Marta: Łaska

Przeżyłam nieszczęśliwą miłość, mój chłopak zerwał ze mną, ale nie mogłam od niego uciec, myślałam o nim i chciałam być z nim w kontakcie, przynajmniej telefonicznym i e-mailowym. Zdaję sobie sprawę, że ten niezdrowy związek zajmuje dużo czasu, wyczerpuje mnie i niszczy. Nie mogłam myśleć o nikim innym, było mi ciężko, nowenna pompejańska mi pomogła, wszystko działo się stopniowo. W ciągu roku moja dusza i umysł się rozluźniły. Odeszłam od starego chłopaka, jestem bardziej pewna siebie i żyję swoim życiem. Pozostaliśmy w kontakcie, ale teraz jest to normalny kontakt między dwoma znajomymi. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za to, że mnie wysłuchała. Dziękuję bardzo.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
XigaAgnieszkaLissa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lissa
Gość
Lissa

Kobieto jeżeli nie potrafisz zerwać z nim kontaktu na dobre i tak bardzo zależy Tobie na kontakcie tel i e-mail z nim to nadal Ci nic nie przeszło, wciąż tli się iskra pod nazwą „znajomi”

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Z tego co ja zrozumiałam to było tak wcześniej …..a po roku wszystko się zmieniło…

Lissa
Gość
Lissa

Napisane jest, że nadal mają kontakt. Po co kobiecie kontakt do bylego po rozstaniu? A no po to, że daje jej to komfort psychiczny, że partner mimo ze byly nadal jest blisko! Ze nie jest to całkowity koniec!

Xiga
Gość
Xiga

A co jest złego wmiłości?
Ona jest…święta!

Obrazki z nowenną pompejańską?