Aneta: Nowenna daje siłę do walki z przeciwnościami

Szczęść Boże ! Nowennę zaczęłam dzień po słowach mojego męża że najpewniej to koniec naszego małżeństwa. Przeżywam z mężem poważny kryzys nie tylko w małżeństwie, mój mąż ma kryzys wiary w Boga, we mnie, i chyba nawet w życie. Moje mniejsze i większe grzechy przeciw niemu złożyły się na całość, do tego doszła inna kobieta którą poznał i którą jest wyraźnie zafascynowany .

Alkohol u męża, nocne wracanie z pracy, brak zaufania, brak miłości ze strony mojego męża, ból i zazdrość o inną, moja samotność w związku i w byciu rodzicem (mamy dwójkę małych dzieci). Po skończeniu nowenny nic lepiej się nie działo, czasem nawet gorzej Każdy mój gest był odczytywany na opak, pewnie ja też tak robiłam mężowi. Po kolejnej kłótni już tak miałam dosyć że powiedziałam albo puszczę Go wolno, albo ja się wyprowadzam.

Postanowiłam odpuścić, powiedziałam mężowi że Go kocham i pragnę jego szczęścia więc niech zawsze będzie tam, gdzie to szczęście ma. Ulżyło mi, to było kilka dni temu, wiem że długa droga przed nami, ale jest małe światełko że nasza rodzina nie zginie. Zaufałam Bogu, co ma być, to będzie.

Jedno cieszy, maż powiedział że mnie nie poznaje, zmieniłam się, dojrzałam, walczę ze słabościami, staram się być pokorna.

Niedawno miałam kryzys wiary, byłam wręcz wściekłą i rozżalona na Boga że mi nie pomaga, jednak spowiedź, słowa księdza, że my tylko widzimy kawałek drogi która jest nam dana pomogła. Tego samego dnia dostałam znak od Boga jak przebaczyć, zrozumiałam że motam się i cierpię bo nie przebaczyłam ani mężowi ani tej kobiecie. Teraz wiem że modlitwa za tych którzy skrzywdzili, jest lekarstwem. Wiem że kiedyś wybaczę tej kobiecie choć mi ciężko to od kilku dni modlę się za nią, a uwierzcie, łatwo mi nie jest !

W tej chwili odmawiam drugą Nowennę w innej intencji, jestem pewna że łaski na nas spłyną.
A Wy módlcie się, mimo iż sił brak, zniechęcenie okropne, to warto trwać w modlitwie przy Matce Bożej, ważna jest też praca nad sobą.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AlaNinaAnetadulciaTatiana Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Aneto, gdybyś potrzebowała wsparcia to polecam stronę wspólnoty SYCHAR – zajrzyj koniecznie 🙂 Zapewniam o pamięci w modlitwie!

Tatiana
Gość
Tatiana

Przebaczenie jest bardzo ważne,ma moc uzdrawiającą.Też próbuję wybaczać wszystkim,którzy mnie zranili,jest to trudne,tym bardziej,jeśli osoba,której próbujemy wybaczyć dalej serwuje nam cierpienie ale warto!Trwaj dalej!

dulcia
Gość
dulcia

nie poddawaj się, walcz o malzenstwo, o rodzine dla dzieci, mozesz anetko wlaczyc sobie budzik na 15godz i dziennie w myslach powierzac wasza rodz. Jezusowi konajacemu na krzyzu, to czyni cuda tak samo jak np sama tego doswiadczylam ale o tym juz pisalam wczesniej, sakrament malzenstwa ma wielka moc, pozdrawiam

Aneta
Gość
Aneta

Dziękuję Wam za komentarze, bardzo się przydaje takie poczucie że nie jest się samemu, że jest pomoc, będę korzystać z Waszych rad . pozdrawiam

Nina
Gość
Nina

Aneto Twoje świadectwo jest jak lustro mojego życia. Też ufam i wierze że modlitwa uczyni cuda. Spowiedź faktycznie dużo daje. Szczęść Boże

Ala
Gość
Ala

jejku, teraz modlitwa, a wcześniej miała mniejsze i większe grzechy przeciw mężowi… o co w tym wszystkim chodzi???? 🙁

Aneta
Gość
Aneta

O co chodzi? zdaję sobie sprawdę że nigdy nie ma winy po jednej strone w małżeństwie. Potrafię przyznać sie do swoich błędów, wiem że je miałam i mam nadal, choć ciężko mężowi ufać to ja się staram, lecz czasem po ludzku nie wychodzi. pozdrawiam serdecznie

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące