Adzia: Z obojgiem wszystko dobrze :-)

Maryja

Jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejańskiej w intencji dotyczącej ważnej sprawy związanej z moim domem. W międzyczasie zdarzyło się coś, o czym chcę napisać na forum, bo jestem ogromnie wdzięczna za pomoc Opatrzności. Moja bratowa jest w połowie ciąży. Kilka dni temu wystąpiły u niej niepokojące objawy, wyglądało na to, że zagrożone jest życie dziecka.

Ona sama też czuła się nie najlepiej. Kiedy była w drodze do szpitala, modliłam się, prosiłam NMP Królową Różańca o ratunek dla obojga. Odmówiłam część radosną różańca, bo ona jest przecież najbardziej związana z ciążą, narodzinami – jeśli mogę tak to ująć.

Prosiłam o wstawiennictwo aniołów, archanioła Rafała, świętych i błogosławionych, do których zawsze się zwracam. W którymś momencie przeszło mi przez myśl, że będzie dobrze. Przyznaję, że nie jestem osobą, która niezachwianie wierzy i ufa (podziwiam takie osoby, a wiele ich pisze na tym forum), podchodzę ostrożnie; ot, pewnie skutki życiowych doświadczeń i daremnych modlitw w niektórych intencjach. Uspokoiłam się dopiero po telefonie, że z bratową i maluchem jest wszystko dobrze; życie żadnego z nich nie jest zagrożone. Za to jestem ogromnie wdzięczna i chciałam o tej łasce tu napisać.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

1 myśl na temat “Adzia: Z obojgiem wszystko dobrze :-)

A Ty co o tym myślisz? Napisz!