Brygida: Matka Boża pomaga

O tej nowennie dowiedziałam się kilka lat temu. Pierwszą udało mi się odmówić. W kilku kolejnych nie udało mi się dotrwać do końca. W listopadzie o. Szustak OP zachęcał w internecie do wspólnego jej odmówienia. Postanowiłam spróbować. Modliłam się za brata, żeby przestał mi dokuczać, bo nie mogłam z nim już wytrzymać.
Read More

Ewa: Zagościł we mnie spokój

Witajcie Drodzy! Chciałam się podzielić moją historią. Może nie jest tak, jak bym chciała, ale bardzo odczułam moc nowenny pompejańskiej. Wiele osób tu pisało, że Matka nasza kochana zawsze wysłucha naszych próśb i pomoże, wstawiając się za nami, ale nie zawsze te prośby są zgodne z wolą Bożą. Przeczytaj Ewa: Zagościł we...
Read More

Jolanta: Ona zna wszystkie nasze trudy i lęki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Wiosną rozpoczęłam odmawianie nowenny pompejańskiej, prosząc o wstawiennictwo Matki Bożej w sprawie utrzymania pracy, ponieważ po raz kolejny pojawiło się bardzo realne zagrożenie zwolnieniami. W części błagalnej modliłam się o to, bym nie została zwolniona z pracy ja, a także osoby, które - tak jak...
Read More

Teresa: Skarbek z nieba

Chcialam podzielic sie naszym cudem wymodlonym miedzy innymi dzieki NP. Jestesmy malzenstwem od 12 lat,po slubie wyjechalismy za granice by spelnic swoje marzenia wlasny dom itp.gdyz procz wzajemnej milosci nie mielismy nic.Zatem macierzynstwo odsunelismy na dalszy plan. Po kilku latach ciezkiej pracy marzenia udalo sie spelnic tylko ze nie bylo...
Read More

Justyna: We mnie nastąpiły ogromne przemiany

Wiedząc jak było wcześniej, wiem, że jest to cud i nie zawdzięczam go nikomu innemu jak tylko Maryi!
Read More

Monika: w intencji taty

Swoją 4 NP zakończyłam 8 grudnia. Złożenie świadectwa nie wiem czemu ciągle odwlekałam, ale dziś chcę to zrobić. Modliłam się w NP za swojego tatę o przemianę jego życia, mając też na względzie to, by moje relacje z nim były cieplejsze. Modlitwa szła mi różnie, od chwil, że czułam się niesamowicie szczęśliwa po upadki i sytuacje kryzysowe. Wytrwałam, ale ten fakt zawdzięczam Maryi, bo wiem, że Ona mi pomagała. Mój tata może nie jest jeszcze taki, jakbym chciała, ale jest widoczna poprawa, wiem też, że na zmianę postawy trzeba poczekać. Jednak mogę już dziś powiedzieć, że moje uczucia do niego są większe i mam wrażenie, że u niego także. Kiedyś nie szukałam z nim kontaktu, dziś bardzo go potrzebuję i kocham. A jestem przekonana że z czasem wszystko się ułoży.

Nowenna ma potężną moc. Nie potrafię z niej zrezygnować, sprawia ona, że w szarych dniach ma się ciągle nadzieję na cud. Dzieją się rzeczy niesamowite, można by rzec nierealne na ludzki umysł. Człowiek się zmienia, a po zakończeniu NP zastanawia się kim był ten ktoś sprzed 54 dni? Ja sama pamiętając swoją 1 NP, traktuję datę jej rozpoczęcia jako coś nowego, coś pięknego. Kiedyś Maryja była dla mnie kimś obcym, dziś jest moją Najukochańszą Mamą.

Gdybym miała mówić o cudach tych dużych i tych małych, których doświadczam każdego dnia, moje świadectwo szybko by się nie skończyło. Ale powiem o jednym Przed świętami brakowało mi pieniędzy na prezenty dla najbliższych, dodam że jestem studentką. Bardzo chciałam obdarować najbliższych jakimiś drobiazgami. Pamiętam, że jeszcze w którąś niedzielę listopada o godzinie 15, modliłam się o znalezienie pracy dorywczej. Planowałam się rozejrzeć w najbliższych dniach za pracą. Następnego dnia w poniedziałek dostaję smsa od dawnej pracodawczyni, że potrzebuje osób do pracy na grudzień. Czy to nie jest cudowne? Ja nawet nie zdążyłam szukać pracy to Pan mi ją znalazł Takich sytuacji i przedziwnych zbiegów okoliczności ostatnimi czasy jest multum w moim życiu. Chwalmy Pana i Jego Najukochańszą Matkę, naszą Wspaniałą Mamę Dziękuję również za wszystkie świadectwa – są one wielkim pokrzepieniem, szczególnie w tych chwilach kryzysu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Monika: w intencji taty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Chwala Panu za jego wielka dobroc. Jego czas na realizacje jest zawsze doskonaly. On jest miloscia doskonala i wszystko mozliwe jest w tym ktory mnie umacnia. Obecnie koncze 2NP I jak obiecalam naszej Mamie beda ja odmawiac do konca. Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych jesli cokolwiek wydaje ci sie nierealna to ibrazasz Boga i jego potege. Tak wielka jest Jego milosc ze stworzyl dla nas niebo i ziemie. Wiec usiac wygodnie chwal Pana a on bedzie dzialac w Twoim zyciu gdy go do niego zaprosci. Chwala Panu i Matce Najswietszej.

Anna
Gość

Również odmawiam teraz Nowennę w intencji mojego taty i zauważam widoczne cuda 🙂

Ania
Gość

Ja również odmawiam 1NP, czuję że jestem innym człowiekiem. Wśród znajomych opowiadam o niej, dużo osób zaraziłam nowenną ale są i tacy którzy się śmieją że odmawiam różaniec, nie przejmuję się tym. Dużo radości daje mi nowenna. Czuję obecność Maryi. Dziękuję Ci Kochana Mateńko.

Obrazki z nowenną pompejańską?