Anna: Czekamy na nasze cuda

Chciałam podzielić się swoim świadectwem. We wrześniu 2014 wyszłam za Mąż za miłość mojego życia. Od początku wiadomo było ze chcemy mieć duża rodzine. Rok po ślubie zaczęliśmy starania o dzidziusia. Po pół roku udało się ale wkrótce przyszła rozpacz, w 8 tygodniu straciłam ciąże. Było nam ciężko, ale staraliśmy się dalej. Kolejny widok dwóch kresek przyszedł dopiero po 18 miesiącach starań! Ale tym razem szczęście trwało jeszcze krócej.. poronienie w 5tc. Zamiast płakać uciekłam w modlitwę. Już w dzień poronienia zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską ze łzami w oczach i błaganiem w głosie oraz wiara w sercu. Minęło 3 miesiące od zmówienia nowenny, zmarł mój Dziadek, bardzo to przeżywałam. Tydzień po jego pogrzebie ujrzałam znów dwie kreski na teście. Obecnie jestem już w 14 tygodniu ciąży bliźniaczej. Jesteśmy z mężem najszczęśliwsi na świecie i czekamy na nasze Cuda! Matko Boska do końca życia będę wdzięczna Ci za ten dar!

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MonikaKrystynatercjanka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
tercjanka
Gość
tercjanka

Życze szczeliwego rozmwiazania i błagam czytaj wszystko naFB stronie Stop Nop pamietaj ze Wasze Skarby to Dar od Pana Boga

Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę bogosławieństwa Bożego i opieki Matki Przenajświętszej.

Monika
Gość
Monika

Cudownie! Dwa szczęścia jednocześnie… Chwała Panu i Przenajświętszej Panience! Dalszego błogosławieństwa i opieki Maryi!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną