Teresa: Niech będzie Bóg uwielbiony!

Maryja jest ze mną od zawsze. To ja odeszłam od Niej, a Ona nigdy mną nie wzgardziła. Mnie jako młodą osobę interesowało wszystko co przyziemne, a o Bogu przypominałam sobie w czasie niepowodzeń.
Read More

Monika: miłość i rzeczy niewytłumaczalne

Witam! Chcialam zlozyc swiadectwo o nowennie pompejanskiej, ktora modlilam sie od Marca 2015 do Maja 2015. Modlilam sie w intencji znalezienia dobrego meza. Zaczelam modlitwe dwa tygodnie po tym jak zerwalam z owczesnym chlopakiem, ktory, jak wtedy myslalam, nie myslal o mnie jako o powaznej kandydatce na zone. Przeczytaj Monika:...
Read More

EWA.S: Nowenna o zgodę

Odmawiałam tylko jedną N.P . Za znajomą o zgodę między byłym jej mężem ,żeby nie nękała i nie prześladowała, ( są po rozwodzie każdy gdzie indziej mieszka ) pisała do niego sms i wyzywała
Read More

gabriela: wymodlone mieszkanie

Matka Boża zauważalnie wkroczyła w moje i mojej rodziny życie.
Read More

KALUDIA: URATOWANIE MAŁŻEŃSTWA

Szczęść Boże,
Moje świadectwo dotyczące nowenny pompejańskiej.
Maryja uratowała małżeństwo mojej cioci, które wydawać by się mogło przeżywało duży kryzys – możliwy był rozpad związku, a relacje między małżonkami były niedobre.
Moje odmawianie nowenny było różne. Początkowo na spokojnie poświęcałam więcej czasu, ale były też takie dni, w których te różańce odmawiałam w wielkim pośpiechu. Kiedy na spokojnie odmawiałam nowennę odczuwałam pokój, radość.
W trakcje odmawiania kiedy dowiedziałam się że jest coś lepiej, ogarnęła mnie taka wielka radość i szybko poszłam do kaplicy żeby podziękować Maryi, bo wiem że to właśnie nasza Mama.
Ufam, że to właśnie Maryja pomogła w tym związku, który przetrwał.
„Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. (…)”
„(…)bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża.(…)”
Bądź uwielbiona MARYJO KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO!
Chwała Panu i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "KALUDIA: URATOWANIE MAŁŻEŃSTWA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Divine
Gość

Piękne świadectwo 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?