Izz: Uwolniona z grzechów nieczystości i „toksycznego” związku z mężczyzną

Wychowałam się w rodzinie patologicznej. Ojciec jest alkoholikiem.
Przeczytaj całość

Weronika: Dziękuję po raz drugi!

Rok temu po raz pierwszy złożyłam tu swoje świadectwo, modliłam się wtedy o zdrowie dla bliskiej mi osoby, która nagle zachorowała na raka. Wtedy wszystko się udało, do tej pory jestem wdzięczna naszej Matce za tamten cud. Nie mogłam się spodziewać że wkrótce na tę samą osobę spadnie kolejna choroba,...
Przeczytaj całość

Joanna: miejcie radość z tej modlitwy, zaufajcie i wierzcie!

Długo czekalam na napisanie tego świadectwa i w końcu z przepełnionym radością sercem mogę to zrobić. Pisałam już tutaj nieraz , więc pewnie niektóre osoby mnie kojarzą, jak i modlą sie za zdrowie mojej nienarodzonej córeczki.Przeczytaj Joanna: miejcie radość z tej modlitwy, zaufajcie i wierzcie!
Przeczytaj całość

Kamila: Dom i dziecko

Długo staraliśmy się z Mężem o dziecko. Gdy w lutym 2015 straciłam dziecko, załamałam się. Szukałam pomocy wszędzie.
Przeczytaj całość

Genowefa: Uzdrownienie z choroby dzięki Nowennie Pompejańskiej

Przed wakacjami u mojej siostry wykryto komórki rakowe III stopnia /choroba kobieca/,
lekarz zarządził operację, jednak siostra pojechała do Krakowa do szpitala i tam lekarz zarządził czyszczenie i usunięcie mięśniaka.
Zaraz po zabiegu, po wybudzeniu z narkozy siostra czuła się wspaniale, nic ją nie bolało, jakby nie miała żadnego zabiegu. Czekała jakiś czas na wynik / została pobrana próbka do badania/ .
Siostra niedawno we wrześniu odebrała wynik, ale nic nie zrozumiała, ponieważ wszystko było napisane po Łacinie.
W tamtym tygodniu poszła do swojego lekarza, w swoim miejscu zamieszkania, a On powiedział, że jest zupełnie zdrowa, nie ma raka, a On nie potrafi tego wytłumaczyć z medycznego punktu widzenia, jak to się stało, ponieważ to tak źle wyglądało…
Nadmieniam, że od 15 sierpnia 2014 r. zaczęłam odprawiać Nowennę Pompejańską do 7 października 2014 r. – w intencji uzdrowienia siostry…
Panie Jezu dziękuję, Maryjo, dziękuję za wysłuchanie moich próśb.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Genowefa: Uzdrownienie z choroby dzięki Nowennie Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

Chwała Maryji!!! Ja wierzę, że moja prośba też zostanie wysłuchana jutro kończę pierwsza swoja nowenne i mam nadzieję że nie ostatnią.

magda
Gość

Chwała Panu!!! 🙂

barbara
Gość
barbara

Chciałoby się krzyczeć z radości w takich chwilach jakie Maryja daje łaski i jakie cuda działa to oniemiające co Ona potrafi uczynić dla ludzi wierzących w Nią i w Boga dlatego brakuje takich słów które mogłyby wyrazić wdzięczność Maryji za to wszystko a dla innych w takich przypadkach a szczególnie dla lekarzy niech to będzie dowód że oni nie są najlepszymi lekarzami ale uzdrawia sam Bóg i nie mogą podwarzać nigdy tego co On potrafi zdziałać gdy oni są słabi i poddaja się bezradnie . Bogu i Maryji niech bedzie chwała.

marek
Gość

Tez wierze i pokornie prosze o uzdrowienie mego Taty…

Krystyna
Gość

Ja też odmawiam Nowennę pompejańską i wierzę że o to co prosze będzie wysłuchane i spełnione już nieraz sie przekonałam że wiara i modlitwa działają cuda a różaniec jest najlepszą obroną człowieka CHWAŁA PANU I TOBIE KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO pOZDRAWIAM

marek
Gość

Rowniez wierze…odmawiam Modlitwe Pompejanska i mam nadzieje….

duda
Gość

Ja tez odmawiam Nowenne, bylam tez u Matki Bozej Pompejanskiej, otrzymalam tyle lask a szczegolnie pokoj wewnetrzny w rozwiazywniu moich problemow. Dziekuje Ci Matko Boza.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!