Anna – Modliłam się w intencjach innych osób.

Moje małżeństwo było zagrożone. Było tak źle, ze już nawet nie modliłam się o jego przetrwanie. Modliłam się za to w intencjach innych osób. I tak bonusowo Bóg uratował moje małżeństwo, jest tak, jak nigdy bym się nie spodziewała, że może być: wspaniale.  Kiedyś modliłam się w swoich intencjach, o to, o tamto. Teraz mówię, Wola Boża układa moje życie i prowadzi mnie.To dzięki wieloletniemu odmawianiu Nowenny mam poczucie, że mam wszystko, czego mi trzeba. Modlę się za to w intencjach innych osób. Niedługo kończę kolejna Nowennę w czyjejś intencji i po zakończeniu jej rozpocznę Nowennę w intencji dusz cierpiących w czyśćcu.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AnonimKatarzynaKatarzynaMagdalenaenia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kalina
Gość
Kalina

Zaczęłam Nowennę pompejańską 6 stycznia wczoraj miałam 17 dzień jednocześnie zaczęłam prace za granica i byłam w niej pierwszy dzień państwo Ie praca przy kwiatach na zewnątrz obecnie jest maksymalnie 4 stopnie w plusie dążę do tego ze po 9 h bardzo przemarzłan i wiem ze to mnie nie tłumaczy ale postanowiłam odmówić w łóżku nowennę odmówiłam pierwszy dziesiątek i zasnęłam nawet bie pamietam kiedy i przepubidIlam się niespokojna po północy i skończyłam odmawiać Nowennę czy jest to ok czy nie ? Bo z tego co zrozumiałam trzeba ja odmawiać codziennie ! Czy powinnam zacząć od nowa ? Wiem ze… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

ja bym dalej odmawiała

Magdalena
Gość
Magdalena

Możesz odmawiać dalej.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Oczywiście że odmawiaj dalej.

Anonim
Gość
Anonim

Oglądnij sobie na youtube co mówi O. Adam Szustak o Nowennie, śmiało odmawiaj dalej 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Odmawiaj dalej Kalino! I z czasem koniecznie zmień pracę. W zimnie, bez systematycznych posiłków i ciepłych napojów, za jakiś czas odporność spadnie i zaczną się problemy, m.in.ze stawami, są bardzo dokuczliwe i leczenie długotrwale i kosztowne.Wiem, o czym piszę. Niech Matka Boża ma Cię w opiece i prowadzi zagranicą!nie daj się niszczyć ludziom!