Beata: cud poczęcia upragnionego dziecka

Witam, o nowennie dowiedziałam się przypadkiem z internetu. O dziecko staraliśmy się ponad rok, gdy w lutym poroniłam nie wiedząc nawet że byłam w ciąży.
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia

Błogosławiony Bartolo Longo w suplice do Królowej Różańca Świętego napisał: „Różaniec jest równocześnie medytacją i prośbą. Wytrwałe błaganie zanoszone do Matki Bożej opiera się na ufności, że macierzyńskie wstawiennictwo wszystko może uzyskać od Serca Syna”. Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia od Matki Bożej.
Read More

Teresa: Modlitwa o ustanie problemów w pracy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 23.10 tego roku.Odmawiam ją w intencji niestracenia pracy i ustania mobbingu w tej pracy.Mam nadzieję, że Matka Boska potraktuje to jako jedną intencję gdyż dotyczy to jednej sprawy.Nowennę zaczęłam odmawiać w dniu poświęconym Ojcu Pio.Ciężko jest mi odmawiać różańce z należytym skupieniem, ale czytając inne świadectwa...
Read More

Monika: czułam wewnętrzny spokój podczas trwania nowenny

Maryjo dziekuje Ci za ten spokoj i za to ze otworzylam oczy na sprawy ważne i ważniejsze.
Read More

Magda: Cuda

Szczesc Boże . Nowenne pompejanska odmówiłam już dwa razy i napewno na tym nie poprzestane..Pierwszy raz odmawiając nowenne prosilam Matkę Bożą żeby mój chłopak znalazł dobrze płatną prace ponieważ jest bardzo zadłużony . Ja natomiast pochodze z zamożnej rodzini,moi rodzice byli i są nadal przeciwni mojemu związku z chłopakiem,którego ukochalam...
Read More

Anna: moja córeczka znalazła karteczkę z Nowenną podała mi ją i powiedziała…

Składam świadectwo doznanych łask za sprawą modlitwy Nowenny Pompejańskiej. Pierwszy raz doznałam łask za sprawą różańca, gdy byłam w ciąży, przeszłam wówczas groźnego wirusa i było niebezpieczeństwo , ze nasze dziecko urodzi się chore. Odmawialiśmy z mężem codziennie różaniec i córeczka urodziła się całkiem zdrowa. Wtedy uwierzyłam w moc modlitwy różańcowej.

Pierwszą Nowennę pompejańską odmówiłam latem 2012 roku, gdy pierwszy raz odmawiałam Nowennę nie wiedziałam nawet jak wygląda obraz Matki Bożej z Pompeji, nie znałam jego historii.. W mojej rodzinie działo się bardzo źle cierpienia nie do opisania. Na wyraźne łaski od Maryi czekałam ROK. W tym czasie nie odmawiałam Nowenn trwałam w załamaniu i beznadziei. Po roku moja mała córeczka wówczas 1,5 roczna znalazła karteczkę z Nowenną podała mi ją powiedziała Mama masz, a był to taki dzień gdy byłam całkiem załamana, problemy naszej rodziny całkowicie mnie wykańczały psychicznie.

Tamtego dnia wróciłam do Nowenny i odmówiłam 4 kolejne w różnych intencjach. Przede mną kolejne Nowenny bo intencji nie brakuję. Cały czas staram się trwać na nowennie. Dziś mam tygodniowa przerwę od ostatniej bo kolejną chcę zacząć w Środę Popielcową i znów nasuwają mi się złe myśli. Wiem, że już zawsze będę się modlić Nowenną tak chcę już tęsknie za nią.

Cuda i łaski jakie moja rodzina otrzymała są niezliczone, ale nie dzieją się od razu. To co mogę przekazać innym to ufaj i trwaj na modlitwie. Odczuwam to, że im więcej się modlę, tym bliżej Boga jestem. Tęsknie za modlitwą. Do odmawianej Nowenny dodałam jeszcze 3 dodatkowe dziesiątki różańca, w intencji mojego dziecka Różańcem Rodziców za dzieci, za mojego męża i w Intencji Adopcji Duchowej Dziecka poczętego.

Ufam i Trwam na modlitwie. Maryjo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Anna: moja córeczka znalazła karteczkę z Nowenną podała mi ją i powiedziała…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo na coś takiego czekałam. Nowenną modle się od 4 lat dostałam już dużo łask ale tej najważniejszej nie dostałam. Dzisiaj znowu czuje niepokój ,zniechęcenie złość, chyba mnie atakuje zły. W sumie to od piątku czuje jakiś nie pokój, już wszystko było na dobrej drodze do otrzymania prośby i znowu nie wiadomo. Cisza znowu czekanie ,nie mam siły. Proszę o modlitwę Agnieszka

Asia
Gość

Dziękuję Ci za świadectwo bardzo mi pomogło:) jestem bardzo niecierpliwa.. przypomniałaś mi, że warto czekać i to nawet sporo czasu:)

zofia
Gość

Dziękuję za swiadectwo Ja dzisiaj skończyłam drugą NP w róznych intencjach ,jeszcze sie nie spełniły były takie które do spełnienia potrzeba czasu /o nawrócenie /ale wierzę że Mateńka uprosi łaski.Otrzymałam inne łaski,syn dostał pracę i czuję codziennie obecność Mateńki.Jutro zaczynam kolejną w bardzo ważnej intencji/tez nawrócenie/Proszę o modlitwe i dziękuję

Ewelina
Gość
Ewelina
Odmawiam NP od 12 lutego.Jest to moja druga nowenna, po prawie rocznej przerwie, intencja jest ta sama.Pierwsza nowennę odmówiłam chyba bez prawdziwej wiary i bez zaufania Bogu,próbowałam jeszcze działać na „własną ręke”.Czuje,że taraz przezywam NP zupełnie inaczej,wiem ze działać moze tylko Bog a ja musze wierzyć,ufac i prosić.Początek był cudowny czułam taki spokój,optymizm jak nigdy w zyciu pomimo ze na ogół jestem pesymistka.Nie wiem co sie stało ale od piatku nie moge sobie poradzic wewnetrznie, czuje niepokój, bezsens.Wierze,że dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych,ufam ale jednoczesnie bardzo sie boje, cos mi ciagle mówi,ze nie mam szans aby moja intencja została… Czytaj więcej »
Wierząca
Gość
Wierząca

Witaj 🙂 Również modlę sie w intencji nawrócenia. Obecnie 42 dzień. Przez czas trwania nowenny miałam wiele chwil zwątpienia jednak doznawałam też wielu znaków, które dodawały mi nadziei. W ostatnim czasie jestem w kiepskim stanie psychicznym, czuje bezsens, niechęć, jest mi ciężko ale trwam w modlitwie. Wierzę, że będzie dobrze.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ewelina podobnie mam właśnie od piątku i też nie wiem co się dzieje

Ewelina
Gość
Ewelina
Aga napisz prosze czy juz tak kiedys miałas bo czytałam ze Ty juz długa modlisz sie NP.Słyszałam ze w trakcie nowenny czasami tak sie dzieje,ale ja mam jakies totalne załamanie wewnetrzne. Nic sie nie stało „wokoł mnie” poprostu „cos mi weszło do srodka” co powoduje ze mam same negatywne mysli. Czytam swiadectwa jedne mnie pocieszają a jedne jeszcze bardziej dołuja, obiecuje sobie ze nie bede juz czytac ale za chwile nie moge wytrzymac i dalej szukam pocieszenia, nadziei.Skoro obydwie mamy tak od piatku to moze atakuje nas ten sam „zły”.jak zjednoczymy siły to moze go razem jakos wypedzimy:) ja czuje… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Miałam tak nie raz,i mam, mi pomaga odmawianie różańca i co kolezanka mi napisala żeby odmówić nowenne do sw jżóefa 30 dniowa i do Matki Boskiej rozwiązujacej więzły, może na gg popiszemy 7982359

Anna
Gość

Agnieszko czy wiesz skąd pochodzi ta modlitwa do Matki Boskiej rozwiązującej więzły ? na pewno również ją odmowie i do Sw. Józefa także.

Iwona
Gość
Aniu, piękne świadectwo! Dziękuję! Ja odmawiam pierwszą Nowennę, w intencji uzdrowienia córeczki,która ma się urodzić w okolicy WielkiejNocy. Dołączył się mąż. W grudniu podjęliśmy z mężem duchowe adopcje, a w lutym – wstąpiliśmy do róż różańca rodziców za dzieci. Pewnie gdyby nie chora córeczka, nie mielibyśmy okazji odmawiać tych modlitw. Ostatnio jeszcze dołączyłam do dziesiątki różańca na FB w intencji pokoju na Ukrainie. Czuję się spokojniejsza odmawiając te modlitwy, mimo że cały czas martwię się o dzieciątko, które wg lekarzy jest nieuleczalnie chore. I tak już otrzymaliśmy łaskę życia dziecka, teraz błagamy o jego zdrowie i pragniemy tego cudu. Wczoraj… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Iwonko nie poddawaj się, tyle czytałam świadectw, gdy lekarze nie dawali , żadnych szans a rodzice wierzyli, modlili się i dzieci rodziły się zdrowe. Módl się również do Świętego Dominika, on też pomaga, czy znasz jego pasek?. Ja nosiłam i modliłam się do niego. Miej wiarę i módl się, to mogę polecić.

Iwona
Gość
Aniu, nasza córeczka urodziła się przez cc 10 kwietnia. Jest chora (zespół genetycznie wrodzonych wad), chociaż na tle dzieci z jej zespołem prezentuje się całkiem nieźle. Zespół jest podstępny, jest dobrze a za moment znajdujemy się na krawędzi życia doczesnego i wiecznego. Już raz Maleńka nam odchodziła, lekarze dawali jej max 2 doby, a ku zaskoczeniu wszystkich, nawet księdza kapelana szpitalnego, który udzielił jej namaszczenia, córeczka ustabilizowała się. Jest z nami w domu, pod opieką hospicjum. Może być z nami jeszcze kilka dni, tygodni, miesięcy – a może i lat. Wszystko w rękach Boga. I jesteśmy z tym pogodzeni. Dla… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Maryjo Matko Nasza dopomóż nam, wskaż drogę którą mamy iść. Dopomóż aby znaleźli się dobrzy ludzie którzy nam pomogą. Amen.

Adamo
Gość
Janek
Gość

Kochani
Polecam wywiady z Ojcem Witko na YouTube. Tam znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania. Powiem więcej jeśli się zastosujecie do rad Ojca Witko to Bóg będzie Was ścigał swoimi Łaskami. O co poprosicie – otrzymacie. Naprawdę to działa. Na początek polecam Jerycho. Błogosławię Was.

Obrazki z nowenną pompejańską?