Leszek: Małżeństwo kuzynki

Do napisania tego świadectwa zbieralem się parę miesiecy i zawsze coś mnie odciągało i zniechęcało. Odkladałem napisanie na później aż do dziś gdzie w myślach pojawialo się to ten czas to ta chwila. To moja 16 nowenna którą odmawiałem za kuzynkę a dokladnie za jej męża o przemianę jego serca. W jej małżeństwie zaczeło dziać się źle. Wkradlo zlo i pijaństwo z jego strony. Dowiedzialem się od niej po rozmowie. Wiec postanowilem odmówić za niego nowennę. Rano wcześniej wstawalem przed pracą aby odmówić pierwszą cześć różańca a w drodzę do pracy drugą. W 18 dniu nowenny dowiedziałem się od kuzynki że mąż ją przeprosił przestał pić i z szacunkiem patrzeć na ich małżeństwo. Gdzie wcześniej był zatwardziałym i podłym w stosunku do niej i dzieci. Niestety tej nowenny nie ukończylem bo w części dziekczynne, pare dni zostalo do zakończenia wybralem się do baru z kolegami. Po prostu upilem się i nie odmówiłem 3 części różańca. Budzac sie rano z myślą nie dalem rady. Zly wszystko zrobil abym jej nie ukończył. Ale ja na to nie dam się i na nowo zaczalem odmawiać Nowennę Pompejańską w tej samej intencji wiedząc że w tym małżeństwie relacje są najlepsze. Byly podszepty po co na co już jest dobrze nie musisz się modlić itd. Ale dalej modlilem sie i ukończylem nowennę. I bylo warto byly różne przeszkody w życiu co dziennym ale Maryja tak nami kieruje i dodaje sił abyśmy nigdy nie zwątpili w jej moc różanca. Warto sięgnąć po ten różaniec, uklęknąć każdego dnia i dać coś od siebie dla Boga modląc się za innych. Ta modlitwa uczy wytrwałości , pokory i ufności w Boga. Nie czekajcie , nie odkladajcie na później tej modlitwy bo ona jest wyzwoleniem od wszelkich udręk i przeciwności które spotykają nas w życiu.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Elżbietamena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Piękne świadectwo Chwała Panu. Fajnie mieć kogoś kto się modli za kogoś z taką wytrwałością. Tez odmawiam 16tą nowenne za swoje małżeństwo i ufam choć jest beznadziejnie. Błogosławieństwa Bożego życzę

mena
Gość
mena

Elżbieto podziwiam Twoją wytrwałość , życze dalszej wytrwałości, obfitego Bożego Błogosławieństwa . Bóg z tej całej złej sytuacji wyprowadzi największe dobro dla Ciebie. Jak napełnisz Twoje naczynie swoimi modlitwami łaski będą się przelewać i jednego dnia wszystko się odmieni. Ja czasami nie moge doczekać się wieczności , tęsknie za Bogiem , a im bardziej Bóg daje mi łaski tym większy mam głód samego Boga ,Tam wszystko wyjdzie na jaw wszystko się wyjaśni Takie osoby jak Ty zasługują na najewższy poziom Nieba. Serdecznie pozdrawiam Ps. Moja mama ostatnio zakończyła 20 nowenne za nawrócenie pewnej osoby i nastąpił przełom ta osoba poszła… Czytaj więcej »

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Bardzo dziękuję za miłe słowa. To bardzo pomaga i daje nadzieję. Niech Panu PAN BÓG BŁOGOSŁAWI

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Pani meno dziękuję

mena
Gość
mena

A co do świadectwa to Elżbieta napisała to bardzo ładnie ,podpisuje się pod jej słowami.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Wierze że Bóg też wkoncu pomoże mojemu mężowi się odnaleźć. Że Michał się nawróci i jego kochanka też. Niech Pan Bóg błogosławi i obdarza panią i mamę wszelkimi potrzebnymi łaskami. Bardzo bardzo dziękuję

mena
Gość
mena

Elżbieto!
Przypomniało mi się ,że doradzam ostatnio słowa ,które kiedyś podczas modlitwy bardzo utkwiły mi w głowie , rade samego Jezusa ,którą dał nam przez św. Faustyne „ŁASKĘ MOJĄ jest zdolna przyjąć tylko dusza POKORNA ”
Zachęcam w takiej intencji odmówić nowenne za męża i kochanke o pokore dla nich.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną