Wiola: wcześniej było mi łatwiej się modlić teraz jest trudniej

,,,Nie czyń zła, aby Cię zło nie pochłonęło" Syr 7, 1
Przeczytaj całość

Karol: Obecność i pomoc Maryi

To moje pierwsze swiadectwo wiec moze nie bedzie napisane najpiekniej, lecz chciałbym podzielić się z wami wielkim cudem jaki uczyniła Maryja w moim życiu. Odmówiłem kilka nowenn pompejanskich w tej intencji.
Przeczytaj całość

Zofia: Mąż zdecydował się na terapię

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji trzeźwości mojego męża, który od wielu lat nadużywał alkoholu. Jak nie pił, był dobry i kochający. Jednak czasami nie wracał na noc, bo musiał się napić z kolegami. Zazwyczaj wtedy przeżywaliśmy tzw. „ciche dni” lub kłóciliśmy się, co było niedobre dla nas i dla dzieci.
Przeczytaj całość

E: Modlitwa o uzdrowienie

Przeczytałam, że nowenna czyni cuda, ale wtedy jeszcze wydawało mi się, że mam tak wiele, że nie muszę jej odmawiać.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziękuję Matce Bożej za liczne łaski

To już moja czwarta Nowenna.Modlę się w konkretnej intencji-o uzdrowienie syna z padaczki.Zachorował jak miał niecałe pół roczku.Dostał pierwszego ataku nazajutrz po otrzymaniu szczepionki.Odtąd zaczęła się nasza wędrówka po szpitalach.Gdy miał 11 mcy,dokładnie 26.08.2002,w Święto MB CZęstochowskiej, dostał drgawek,które nie przechodziły.Lekarze,w żaden sposób nie potrafili ich opanować.Przeczytaj Agnieszka: Dziękuję Matce...
Przeczytaj całość

Aleksandra: bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!

Kochani !
Zgodnie z obietnicą składam świadectwo Matce Bożej,Królowej Różańca za otrzymane łaski.W tamtym roku mój tato zachorował na udar mózgu,był w bardzo ciężkim stanie,leżał na R dość długo,jest starszym człowiekiem po 70-stce.W płaczu, w szoku zawierzyłam się Matce Najświętszej (zostałam uzdrowiona duchowo) Tato był sparaliżowany,w bardzo ciężkim stanie,miał silną depresję (który trwała tylko 2 tyg ) dzięki wysłuchanym modlitwom płynącym prosto z serca,dzięki wstawiennictwu świętych Pańskich.

W lutym rozpoczęłam Nowennę Pompejańską,było coraz lepiej tato wykonywał pewne funkcje np siadanie,ruszanie ręką,po zakończeniu części błagalnej rehabilitant postawił tatę na nogi,dosłownie dzień po dniu-to było niesamowite!! Po zakończeniu nowenny tato czuje się coraz lepiej i robi postępy,co prawda,cały czas walczy i ćwiczy,jeszcze samodzielnie nie chodzi,gdyż jeszcze nie umie podnieść lewej nogi przy chodzeniu,ale udaje się to czasami.Muszę dodać,że rokowania lekarzy były negatywne,powiedzieli,że ojciec zostanie w łóżku i nie będzie chodził!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystko,za uzdrowienie za wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa,naszego Pana, za siłę mojej rodziny,za siłę mamy,za uśmiech rodziców,za dary i łaski,za to że dotknęłaś mojego serca i trzymasz mnie w swoich ramionach.Bądź uwielbiona,bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Aleksandra: bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
boont18
Gość

piękne świadectwo! kochana Maryja 😉

magda
Gość

I dzięki Bogu Olu, jesteś dobrą córką i otrzymałaś łaski. Dzięki mojej modlitwie moja kochana mama została uzdrowiona z raka. Tzn ma nowotwór, jest bez nerki ale żyje i ma się baaaaardzo dobrze. Z Bogiem.

ola
Gość

Magdo dziękuję,będę się modlić za zdrowie Twojej Mamy 🙂 i łaski dla Ciebie i Waszej Rodziny

magda
Gość

Może troszkę źle sformułowałam zdanie(pycha). Dzięki łasce Mateczki Najświętszej moja mama jest zdrowa:)))Ja tylko Ją ubłagałam:))))

Marta
Gość

Olu i Magdo, bardzo poboba mi się, to co napisałyście, bo na napawa radością i nadzieją. Cieszę się z waszego szczeście

ola
Gość

Bardzo dziękuję Marto,wiele dobrego i błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i Twoich bliskich,Ola

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!