Aneta: nie wątpcie w siłę Różańca!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Od dawna chciałam podzielić się z Wami kochani moimi przeżyciami.W grudniu 2013 zakończyłam odmawiać moją pierwszą NP w której prosiłam Panienkę o pomoc w znalezieniu pracy. I jest moja prośba została wysłuchana pracę podjęłam w styczniu tego roku i jestem bardzo bardzo szczęśliwa no i kochani spoczęłam na laurach.

Modliłam się każdego dnia ale zabrakło nowenny pompejańskiej w moim życiu. Dokładnie tydzień temu rozmawiałam z Panem Bogiem i coś wewnątrz mnie zaczęło mi podpowiadać rozpocznij Nowennę i bez chwili wahania odmówiłam trzy części a jaka byłam szczęśliwa i bogata wewnętrznie nie da się tego opisać i wyrazić słowami.

Jest mi bardzo dobrze teraz kiedy codziennie modlę się do naszej Mateńki. Otrzymałam jeszcze wiele innych łask o które nie prosiłam. Jestem spokojna,szczęśliwa i wiem że to o co proszę w tej Nowennie na pewno się spełni.

Zwracam się do wszystkich którzy proszą Najukochańszą Mateńkę w swoich intencjach nie wątpcie w siłę Różańca ale wierzcie i ufajcie w pomoc i   mnie Matulka pomogła to i Wam kochani pomoże. Tylko musicie być silni w wierze.

Za kilka tygodni złożę Wam kolejne moje świadectwo gdzie napisane będzie że i tym razem Łaskawa Pani wysłuchała mnie i obdarzyła łaską.

Szczęść Boże

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
04.03.14 20:14

Ciesze się ze dostałaś prace ,tak szybko, ja już modle się od kilku lat o dobrą pracę i nadal pracuje gdzie pracuje w stresie w złych warunkach, Widocznie Mateczka wysłuchuje nie wszystkich. A dzisiaj płacz i zwątpienie mnie ogarnia że nie dostanę dobrej pracy. Agnieszka

Samotna
Samotna
04.03.14 21:01
Reply to  Agnieszka

Agnieszka próbowałaś się modlić modlitwą do Matki Bożej Rozwiązującej węzły,
od 10 marca Nowenną do św. Józefa? pomaga w pracy i w miłości, w życiu rodzinnym, albo do św Rity?

Aneta
Aneta
07.03.14 11:09
Reply to  Agnieszka

Agnieszko nie możesz nawet tak myśleć że Mateńka nie wszystkich wysłuchuje to absurd!zacznij od pozytywnego myślenia i nastawienia.Jak już pisałam wcześniej nie może być zwątpienia że się nie uda.Jeśli mogę pomóc to przeczytaj książkę &Potęga podświadomości& autor Joseph Murphy a zobaczysz jak wiele się nauczysz i zrozumiesz.Będę się za Ciebie modlić.Szczęść Boże!

Samotna
Samotna
04.03.14 21:06

Bardzo budujące świadectwo

Agnieszka
Agnieszka
04.03.14 21:16

Samotna ,modliłam się do Św Rity,zaczełam nowenne do św józefa 30 dniową,byłam na mszy uzdrawiającej,już nie wiem co mam robic

teresa
teresa
04.03.14 21:34

Zaufaj Bogu badz spokojna Bóg czuwa i iwe co robi. polecam nowenne do sw Charbela. Nigdy nie chodzi o ilosc modlitwy ale o jakosc i zawsze pikladaj ufnosc Maryi i Jezusie. Dla Boga niema nic niemozliwego. nie boj się bo masz Ojca ktroy jest w niebie i wie czego ci potrzeba.

Agnieszka
Agnieszka
04.03.14 21:35

Samotna odmówiłam własnie 1 część nowenny do Matki bożej Rozwiązujacej węzły-dziękuję że mi powiedziałaś o niej

ole
ole
04.03.14 21:38

Pomodl sie za wstawiennictwe Jana Pawla II tez pomaga 🙂

Samotna
Samotna
04.03.14 21:44

do Agnieszka tez byłam na takiej Mszy, jej owoce widzę dopiero teraz, tzn po czasie, może jedna to za mało?zresztą z Nowenną Pompejańską też tak jest…mi pomaga taka zwykła Msza z Komunią, naprawa relacji z Panem Bogiem, jeszcze więcej modlitwy Matka Boża Rozwiązująca Węzły pomogła mi dokładnie w ostatni dzień po tym jak skończyłam Nowennę do Niej i św. Józef jeszcze nigdy mnie nie zawiódł nie wiem czy to dobry pomysł akurat w Twojej sytuacji, ale możliwe, mianowicie post, niekoniecznie od pokarmów, ja czasem podejmuję, może inne osoby mogą się za Ciebie modlić, słyszałaś o Pogotowiu Duchowym? pomodlę się za… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
04.03.14 21:58

Samotna dziękuję bardzo, słyszałam o pogotowiu Duchowym,

Agnieszka
Agnieszka
04.03.14 22:01

Samotna nie słyszałam o pogotowiu duchowym pomyliłam z modlitwa w intencji. Muszę więcej zawierzyc Bogu ale naprawdę dziękuje. PS Może na gg możemy pogadac

Samotna
Samotna
05.03.14 17:59
Reply to  Agnieszka

do Agnieszka – to może podaj swój numer

Kamila
Kamila
05.03.14 12:47

ja osobiście polecam Modlitwę wstawienniczą np: w tej intencji. Odnowa w Duchu Świętym. Mnie wskazała ścieżkę, pomoc i wsparcie. Polecam ! I więcej mszy z modlitwą o uzdrowienie. Bóg działa! nawet wtedy gdy tego nie dostrzegamy. Z Bogiem

Agnieszka
Agnieszka
05.03.14 22:26

samotna numer gg podam CI 7982359

14
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej