Aga: Odmawianie Nowenny rozpoczęłam gdy zostawił mnie mój chłopak

wszystko zawsze wróci do normy nawet jeśli diabeł ze złości nam popsuje pewne plany
Przeczytaj całość

Piotr: Maryja wyrwała mnie z otchłani uzależnienia od alkoholu

Dzień dobry Wszystkim. Odmawiam drugą Nowennę Czy zostałem wysłuchany NA PEWNO TAK Jestem pewien że Matka Słowa Przedwiecznego słucha Nas i musimy Jej zaufać bardzo mocno.
Przeczytaj całość

Izabela: Ta nowenna ma moc!

Kilka razy odmawiałam NP. Czasem intencje zostały wysłuchane, a czasem odmawianie sprawiło, że inaczej spojrzałam na pewne sprawy. I NP - o powrót ukochanego mężczyzny. Nie została wysłuchana, jednak z czasem otwierały mi się oczy i zrozumiałam, że po tym, co mi zrobił, nie potrafiłabym mu zaufać.
Przeczytaj całość

Aleksandra: VIII świadectwo

Szczesc Boze wszystkim! To juz moje VIII swiadectwo. Chociaz nie chodze systematycznie do Kosciola, to modle sie codziennie do NMP dziekujac i proszac o laske uswiecajaca dla mnie oraz calej mojej rodziny.
Przeczytaj całość

Bożena: Stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem

Postanowiłam więc odmówić Nowennę w intencji łask potrzebnych dla córki w szkole i stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem, nie wiemy jeszcze jak z pamięcią , ale wiemy jedno córka daje radę i to nieźle czasem mówi że ma wrażenie jakby jej ktoś podpowiadał .
Przeczytaj całość

Bogusia: Opieka Matki Bożej w codziennym życiu

Kilka razy już pisałam swoje świadectwa na waszej stronie. Dziś chciałabym podzielić się kolejnym, aby powiedzie wszystkim jaką silę i moc ma różaniec i modlitwa do Matki Bożej. Dwa razy udało mi się odmówić nowennę pompejańską dzięki, którym otrzymałam wiele łask od Matki Boskiej. Nawet nie sądziłam, że uda mi się też namówić mojego męża do tej modlitwy, że się jej podejmie i da radę. Od tego czasu codzienne staram się odmawiać przynajmniej jeden różaniec, to obiecałam Matce Bożej po skończonej pierwszej nowennie Pompejańskiej .
17 lipiec 2014 roku wyszłam z moją córcią i mężem na spacer z psem. Córka jechała na rowerze jedną z osiedlowych dróg, którą codziennie spacerujemy. Nagle bez zastanowienia wjechała z chodnika na ulicę zza zasłaniających ją samochodów wprost pod nadjeżdżające auto. Mąż nawet nie zdążył krzyknąć, a ja zobaczyłam ją 10 centymetrów przed maską nadjeżdżającego samochodu, w którym siedział biały jak ściana ze strachu kierowca – kierowca który zdążył zahamować. Wyglądało to tak jakby ktoś postawił granicę miedzy nią, a samochodem, który nie powinien się zatrzymać, gdyż córka wyjechała miejsca, z którego kierowca nie mógł jej zobaczyć. I zrobiła to niespodziewanie. Byłam przerażona . Rozpłakałam się i zaraz po tym jak emocje opadły spytałam męża jak to możliwe, że ten samochód zdążył zahamować ? Nie wiem? Sam jestem kierowcą . Wiem, że codziennie modlę się na różańcu do Matki Bożej w intencji córki i proszę ją o opiekę nad nią i jej zdrowie – odpowiedział mi mąż . Ja też w codziennym moim różańcu zawierzam niepokalanemu sercu Maryi całą naszą rodzinę, siebie, córcie i mojego męża.
Powiedziałam do męża, że wiem, że to Matka Boska była między nią a tym samochodem. To jakiś cud , że ten kierowca się zatrzymał. Przecież nie był w stanie jej zobaczyć, za tymi samochodami .Nie umiałam pozbierać myśli i kiedy emocje opadły, sięgnęłam po różaniec , aby podziękować za opiekę Matce Bożej.
Matka Boża cały czas opiekuj się nami, a w chwilach, w których nawet się nie spodziewamy chroni nas swą miłością. Ja tego doświadczyłam już nie pierwszy raz dlatego też chciałam się podzielić tym świadectwem z innymi, którzy czasami zastanawiają się czy warto sięgać po te malutkie koraliki różańca. Tak, warto, ponieważ nawet nie zdajmy sobie sprawy, że sami nie jesteśmy w stanie egzystować w świecie, który nas otacza. Bez pomocy Pan Boga i Matki Bożej nic sami nie zrobimy. W chwilach, których nawet byśmy się nie spodziewali zawsze chroni nas matczyny płaszcz Matki Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Bogusia: Opieka Matki Bożej w codziennym życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Piękne świadectwo 🙂

Ala
Gość

Przy okazji to tam jechał po prostu dobry kierowca, bo najczęsciej spotykamy takich co zatrąbić zdążą ale zahamować już nie.

Baranek
Gość
Baranek

Matka Boża ma nas w swojej opiece!

Piotr
Gość

Dziękuję za piękne świadectwo!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!