Marta: Świadectwo o odmawianiu Nowenny Pompejańskiej

Modlitwę pompejańską odmawiałam pierwszy raz w życiu w połowie 2014 roku w intencji o odcięcie działania wszelkiego zła w moim życiu. Nigdy sama bym nie wpadła na to, żeby odmawiać nowennę, bo nie należę do wiernych „intensywnie” modlących się. Pewnego dnia wracałam do mojego miasta rodzinnego ze stolicy, siedząc na...
Read More

Dziewczyna z Trójmiasta: Walka o małżeństwo

Wychwalając niewyczerpane łaski Matki Bożej, chcę złożyć swoje świadectwo. Jestem mężatką od pięciu lat. Przed ślubem byliśmy ze sobą sześć lat. Wydawało się, że znamy się bardzo dobrze. Na mocy sakramentu małżeństwa na świat przyszedł syn. I pojawił się kryzys. Po cichu, powolutku, nie dając znać o sobie na co dzień. Przeczytaj...
Read More

Ufająca: wa razy byłam pewna, że „rzucam” Nowennę w gniewie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chciałabym podzielić się świadectwem z dwóch odmówionych przeze mnie Nowenn Pompejańskich.
Read More

A: Pan Bóg pomagał mi rozplanować czas.

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania 4 N.P.Druga nowenna została już wysluchana i zdałam wszystkie 6 egzaminów (5 w sesji letniej) na średnią 4.67.(Dodam jeszcze ,ze jestem po 2 roku pielegniarstwa).
Read More

Wiesław: O pomoc na studiach

Tym świadectwem chciałbym podziękować Matce Bożej za łaski i pomoc, jakie otrzymał od Niej mój syn, a także i ja. Nowenną pompejańską modliłem się o pomoc dla niego na studiach, w nauce. Syn jest na pierwszym roku studiów. Nigdy nie był zbyt dobrym uczniem, nauka przychodziła mu z trudnością, a...
Read More

Dorota: Ukojenie w modlitwie

Szczęść Boże,
13 lipca skończyłam swoją pierwszą Nowennę, o której już dawno temu słyszałam od koleżanki, jednak nie miałam w sobie tyle siły, by ją rozpocząć od razu. Zmobilizowałam się dopiero na parę dni przed rozstaniem z narzeczonym. I to właśnie w jego intencji zaczęłam odmawiać Nowennę. Był to dla mnie wyjątkowo trudny czas i ku memu zdumieniu już pierwszego dnia, po zakończeniu modlitwy poczułam wielką radość i nadzieję, że między nami wszystko się ułoży. Niejednokrotnie kusiło mnie, by przerwać modlitwę, ale nie złamałam swego „postanowienia” wyproszenia łask dla narzeczonego. Miałam okazję spotkać się z nim ostatniego dnia części błagalnej i w trakcie rozmowy wspomniał o jednej z łask, o którą prosiłam Matkę. Pomyślałam, że to znak, który jeszcze mocniej motywował mnie do modlitwy. W trakcie odmawiania części dziękczynnej było mi o wiele trudniej. Dwukrotnie kończyłam modlitwę po północy, mam jednak nadzieję, że mimo to Mateczka wysłucha moich próśb. Ostatnich 9 dni było prawdziwą walką. Kuszenie było mocniejsze niż kiedykolwiek, przestawałam widzieć sens dokończenia modlitwy, ale ciągle przyświecała mi chęć wymodlenia łask dla bliskiej memu sercu osoby. Bardzo pomagały mi także świadectwa innych osób.
Na tę chwilę nie mogę ocenić, czy łaski zostały udzielone (nie widuję się teraz z byłym narzeczonym). Mam świadomość, że być może potrzebna będzie jeszcze niejedna Nowenna w jego intencji, ale nie przestaję wątpić w jej siłę. Ta modlitwa bardzo mocno uzależnia – już dziś rozpocznę kolejną Nowennę Pompejańską w innej intencji. Nie przestawajcie się modlić, a otrzymacie o wiele więcej niż sami prosicie. Ja, choć modliłam się w intencji osoby, która uznała, że przeszedł czas, by zakończyć nasz związek, przetrwałam trudny okres rozstania, dzięki tej modlitwie! Maryja wlała we mnie spokój i pokój! Dziękuję Matko Najdroższa!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dorota: Ukojenie w modlitwie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agi
Gość
Te swiadectwo daje mi nadzieje. Dzisiaj bardzo trudno bylo mi odmawiac Nowenne Pompejanska, przeplakalam cala czesc radosna i kawalek czesci bolesnej, mialam wrazenie, zeby to przerwac, nie czulam sensu tej modlitwy. Modle sie o powrot Ukochanego. Ciezko mi jest strasznie, ale wlasnie dzisiaj, w 17 dniu czesci blagalnej, dotarlo do mnie wewnetrzne przekonanie: „Panie, Twoja wola, a nie moja niech sie stanie”. Chce wierzyc w to, ze Pan Jezus i Matka Boska z Pompejow pozzwola mi z Nim byc jeszcze szczesliwa, bo bardzo mi Go brakuje, potrzebuje Go i Jego milosci ;( boje sie, ze przyjdzie taki dzien, w ktorym… Czytaj więcej »
Michał
Gość
Michał
Ja jestem w podobnej sytuacji. Zostawila mnie dziewczyna ktorą bardzo kochałem. Brakuje mi jej bardzo, tesknie za nią i tez postanowilem ze nie odezwe sie do niej z prosba o jakis powrot itd…Nowenne Pompejańską odmawialem w intencji znalezienia dobrej dziewczyny i zony. nie prosilem Matki ukochanej o jej powrot bo zdaje sie na Bożą wole. Jezeli On bedzie chcial abysmy byli razem to tak bedzie, jezeli nie to ufam Matce Przenajswietszej ze postawi kolo mnie osobe ktorą jesze mocniej pokocham. Mimo ze w podswiadomosci to bardzo ale to bardzo chcialbym aby ona wrocila i to z nia chcialbym byc…ale niech… Czytaj więcej »
samotna
Gość
samotna
Wszystko jest takie podobne. Na początku tego roku prosiłam Boga by pozwolił mi zaakceptować moją samotność, albo postawił na mojej drodze mężczyznę, z którym będę w końcu szczęśliwa. Właściwie od razu poznałam wspaniałego faceta, na początku było wręcz fantastycznie, ale ostatnio jest coraz gorzej, Modliłam się kolejną nowenną pompejańską od 1 lipca bo jakiś wewnętrzny głos mówił mi odmów nowennę. W przed ostatni dzień cześci błagalnej, po 2 miesiącach ten mężczyzna odezwał się do mnie. Myślałam, że w końcu uda nam się wszystko jakoś poukładać i mimo, że nie przerwałam modlitwy to z każdym dniem jest coraz gorzej. Zostało mi… Czytaj więcej »
Tomasz
Gość
Tomasz
No właśnie, tak wiele modlimy się o konkretne rzeczy, sprawy; a Pan Bóg wie najlepiej czego nam potrzeba. On zna lepiej nas niż my sami siebie. Często otrzymujemy więcej niż prosimy… Nie raz przekonałem się o tym w swoim życiu: prosiłem o konkretną sprawę, o wysłuchanie danej intencji, a otrzymałem o wiele więcej… Ale o tym przekonuję się dopiero po pewnym czasie, nie od razu. Co raz częściej zaczynam się modlić w „intencjach Matki Bożej i Jej Serca”, gdyż Ona wie najlepiej jakie intencje są dla nas i świata najlepsze. Nie modlę się za siebie, chyba że o mądrość Bożą… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?