Agata: łaska zdrowia

Chciałam podziękować przez to świadectwo Królowej Różańca Świętego za łaskę poprawy stanu mojej skóry. Od 10 lat bezskutecznie leczyłam się na dolegliwości skórne, tylko Bóg wie ile wycierpiałam. Nowennę pompejańską rozpoczęłam w intencji uzdrowienia z tego uporczywego schorzenia. Wkrótce trafiłam na dobrą lekarkę, która przepisała mi lek na te dolegliwości. Kuracja lekiem trwala kilka miesięcy i dzięki Bogu i Maryi zmiany na skórze ustąpiły. Maryjo, dziękuję Tobie z całego serca!

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SmutnaMarcinJOANNA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Podobno wygląd skóry jest odzwierciedleniem stanu duszy, ale pamiętam jak ja kiedyś poleciłam pewnego wartościowego ministranta Panu Bogu i Mateczce modląc się, żeby właśnie trafił do jakiegoś dobrego dermatologa i żeby zastosowane przez niego leki okazały się skuteczne i tak właśnie po jakimś czasie zaobserwowałam, że ma już bardzo ładną cerę i gdyby nie to, że wiem na 100 %, że za niego konkretnie się modliłam, to dzisiaj przez myśl już nikomu by nie przeszło i nikt już nie pamięta, że miał on jakiekolwiek, kiedykolwiek kłopoty z cerą. A dziewczynę jaką ma obecnie i nawet przychodząc z nią razem do… Czytaj więcej »

Marcin
Gość
Marcin

Cieszymy się razem z Tobą Lucyno. Czy mogłabyś napisać jak nazywał się lek który przyjmowałaś. Również mam problemy ze skórą, próbowałem już wielu rzeczy ale problem pozostał. Chciałbym być zdrowy ale nie wiem co dalej robić.

Smutna
Gość
Smutna

nie wiem skąd jesteś, ale w Lublinie i Puławach przyjmuje dobra dr Beata Budzyńska, ja od wielu lat miałam problemy z trądzikiem i po kilkumiesięcznej terapii problem znikł, mam nadzieję że na zawsze

Marcin
Gość
Marcin

Jestem z okolic Lublina więc postaram się umówić na wizytę do tej specjalistki. Dziękuję za informację. Pozdrawiam!

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

%d bloggers like this: