Aleksandra: BYŁAM u Mateczki Pompejańskiej!

Pragnę podzielić się moim świadectwem, tym jak Maryja Mateczka Różańcowa z Pompejów cudownie działa w moim życiu. Na początku powiem, że na Nowennę pompejańską trafiłam rok temu całkiem przypadkowo ...8 maja – mając na uwadze te datę – wierzę , że na pewno nie był to przypadek. Miałam trudny okres...
Przeczytaj całość

Anonim: Świadectwo po 3 latach :) Trzeba cierpliwości!

Zaczęło się to 3 lata temu. Pierwszy raz po zerwaniu z dziewczyną a raczej pierwszym zakochaniu próbowałem ją odzyskać. Byłem wtedy jeszcze dziecinny wiec chciałem spróbować wszystkiego co mogło mi pomóc.
Przeczytaj całość

Anna Maria: Dziękuję Matko

Witam, pragnę złożyć świadectwo, z mojej ostatniej odmówionej nowenny. Odmawiam juz jedenastą, tym razem w intencji zdrowia dla mojego dzieciątka. Pragnę podziękować Matce Bożej za okazane łaski. A zwłaszcza za ostatnią.
Przeczytaj całość

Ewa: Matka Boża uratowała mi życie!!!

Do dnia dzisiejszego odmawiam nowenne z malymi odstepami. Wszystkie prosby Matka Boza wysluchala.
Przeczytaj całość

Karina: Nie skończyłam jeszcze części błagalnej a już otrzymałam nową ofertę pracy

Praca jest spokojna, blisko miejsca zamieszkania, dogodne godziny pracy i życzliwi współpracownicy. Maryjo, dziękuję.
Przeczytaj całość

Ania: Egzamin

Dzisiaj mogę złożyć świadectwo, że moje prośby zostały wysłuchane. To jest już trzecie świadectwo. Ale tak naprawdęhcę powiedzieć, że największym cudem jest nauczenie się żyć każdegodnia z Nowenną. A może inaczej – to brak umiejętności dalszego życia bez różańca. Odmawiam piątą Nowenne i tylko po trzeciej miałam jeden dzień przerwy i już bardzo mi czegoś brakowało. Brak tej modlitwy to było marnowanie czasu. Mimo wielu zajęć potrafię spokojnie odmówić Nowenne i jeszcze kilka innych modlitw. Dziękuję Mateńko, że wskazałaś mi drogę życia przy wsparciu tą modlitwą. Chcę zostać Jej wierna.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!