Aleksandra: bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!

Kochani !
Zgodnie z obietnicą składam świadectwo Matce Bożej,Królowej Różańca za otrzymane łaski.W tamtym roku mój tato zachorował na udar mózgu,był w bardzo ciężkim stanie,leżał na R dość długo,jest starszym człowiekiem po 70-stce.W płaczu, w szoku zawierzyłam się Matce Najświętszej (zostałam uzdrowiona duchowo) Tato był sparaliżowany,w bardzo ciężkim stanie,miał silną depresję (który trwała tylko 2 tyg ) dzięki wysłuchanym modlitwom płynącym prosto z serca,dzięki wstawiennictwu świętych Pańskich.

W lutym rozpoczęłam Nowennę Pompejańską,było coraz lepiej tato wykonywał pewne funkcje np siadanie,ruszanie ręką,po zakończeniu części błagalnej rehabilitant postawił tatę na nogi,dosłownie dzień po dniu-to było niesamowite!! Po zakończeniu nowenny tato czuje się coraz lepiej i robi postępy,co prawda,cały czas walczy i ćwiczy,jeszcze samodzielnie nie chodzi,gdyż jeszcze nie umie podnieść lewej nogi przy chodzeniu,ale udaje się to czasami.Muszę dodać,że rokowania lekarzy były negatywne,powiedzieli,że ojciec zostanie w łóżku i nie będzie chodził!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystko,za uzdrowienie za wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa,naszego Pana, za siłę mojej rodziny,za siłę mamy,za uśmiech rodziców,za dary i łaski,za to że dotknęłaś mojego serca i trzymasz mnie w swoich ramionach.Bądź uwielbiona,bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Aleksandra: bądź pozdrowiona moja Matko,Królowo Serc naszych !!!!"

Powiadom o
avatar
boont18
Gość

piękne świadectwo! kochana Maryja 😉

magda
Gość

I dzięki Bogu Olu, jesteś dobrą córką i otrzymałaś łaski. Dzięki mojej modlitwie moja kochana mama została uzdrowiona z raka. Tzn ma nowotwór, jest bez nerki ale żyje i ma się baaaaardzo dobrze. Z Bogiem.

ola
Gość

Magdo dziękuję,będę się modlić za zdrowie Twojej Mamy 🙂 i łaski dla Ciebie i Waszej Rodziny

magda
Gość

Może troszkę źle sformułowałam zdanie(pycha). Dzięki łasce Mateczki Najświętszej moja mama jest zdrowa:)))Ja tylko Ją ubłagałam:))))

Marta
Gość

Olu i Magdo, bardzo poboba mi się, to co napisałyście, bo na napawa radością i nadzieją. Cieszę się z waszego szczeście

ola
Gość

Bardzo dziękuję Marto,wiele dobrego i błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i Twoich bliskich,Ola

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij