Andrzej: Uwolnienie z więzienia

Pragnę powiedzieć, że nawet z „piekła na ziemi” Maryja może nas wyzwolić. Otóż odmówiłem nowennę pompejańską i po 14 miesiącach spędzonych w areszcie śledczym, odzyskałem wolność dzięki Matce Bożej z Pompejów! To był niewątpliwie cud, gdyż groziła mi bardzo wysoka kara… Nie mogąc pogodzić się ze zdradą żony, będąc w totalnej rozpaczy, tak nieszczęśliwie się złożyło, że zraniłem jej konkubenta. Nie chciałem dźwigać tego krzyża odrzucenia przez najbliższą mi na świecie osobę i ulegając namowom złego – w jednej chwili – straciłem wszystko, czyli ukochanego synka, dobre imię, wolność i pracę. Obecnie jestem po odmówieniu kolejnych dwóch nowenn: o znalezienie pracy i o nawrócenie mojej żony. Wciąż czekam na efekty swojej modlitwy i ufam Maryi, że nie zostawi nas w potrzebie. Chwała Panu! Andrzej
Przeczytaj całość

Anna: Łaska

Witam, jestem obecnie w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwsza z nich dotyczyła miłości - modliłam się o dobrego męża. Krótko po zakończeniu nowenny zaczęłam się spotykać z pewnym mężczyzną. Druga nowenna dotyczyła jego nawrócenia, i choć ta relacja nie jest łatwa widzę, że proces tego nawrócenia się rozpoczął i wierzę,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Oddaje chwale Bogu Ojcu,

Oddaje chwale Bogu Ojcu, ktory w Swym wielkim miłosierdziu przyszedł do mnie z uzdrowieniem mięśnia sercowego.
Przeczytaj całość

Patryk: poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek

"Jak trwoga to do Boga" - doskonale dziś to rozumiem bo tak też było w moim przypadku. Nie ma chyba człowieka który nie został przez kogoś zraniony. Byłem z kobietą która bardzo kochałem a Ona kochała mnie. Byliśmy ze sobą szczęśliwi, mieszkaliśmy razem, ale poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek i wszystko psuł. Zaufanie stawało się coraz mniejsze, a uczucie miłości gasło z dnia na dzień.
Przeczytaj całość

anna: pomoc dla syna

szczęśc Boże.dzisiaj koncze odmawiać swoją trzecią Nowennę Pompejańską.dowiedziałam się o niej od mojej bratowej.nie zaczęłam odmawiać od razu ale cały czas że tak powiem chodziła za mną ta modlitwa.moj syn chodzi do drugiej klasy.dobrze sie uczy ale kłopoty wyjątkowo sie do niego kleiły.po ostatniej wywiadówce wróciłam załamana.Okazało się bowiem że...
Przeczytaj całość

Daria: taniec po jezdni

To była końcówka mojej pierwszej w życiu nowenny pompejańskiej. Jeszcze tydzień pozostał mi do dokończenia części dziękczynnej. Jadąc samochodem „rozmawiałam” sobie z Matką Bożą, modląc się do niej, kiedy nagle drogę zaczął mi zajeżdżać samochód ciężarowy. Zapewne niepotrzebnie zbyt gwałtownie skręciłam kierownicę, żeby w niego nie uderzyć. Niestety złapałam kołem pobocze i zaczęło się… taniec po jezdni. Cudem (jestem pewna, że to był cud Królowej Różańca Świętego z Pompejów, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć) nie uderzyłam w żaden z jadących wtedy drogą samochodów. Odbiłam się od barierki na poboczu, wykonałam obrót o 360 stopni i zatrzymałam się na stromym zboczu, nie staczając się po nim i nie lądując na dachu. Kiedy ochłonęłam, spróbowałam włączyć silnik – pracował jak zwykle, przejechałam bez problemu na bardziej równy teren i wysiadłam z samochodu. Zniszczenia były niewielkie, auto – co dla mnie bardzo ważne – działało, tylko karoseria nieco ucierpiała, a ja wyszłam z tej opresji bez jednego zadraśnięcia.

Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć jak tylko niezwykłą opieką Królowej Różańca Świętego. To był całkowicie przeze mnie niezamierzony efekt mojej przyjaźni z Maryją od nowenny pompejańskiej. Wierzę, że intencja w której się modliłam, tym bardziej znajdzie zrozumienie i opiekę Matki Bożej, której za tę niezwykłą pomoc i ochronę pod Matczynym płaszczem codziennie z pokorą dziękuję.

Dziękuję Wam za to, że istnieje stro­na www.pompejanska.rosemaria.pl. Odwiedzam ją dość często. Odwiedziłam ją wielokrotnie przed rozpoczęciem modlitwy. Wydawało mi się niemożliwym znalezienie czasu na codzienną modlitwę całym różańcem. A jednak… świadectwa dodały mi otuchy, że i ja dam radę Dałam. Myślałam, że wysilę się tak tylko jednorazowo. Potem myślałam, że – owszem – rozpocznę kolejną nowennę, ale „jak chwilę odpocznę”. Tymczasem kolejną zaczęłam dokładnie w następny dzień po zakończeniu pierwszej. Matka Boża działa, czyni cuda i dodaje sił do modlitwy.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Daria: taniec po jezdni"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
assisi
Gość
assisi

Choć ja też często odmawiałam NP jadąc samochodem często przypominiało mi się jak Krzysztof Krawczyk mówił o tym żeby się nie modlić za kierownicą bo właśnie on był tak skoncetrowany,że spowodował..jakos utkiwło mi to w pamięci…. dobrze, że nic Ci się nie stało, Chwała Panu!

MICHAEL
Gość
MICHAEL

To jest kolejny dowód Matczynej opieki gdzie tak bardzo prosi aby sie do niej modlić , aby jej ufac i kochać tak jak ona nas Kocha 🙂 bardzo mnie cieszy fakt że są ludzie Którzy potrafią dostrzegać Bożą opatrzność a nie tłumaczą sobie tego na swój ludzki sposób, bo prawda jest taka ze po ludzku nie jesteśmy w stanie nic zrobić a z Bożą pomocą wszystko :-)pozdrawiam Cię serdecznie i tak jak to czynisz wpisując na tej str świadectwo tak rozglaszaj znajomym komu się tylko da jak wielkie rzeczy działa dla nas Opatrzność Boza i Najswietsza Panienka:-)

Magdalena
Gość
Magdalena

Spotkało mnie cos bardzo podobnego… Pisałam już tutaj o tym w którymś z komentarzy. Potrafię zrozumiec, jak się czujesz, prawdziwa szczęściara. Ja wiem skąd to szczęście – to pomoc Matki. Mi z autem nie stało się NIC chociaż wykonałam na oblodzonej drodze dwa obroty i wylądowałam w rowie po przeciwnej stronie drogi. Prawdziwe cuda się dzieją, co? 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?