31 maja – przeżyj ostatni dzień miesiąca Maryjnego w duchu pompejańskim!

Kochani! Jutro, w najmłodszej poznańskiej parafii na Edwardowie, o godz. 18., odbędzie się Msza święta z kazaniem pompejańskim!

Parafia dopiero się buduje, a już otrzymała godność Sanktuarium Świętości Życia! Dwa lata temu w „Królowej Różańca” pisaliśmy o tym kościele (zobacz – „Pompejańska Królowa Zawitała do Poznania„). Ta parafia otrzymała niezwykły znak: cud macierzyństwa za wstawiennictwem Pompejańskiej Pani. To dlatego w kościele znajduje się kopia obrazu pompejańskiego, która aktualnie peregrynuje wśród mieszkańców. Pisze ks. Proboszcz:

Od 24 maja trwając przy Matce Bożej Pompejańskiej pragniemy jako rodzina parafialna włączyć się w nabożeństwo 20. sobót z różańcem w ręku. Po Mszy świętej o godz. 18:00 modlimy się jedną dziesiątką różańca (w tym tygodniu 1. tajemnica radosna) prosząc Pana Boga o potrzebne łaski dla nas i całego świata. Przypominam, że  będzie można przyjąć do swojego domu na tydzień obraz Matki Bożej Pompejańskiej po wcześniejszym kontakcie z ks. Proboszczem. Do wspólnej modlitwy zaprasza nasza Wspólnota Żywego Różańca.

 

Także na sobotniej Mszy św. zobaczymy ten sam obraz, który jest na zdjęciu obok.

Poznaniacy, Wielkopolanie – zapraszamy na sobotnią Mszę!

Jedźmy razem
do Pompejów!

Otrzymuj powiadomienia o pielgrzymkach pompejańskich.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "31 maja – przeżyj ostatni dzień miesiąca Maryjnego w duchu pompejańskim!"

Powiadom o
avatar
Wojtek
Gość
Wojtek

Dziękuję za przypomnienie o tej mszy i za obrazki z Nowenną Pompejańską które otrzymywali wierni wychodząc z sanktuarium. Dziękuję x. Proboszczowi za wspaniałe kazanie promujące Nowennę. Sam jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej dzisiaj mam 21 dzień części błagalnej. Wierzę, że Matka Boża Pompejańska spełni moją prośbę.
Z Panem Bogiem!

trackback

[…] Trzy tygodnie temu byliśmy na Mszy św. w najmniejszej poznańskiej parafii na Edwardowie, z nabożeństwem i kazaniem pompejańskim. 31 maja – przeżyj ostatni dzień miesiąca Maryjnego w duchu pompejańskim! […]

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij