E: Nie ma takich słów, by opisać cuda jakie dzieją się każdego dnia!

Wiem, że niczym nie zasłużyłam sobie na łaskę obecności Maryji w moim życiu ale JEZU, UFAM TOBIE.
Read More

Renata: nauka różańca i łaska pracy

Nowennę Pompejańską odmawiałam już dwukrotnie , zaczęłam w zeszłym roku w październiku I raz i grudniu II raz. Do naszej Mateczki kierowała prośbę jak większość z nas w tych trudnych czasach o pracę dla zięcia, a ponieważ i mi groziła utrata pracy to w tym samym czasie poprosiła jeszcze w...
Read More

Natalia: Uzdrowienie z lęku

Maryjo, Matko Moja przepraszam za to, że tak długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa. Wybacz mi proszę. Dziękuję Ci z całego serca za Twą pomoc, dziękuję Ci za uzdrowienie mnie z lęków, niepokoju, dręczenia, za to, że mój mąż zaczął się modlić, czego nigdy wcześniej nie robił (po 16 latach małżeństwa), dziękuję za pomyślnie zdane egzaminy gimnazjalne mojego syna i że się dostał do wybranej przez siebie szkoły.
Read More

Nadzieja: Niespodziewane łaski

W czerwcu moja mama miała operację. Kilka tygodni przed wspomnianym zabiegiem, poprosiłam babcię, by odmówiła w jej intencji Nowennę Pompejańską. Początkowo babcia sformułowała intencję:”O udaną operację”, ale ja podpowiedziałam jej, by intencją było:”O potrzebne łaski”, bo przecież Maryja widzi moją mamę z innej perspektywy i wie najlepiej, czego mama potrzebuje.
Cuda, jakie się zadziały, dzięki wstawiennictwu Najświętszej Marii Panny przeszły nasze najśmielsze wyobrażenia.
Przede wszystkim mama otrzymała łaskę spokoju, wręcz nie mogła doczekać się operacji,chociaż lekarze uprzedzali, że operacja będzie trudna, ponieważ powinna była być przeprowadzona kilka lat wcześniej, ale mama ze strachu odwlekała ją aż do teraz. Po zabiegu wystąpiły powikłania, ale mama dobrze je zniosła i, ku zdziwieniu lekarzy, szybko ustąpiły. Sama rekonwalescencja przebiegła bardzo szybko i już w kilka dni po operacji mama czula się świetnie i tak jest do tej pory.
To nie wszystko. Mama od 30 lat jest nałogowym palaczem. Kilkanaście razy próbowała rzucić palenie, niestety nie udawało jej się to nigdy dłużej niż na kilka dni. W końcu, kilka lat temu, po dramatycznych przeżyciach rodzinnych, zarzekła się, że teraz już na pewno nigdy nie zerwie z nałogiem i będzie palić do końca życia. Tymczasem na czas pobytu w szpitalu zdecydowała się nie palić, z powodu obowiązujących tam zakazów. Po powrocie do domu zdecydowała spróbować rzucić palenie. I chociaż było jej niewątpliwie ciężko, tym razem się udało!!! Wierzcie mi, w przypadku mojej mamy to jest większy cud, niż udana operacja. Dopiero teraz o tym piszę, ponieważ sama nie wierzyłam, że na stałe zerwie z nałogiem. Tak więc od 22 czerwca moja mama nie zapaliła nawet jednego papierosa, wypalając wczesniej paczkę papierosów na dzień!
Ale to jeszcze nie wszystko. Maryja dała nam łaskę pojednania z mamą. Do tej pory nasze relacje nie układały się zbyt dobrze, często wybuchały konflikty. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że mama stała się moją przyjaciółką i bardzo często okazuje mi swoją miłość, co do tej pory należało do rzadkości.
Wszyscy mamy świadomość, że nie byłoby tych łask, gdyby nie opieka Najświętszej Marii Panny, dlatego z całego serca Ci dziękujemy, miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Nadzieja: Niespodziewane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Bogu niech będą DZIĘKI i Najświętszej Panience Królowej Różańca Świętego za wszelkie łaski !

joanna
Gość

Piekne swiadectwo ja juz niemam mamy tak bardzo tesknie za nia Bog zabral ja niespodziewanie wyszla z domu i nie wrocila zginela na przejsciu na pasach nieznasz dnia ani godziny zycie jest takie kruche

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!