Basia: modlitwa działa a wiara czyni cuda

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 o zdrowie dla mamy (jest po operacji usunięcia 1 cm guza w piersi rak piersi w 1 stadium) i raz modlilam się o to aby w wycinki węzła nie było komórek rakowych i nie było:)Przeczytaj Basia: modlitwa działa a wiara czyni cuda
Przeczytaj całość

Igor: moje trzy nowenny

Pierwsza nowennę zacząłem w maju 2013 w bardzo ważnej i trudnej życiowej sprawie, druga intencja to prośba o wiarę i ufnośc dla mojej rodziny, trzecia którą kończę właśnie to prośba o łaskę zbawienia dla dusz z mojej rodziny.Oczywiście do odmaiania NP pchneła mnie bardzo przyziemska sprawa ale bardzo ważna i...
Przeczytaj całość

Marta: Interwencja Maryi

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania dziewiątej Nowenny Pompejańskiej (do końca jeszcze osiem dni). Po zakończeniu jednej Nowenny, rozpoczynam kolejną. Nie wyobrażam sobie już dnia bez tej modlitwy, ale wiem, że to nie moja zasługa.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dostałam znacznie więcej

O nowennie dowiedziałam się kiedy pogrążona w rozpaczy szukałam jakiejkolwiek deski ratunku.
Przeczytaj całość

Zuza: list – Prawdziwa miłość przetrwa wszystko

Ogólnie to dzięki tej nowennie zaczęłam dostrzegać ile jest zła na świecie i ze trzeba się za to modlić. Ale Pan Bóg zawsze zwycięży.
Przeczytaj całość

Małgorzata: prosiłam o pracę

Pragnę dać świadectwo otrzymania łask, o które prosiłam w nowennie pompejańskiej. Nie było mi łatwo, gdyż 3 lub 4 różańce dziennie w ciągu 54 dni są wyzwaniem dla każdego człowieka.

Prosiłam o pracę, która pozwoli mi na pogodzenie codziennego uczestnictwa w Eucharystii z obowiązkami rodzinnymi. W niedługim czasie po zakończeniu nowenny otrzymałam propozycje pracy, którą jestem w stanie pogodzić ze wszystkim, o co prosiłam. Najświętsza Maryja Panna obiecała każdemu łaskę, kto podejmie się nowenny pompejańskiej. I tak też się stało. Za pośrednictwem tej nowenny uprosiłam także łaskę zdrowia dla córki, która bardzo często chorowała i niemal raz w miesiącu konieczna była terapia antybiotykami. I tym razem Maryja nie zawiodła. Obecnie odmawiam trzecią nowennę w intencji nawrócenia mojego męża. Mam nadzieję, że niebawem moja rodzina będzie się cieszyła z otrzymania i tej ważnej łaski, o którą proszę.

Dziękuję Ci, Maryjo, za wszystko.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Małgorzata: prosiłam o pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda
Gość

Mnie Matuchna też wiele uprosiła u Jezusa i teraz też (10) odmawiam w intencji nawrócenia dla męża. I też wierzę, ufam i czekam….:D

Marta
Gość

Pięknie,

Aneta
Gość

Piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!