Małgorzata: Łaska spowiedzi generalnej

Główna intencja nie została do końca wysłuchana ,ale dostąpiłam innych łask
Przeczytaj całość

Marta: Maraton

Cztery lata temu zaczęłam biegać,były to zazwyczaj starty na 10 km i dwa półmaratony.Pewna osoba powiedziała mi ,abym przebiegła maraton,pomyślałam sobie "Ja i maraton ,nie wyobrażam sobie biec przez 6h(taki jest limit czasowy)" .Gdy udało mi się przebiec pierwszy w życiu maraton stwierdziłam dlaczego nie miałabym postarać się o koronę maratonów polskich( w ciągu 24 miesięcy należy przebiec 5 wyszczególnionych maratonów).
Przeczytaj całość

Ania: Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie

Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie Pompejańskiej, bo modliłam się żeby być szczupłą. Miałam już problemy z chodzeniem i z kręgosłupem, bo ważyłam ponad 100kg. Jeszcze nie osiągnęłam wymarzonej wagi, ale wciąż chudnę i wszyscy to widzą i oceniają pozytywnie. Uważam, że Nowenna jest świetna i że nie trzeba się wstydzić swoich intencji (mnie na początku było głupio że proszę Pana Boga przez wstawiennictwo Maryji o taką rzecz jak schudnięcie). Pozdrawiam. Ania
Przeczytaj całość

Kasia: Otrzymana łaska…???

Witajcie Kochani. Chciałam się podzielić tym co właśnie dzieje się w moim życiu... Czy moja prośba została w jakiś sposób wysłuchana ? Tego jeszcze nie wiem... Ale może zacznę od początku... Obecnie mam 31 lat, Łukasz 35 lat. Jestem - byłam - z Nim w związku od 2,5 roku, znamy...
Przeczytaj całość

Dominika: Dwie nowenny

W omówionych nowennach prosiłam Matkę Najświętszą o łaski dla dzieci moich. Nowenny były dopełnieniem różańca odmawianego również w ich intencji.
Przeczytaj całość

Anna: moja druga nowenna pompejańska

Dziś zakończyłam moją drugą w życiu Nowennę Pompejańską. Tym razem modliłam się z prośbą o dobrego męża. Zdaję sobie sprawę, że moja intencja nie ziści się raczej tak na akord, więc jestem cierpliwa. Tym bardziej, że z niejakim wstydem przyznaję, że nie ułatwiam sprawy Matce Bożej; jestem bardzo niezdecydowaną osobą i to dotyczy również mojego obecnego związku. 
Jeśli za jakiś czas wyjdę za mąż, postaram się zapamiętać, by umieścić tu jeszcze kolejne świadectwo.
Ale ja właściwie nie o tym chciałam. Podzielę się z Wami tym, co wydarzyło się w trakcie odmawiania tej Nowenny Pompejańskiej. Muszę wcześniej nadmienić jednak, dla pełnego obrazu sprawy, że na krótko przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej zaczęłam brać przepisane mi leki na nerwicę. Możliwe, że oprócz działania przeciwlękowego, obniżają one libido.
W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej mój lęk stopniowo łagodniał, obecnie jest dużo mniejszy niż przedtem i mam wiarę, że ta tendencja się utrzyma. Potrafię znów cieszyć się życiem. Zaczęłam odważniej porządkować swoje sprawy zdrowotne i jak do tej pory jestem zadowolona z rezultatów (m.in. lekarz zaproponował wykluczenie jednego składnika z diety co sprawiło, że pewna dolegliwość praktycznie zupełnie ustąpiła).
Oprócz tego stała się rzecz, której w ogóle się nie spodziewałam. Otóż miałam problemy z czystością. Tymczasem przez wszystkie dni odmawiania Nowenny Pompejańskiej nie uległam pokusie – bo jej praktycznie nie było, z czego zdałam sobie ze zdziwieniem sprawę późno zresztą, kiedy czytałam świadectwa innych o pomocy Nowenny Pompejańskiej w zachowaniu czystości.
Na koniec najważniejsze.
Zaczynając Nowennę Pompejańską nie byłam u spowiedzi św. od ok. 15 lat, a moja ostatnia spowiedź przed tym długim okresem była świętokradcza. W trakcie mojego odmawiania tej Nowenny Pompejańskiej, na którejś Mszy Św. ksiądz wspomniał, że w nocy z 28 na 29 marca (czyli przed samym końcem mojej nowenny, który wypada dzisiaj, 30 marca) będą w Katedrze otwarte konfesjonały. I poczułam wielką potrzebę, żeby tam iść. To była okazja jak w sam raz dla mnie.
Przystąpiłam do sakramentu pojednania i była to spowiedź generalna, z całego życia. Przyjęłam Komunię Św.
Moja wiara została umocniona (choć nadal się chwieję), a osobista relacja z Panem Bogiem pogłębiła się.
Chcę też podziękować za wszystkie zamieszczane tu świadectwa, które towarzyszyły mi przez cały ten czas. Pragnę każdą i każdego z Was prosić jeszcze o choćby najkrótszą modlitwę w mojej intencji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: moja druga nowenna pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

OK. Pomodlę się.

Barbara2
Gość
Barbara2

Piękne świadectwo, to jest prawdziwy cud i ogromna łaska spowiedzi po tak długim czasie. Myślę Aniu, że całe niebo cieszy się z Tobą. Dziś pomodlę się za Ciebie i trwaj w Bogu !

JOANNA
Gość
JOANNA
W książce pt. „Idź precz Szatanie! OPĘTANIA EKSPIACYJNE” zakupionej przeze mnie w wydawnictwie Rosemaria, na stronie 103, podkreśliłam sobie bardzo ważną konkluzję – wypowiedź Szatana, która brzmi : cyt. ” Nie wiem tego, z czego już się wyspowiadałeś” Co z tego wynika ? Najwyraźniej Szatan zna tylko te nasze grzechy, których nie wyznaliśmy lub których nie żałowaliśmy. Co zostało powierzone tajemnicy konfesjonału, zdaje się być poza Jego zasięgiem. Prawdopodobnie sakrament pokuty unicestwia lub zmazuje grzechy i nie pozostawia Szatanowi żadnej możliwości, aby je odkryć. Poprzez sakrament pokuty jest jakby zatopione w otchłani Bożego Miłosierdzia. kon. cyt. Czy nie jest zasadne,… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Bardzo dziękuję Wam za modlitwę i życzliwe komentarze. Świadomość, że ktoś się danego dnia za mnie pomodlił, wysłał za mną taką iskierkę do Nieba, dodaje mi sił i radości. Ja również pomodlę się za Was.

Joanno, dziękuję Ci również za ten cytat. Jakże pokrzepiająca to myśl, że nasz główny oskarżyciel gubi akta!

Obrazki z nowenną pompejańską?