Paulina: Dziekuje za wszystko

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmówiłam już 3 razy. Do pisania tego świadectwa zbierałam się niestety dość długo za co przepraszam.
Read More

Krzysztof: Dzięki składamy Panu Bogu i Maryi za wstawiennictwo

Na przełomie maja i czerwca 2015 , modliłem się Nowenną Pompejańską w intencji syna naszych przyjaciół Michałka. Prosiłem o uleczenie z alergii pokarmowej i błogosławiony rozwój, tak jak mnie o to prosili rodzice. I Matka Najświętsza wysłuchała mojej prośby już w pierwszej części nowenny. Przeczytaj Krzysztof: Dzięki składamy Panu Bogu...
Read More

Ania: Dziękuję Ci Matko Boża!

Swoją pierwszą w życiu, ale zapewne nie ostatnią Nowennę Pompejańską zakończyłam ponad miesiąc temu. Mimo, że moja intencja nie została jeszcze spełniona, ufam, że Bóg wie co dla mnie i kiedy jest najlepsze. Dzięki Matce Bożej i Jej Synowi bardziej uporządkowałam swoje życie. Zrozumiałam jak dużo czasu człowiek marnuje na...
Read More

Nika: świadectwo – dane życie

Wzięłam w ręce różaniec i ze łzami w oczach odmawiałam codziennie trzy różańce, modląc się o zdrowie dla dzidziusia. Całą nowennę wierzyłam, że wyjdzie z tego dzięki naszej modlitwie.
Read More

Karolina: Uzdrowienie syna

piszę to świadectwo po to, by Ci którzy nie wierzą w miłość Matki Bożej do nas i moc Różańca Świętego uwierzyli, wzięli różaniec do rąk i zrozumieli, że życie bez Boga nie jest nic warte...
Read More

Agata: łaska zdrowia

Chciałam podziękować przez to świadectwo Królowej Różańca Świętego za łaskę poprawy stanu mojej skóry. Od 10 lat bezskutecznie leczyłam się na dolegliwości skórne, tylko Bóg wie ile wycierpiałam. Nowennę pompejańską rozpoczęłam w intencji uzdrowienia z tego uporczywego schorzenia. Wkrótce trafiłam na dobrą lekarkę, która przepisała mi lek na te dolegliwości. Kuracja lekiem trwala kilka miesięcy i dzięki Bogu i Maryi zmiany na skórze ustąpiły. Maryjo, dziękuję Tobie z całego serca!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agata: łaska zdrowia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA
Podobno wygląd skóry jest odzwierciedleniem stanu duszy, ale pamiętam jak ja kiedyś poleciłam pewnego wartościowego ministranta Panu Bogu i Mateczce modląc się, żeby właśnie trafił do jakiegoś dobrego dermatologa i żeby zastosowane przez niego leki okazały się skuteczne i tak właśnie po jakimś czasie zaobserwowałam, że ma już bardzo ładną cerę i gdyby nie to, że wiem na 100 %, że za niego konkretnie się modliłam, to dzisiaj przez myśl już nikomu by nie przeszło i nikt już nie pamięta, że miał on jakiekolwiek, kiedykolwiek kłopoty z cerą. A dziewczynę jaką ma obecnie i nawet przychodząc z nią razem do… Czytaj więcej »
Marcin
Gość
Marcin

Cieszymy się razem z Tobą Lucyno. Czy mogłabyś napisać jak nazywał się lek który przyjmowałaś. Również mam problemy ze skórą, próbowałem już wielu rzeczy ale problem pozostał. Chciałbym być zdrowy ale nie wiem co dalej robić.

Smutna
Gość
Smutna

nie wiem skąd jesteś, ale w Lublinie i Puławach przyjmuje dobra dr Beata Budzyńska, ja od wielu lat miałam problemy z trądzikiem i po kilkumiesięcznej terapii problem znikł, mam nadzieję że na zawsze

Marcin
Gość
Marcin

Jestem z okolic Lublina więc postaram się umówić na wizytę do tej specjalistki. Dziękuję za informację. Pozdrawiam!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?