Aleksandra: bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!

Kochani !
Zgodnie z obietnicą składam świadectwo Matce Bożej,Królowej Różańca za otrzymane łaski.W tamtym roku mój tato zachorował na udar mózgu,był w bardzo ciężkim stanie,leżał na R dość długo,jest starszym człowiekiem po 70-stce.W płaczu, w szoku zawierzyłam się Matce Najświętszej (zostałam uzdrowiona duchowo) Tato był sparaliżowany,w bardzo ciężkim stanie,miał silną depresję (który trwała tylko 2 tyg ) dzięki wysłuchanym modlitwom płynącym prosto z serca,dzięki wstawiennictwu świętych Pańskich.

W lutym rozpoczęłam Nowennę Pompejańską,było coraz lepiej tato wykonywał pewne funkcje np siadanie,ruszanie ręką,po zakończeniu części błagalnej rehabilitant postawił tatę na nogi,dosłownie dzień po dniu-to było niesamowite!! Po zakończeniu nowenny tato czuje się coraz lepiej i robi postępy,co prawda,cały czas walczy i ćwiczy,jeszcze samodzielnie nie chodzi,gdyż jeszcze nie umie podnieść lewej nogi przy chodzeniu,ale udaje się to czasami.Muszę dodać,że rokowania lekarzy były negatywne,powiedzieli,że ojciec zostanie w łóżku i nie będzie chodził!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystko,za uzdrowienie za wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa,naszego Pana, za siłę mojej rodziny,za siłę mamy,za uśmiech rodziców,za dary i łaski,za to że dotknęłaś mojego serca i trzymasz mnie w swoich ramionach.Bądź uwielbiona,bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
olaMartamagdaboont18 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
boont18
Gość
boont18

piękne świadectwo! kochana Maryja 😉

magda
Gość
magda

I dzięki Bogu Olu, jesteś dobrą córką i otrzymałaś łaski. Dzięki mojej modlitwie moja kochana mama została uzdrowiona z raka. Tzn ma nowotwór, jest bez nerki ale żyje i ma się baaaaardzo dobrze. Z Bogiem.

ola
Gość
ola

Magdo dziękuję,będę się modlić za zdrowie Twojej Mamy 🙂 i łaski dla Ciebie i Waszej Rodziny

magda
Gość
magda

Może troszkę źle sformułowałam zdanie(pycha). Dzięki łasce Mateczki Najświętszej moja mama jest zdrowa:)))Ja tylko Ją ubłagałam:))))

Marta
Gość
Marta

Olu i Magdo, bardzo poboba mi się, to co napisałyście, bo na napawa radością i nadzieją. Cieszę się z waszego szczeście

ola
Gość
ola

Bardzo dziękuję Marto,wiele dobrego i błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i Twoich bliskich,Ola

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!