Anna – Modliłam się w intencjach innych osób.

Moje małżeństwo było zagrożone. Było tak źle, ze już nawet nie modliłam się o jego przetrwanie. Modliłam się za to w intencjach innych osób. I tak bonusowo Bóg uratował moje małżeństwo, jest tak, jak nigdy bym się nie spodziewała, że może być: wspaniale.  Kiedyś modliłam się w swoich intencjach, o to, o tamto. Teraz mówię, Wola Boża układa moje życie i prowadzi mnie.To dzięki wieloletniemu odmawianiu Nowenny mam poczucie, że mam wszystko, czego mi trzeba. Modlę się za to w intencjach innych osób. Niedługo kończę kolejna Nowennę w czyjejś intencji i po zakończeniu jej rozpocznę Nowennę w intencji dusz cierpiących w czyśćcu.

 • Zaczęłam Nowennę pompejańską 6 stycznia wczoraj miałam 17 dzień jednocześnie zaczęłam prace za granica i byłam w niej pierwszy dzień państwo Ie praca przy kwiatach na zewnątrz obecnie jest maksymalnie 4 stopnie w plusie dążę do tego ze po 9 h bardzo przemarzłan i wiem ze to mnie nie tłumaczy ale postanowiłam odmówić w łóżku nowennę odmówiłam pierwszy dziesiątek i zasnęłam nawet bie pamietam kiedy i przepubidIlam się niespokojna po północy i skończyłam odmawiać Nowennę czy jest to ok czy nie ? Bo z tego co zrozumiałam trzeba ja odmawiać codziennie ! Czy powinnam zacząć od nowa ? Wiem ze to głupio brzmi ale proszę pomóżcie

 • Odmawiaj dalej Kalino! I z czasem koniecznie zmień pracę. W zimnie, bez systematycznych posiłków i ciepłych napojów, za jakiś czas odporność spadnie i zaczną się problemy, m.in.ze stawami, są bardzo dokuczliwe i leczenie długotrwale i kosztowne.Wiem, o czym piszę. Niech Matka Boża ma Cię w opiece i prowadzi zagranicą!nie daj się niszczyć ludziom!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  STRON 

  dla "Królowej  Różańca Świętego"

  8