Wanda: Moje podziękowanie Matce Bożej Pompejańskiej

Nowennę pompejańska zaczełam odmawiać od 11 lutego 2016 r.Moje intencje dotyczyły różnych spraw osobistych jak i mojej rodziny, a mianowicie:
Read More

Anna: Szansa na odbudowanie małżeństwa

1.04 zakonczylam odmawiać nowenne w intencji mojego męża, który został przeze mnie bardzo skrzywdzony. Nasza trauma trwała kilka miesiecy, malzenstwo wisiało na włosku. to co przeszlismy jest nie do opisania. Dzięki łaskom ducha świętego na ktorego sie otworzyłam przerwalam zło ktore dzialo sie za moją przyczyną a nastepnie trafilam na nowenne pompejańską.
Read More

Maksymilian : Matka Boża znalazła mi pracę

W swoim krótkim życiu ( mam 26 lat) trochę słyszałem o Nowennie Pompejańskiej, lecz nie brałem tego do siebie na poważnie, mówiłem że nie dla mnie ta modlitwa, że jest za długa, zawsze sobie znalazłem wytłumaczenie. Pewnego dnia do mojej żony przyszła jej koleżanka która podzieliła się z nami świadectwem...
Read More

Gosia: Dziękuję Maryjo za wszystko

W zeszłym roku pochowałam mojego kochanego tatę, który zachorował na raka płuc. Bardzo za nim tęsknię, lecz wierzę że moi rodzice są szczęśliwi u naszego Pana w niebie oraz opiekują się mną i moim rodzeństwem.Przeczytaj Gosia: Dziękuję Maryjo za wszystko
Read More

Patrycja: Probuje zapomniec o moim ukochanym

Caly czas mialam nadzieje ze po odmowieniu tej trzeciej nowenny cos sie zmieni na lepsze jednak narazie nic na to nie wskazuje
Read More

Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy

Witam wszystkich!
o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przez przypadek
otworzyłam
artykuł w którym pewien człowiek opisywał jak dzięki tej nowennie został uleczony z nowotworu.
Na początku trochę się przestraszyłam, że do odmówienia są codziennie aż trzy części różańca, zastanawiałam się czy dam radę, ale byłam zdesperowana, koniecznie chciałam pomóc mężowi który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej więc postanowiłam zwrócić się do Matki Boskiej o pomoc w tej trudnej sprawie.

Nowennę zaczęłam odmawiać 19.07.2014 roku , było trudno, brakowało czasu, odmawiałam nowennę w domu w czasie różnych prac, w samochodzie i nawet w pracy, bałam się że ta moja modlitwa nie podoba się Matce Bożej, że niewystarczjąco się skupiam, że czasem nie miałam czasu na rozważania ale modliłam się dalej i prosiłam o wytrwałość i możliwość ukończenia nowenny.

Kilka dni po rozpoczęciu nowenny wszystko zaczęło się układać w dobrym kierunku dla mojego męża, spotkał dobrych ludzi którzy mu pomogli i ostatecznie wszystko skończyło się dla niego dobrze, również dzięki modlitwie mój mąż stał się bardziej wierzącym i dużo spokojniejszym człowiekiem a ja bardziej pokochałam różaniec bo wcześniej mało się na nim modliłam.
Dziękuję Mateczce, że mimo wszystko mnie wysłuchała.

Polecam tę modlitwę wszystkim, naprawdę warto polecać Matce Bożej te nasze troski, ona zawsze wysłucha a wszystkim odmawiającym życzę wytrwałości, choćby te prośby nie zostały wysłuchane od razu to naprawdę warto się modlić i prosić bo Pan Jezus wie co dla nas w każdym momencie życia jest najlepsze i tym nas obdarowuje.

Wczoraj skończyłam swoją pierwszą nowennę ale na pewno nie będzie ona ostatnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Apostoł Różańca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Maryi!