszyć, to tylko parcie na dziecko. To jest grzech. Małżeństwo powinno sie cieszyć sobą a jak Bóg da dziecko to da a jak nie to nie. Wola Boża. Jak bym była facetem, to nie współżyłabym z żoną tylko po to, żeby ona zaraz po stosunku biegła do łazienki sprawdzić test ciążowy. Chore.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?