Henryka: Wyjście ze stanu krytycznego

W modlitwie pełnej wdzięczności pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby zanoszonej w nowennie pompejańskiej. To cudowna i skuteczna modlitwa różańcowa. 26 sierpnia 2017 r w Święto Matki Bożej Częstochowskiej rozpoczęłam nowennę pompejańską w swojej intencji. Nie spodziewałam się, że za kilka dni później - bo 29 sierpnia znajdę się w szpitalu.
Read More

Michał: Modlitwa i Miłość

I tak szperając po Internecie, przypadkiem trafiłem na tą stronę. Od razu zacząłem odmawiać nowennę, chociaż wydawała się niezwykle trudna.
Read More

Hanna: Różaniec to moja lina ratunkowa !

Bylam na skraju rozpaczy proszac o pomoc i juz w pierwszych chwilach modlitwy ogarnela mnie laska cudownego spokoju.
Read More

Małgorzata: Wreszcie usłyszałam, że wyniki badań słuchu są w normie!

Jest bardzo dobrze. Słyszy prawidłowo, płyn nie nawraca. Dziękuję Ci Matko Boża!
Read More

Michał: Zły podsuwał mi nawet myśli o bezsensowności odmawiania

Jednak w tym czasie przeczytałem tutaj świadectwo kobiety, której ojciec również zachorował na raka, a cały przebieg choroby był wręcz identyczny jak u mojej mamy.
Read More

Helena: otrzymane łaski

Chciałam się podzielić świadectwem otrzymanych Łask. Pierwsza nowenne odmówiłam w intencji dobrego męża dla siostry i już od roku jest szczęśliwą mężątką:) Drugą odmawialam w intencji wyleczenia brata z choroby psychicznej i od tamtego czasu jego stan jest stabilny. Trzecią Nowenne odmowilam w intecji poczecia dziecka przez siostre i jej meza, i zaszla w ciaze ale niesety poronila, ale dzieki temu ponownie sie nawrociła. Trzecia odmowilam w tej samej intencji, i na razie ze wzgledu na stan zdrowia siostry nie moga sie starac, ale jestem pełna wiary i optymizmu że MAtka Boża wysluchuje naszym próśb i daje nam tyle i w takim czasie kiedy nam się „należy” wg. Bożego planu:) Czwarta wlasnie odmawiam w intencji bliskiej osoby o nawrócenie i wczoraj dowiedzialam się o niespodziewanym znacznym poprawie zdrowia. Dziękuje Ci Najświętsza Kochana Matko:)!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Janek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

I jak tu nie kochać tej Najdroższej Mateczki.