WIOLA: modlitwa za mojego tatę o uwolnienie z alkoholizmu

Szczęść Boże.Nowennę rozpoczełam w styczniu 2015 r prosząc Matkę Bożą aby mój tato nie pił,nie wpadał w" ciągi" ,ktore czasem trwały nawet 2 tygodnie.W czasie odmawiania nastąpiło pogorszenie,tato pił strasznie,akurat w tym czasie mielismy kilkudniowy wyjazd na rekolekcje i tylko mama została z nim sama.Przeczytaj WIOLA: modlitwa za mojego tatę...
Przeczytaj całość

Julita: moc nowenny jest niesamowita !

chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakimi obdarza naszą rodzinę. Dzięki nowennie mój starszy syn porzucił nałogi i zmienia swoje życie na lepsze.
Przeczytaj całość

Maja: dalsze świadectwa

Długo czekałam ze złożeniem świadectwa.Nie jest to moja pierwsza nowenna.Parę lat wcześniej składałam świadectwo.Teraz jednak chcę złożyć świadectwa 3 nowenn.Po odmówieniu jednej syn dostaje pracę,w drugiej córka.Kto szuka pracy wie jakie są problemy, a szczególnie z umową o pracę. Zostaję wysłucha w następnej nowennie ,,o światło Ducha św w podejmowaniu...
Przeczytaj całość

Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza „Bóg jest łaskawy”

Dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa. Przez półtora roku, mimo braku przeciwwskazań medycznych, nie udawało nam się z mężem zajść w upragnioną ciążę. Nasz problem postanowiliśmy polecić Maryi w Nowennie Pompejańskiej. Już w drugim cyklu po zakończeniu Nowenny okazało się,Przeczytaj Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza „Bóg jest...
Przeczytaj całość

Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy

Witam wszystkich!
o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przez przypadek
otworzyłam
artykuł w którym pewien człowiek opisywał jak dzięki tej nowennie został uleczony z nowotworu.
Na początku trochę się przestraszyłam, że do odmówienia są codziennie aż trzy części różańca, zastanawiałam się czy dam radę, ale byłam zdesperowana, koniecznie chciałam pomóc mężowi który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej więc postanowiłam zwrócić się do Matki Boskiej o pomoc w tej trudnej sprawie.

Nowennę zaczęłam odmawiać 19.07.2014 roku , było trudno, brakowało czasu, odmawiałam nowennę w domu w czasie różnych prac, w samochodzie i nawet w pracy, bałam się że ta moja modlitwa nie podoba się Matce Bożej, że niewystarczjąco się skupiam, że czasem nie miałam czasu na rozważania ale modliłam się dalej i prosiłam o wytrwałość i możliwość ukończenia nowenny.

Kilka dni po rozpoczęciu nowenny wszystko zaczęło się układać w dobrym kierunku dla mojego męża, spotkał dobrych ludzi którzy mu pomogli i ostatecznie wszystko skończyło się dla niego dobrze, również dzięki modlitwie mój mąż stał się bardziej wierzącym i dużo spokojniejszym człowiekiem a ja bardziej pokochałam różaniec bo wcześniej mało się na nim modliłam.
Dziękuję Mateczce, że mimo wszystko mnie wysłuchała.

Polecam tę modlitwę wszystkim, naprawdę warto polecać Matce Bożej te nasze troski, ona zawsze wysłucha a wszystkim odmawiającym życzę wytrwałości, choćby te prośby nie zostały wysłuchane od razu to naprawdę warto się modlić i prosić bo Pan Jezus wie co dla nas w każdym momencie życia jest najlepsze i tym nas obdarowuje.

Wczoraj skończyłam swoją pierwszą nowennę ale na pewno nie będzie ona ostatnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Maryi!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!