Iwona: początek przemiany

Do tej pory odmówiłam już kilka Nowenn Pompejańskich, jednak nie zostały wysłuchane. Wierzę jednak, że każda odmówiona Nowenna niesie ze sobą wiele łask, których możemy po prostu nie dostrzegać. Moja ostatnia odmówiona Nowenna była w intencji poczucia własnej wartości i godności i ta intencja została wysłuchana. Od zawsze od kiedy pamiętam zawsze borykałam się z niskim poczuciem własnej wartości , kto zmaga się z tym samym co ja ten wie o czym mówię. Na początku odmawiania Nowenny był zachwyt i wiara, że Matka Boża na pewno mnie wysłucha, jednak z czasem przyszło zwątpienie, które czasem przeplatało się z nadzieją, i tak na przemian jak jazda kolejką górską , raz nadzieja raz zwątpienie. Jednak w porównaniu z moimi poprzednimi Nowennami zauważałam dziwne uczucie - taką zgodę na wszystko co przyniesie za sobą ta Nowenna.
Read More

Joanna: otrzymane łaski

Obecnie odmawiam 3 NP bo kiedy skończyłam jedną brakowało mi tych codziennych modlitw i znalazła się ku temu okazja. W październiku br roku okazało się, że moja mamusia ma przerzuty w kręgosłupie ta wiadomość mnie zmiażdżyła. Byłam akurat w trakcie odmawiania za nią NP i straciłam na chwilę wiarę w moc tej modlitwy, ale potem pomyślałam, że zły chce mnie odciągnąć od tego, abym zaprzestała sie modlić. Jednak po opanowaniu emocji dokończyłam tę NP z jeszcze większą wiarą i miłością. Obecnie za mamę moja odmawiam koleją NP i mimo wszystko wierzę w cud, który tylko może spełnić MATKA BOŻA i wiem , po prostu w to wierzę, że nam pomożesz bo nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich , pomocy Twojej wzywający miał byc przez Ciebie opuszczony. dziękuję z całego serca za wszystkie łaski , które dzięki tej modlitwie na mnie i moja rodzinę spłynęły. Matko Boża oddaję Ci całe nasze życie w Twoje ręce Ty wiesz jak nas prowadzić.
Read More

Izabela: zobaczyłam co to znaczy modlitwa !

Nowenna Pompejańska to najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało...
Read More

Judyta: pierwszy cud- mój tato przestał pić

Ale nowenna zbliżyła mnie bardzo do Pana Boga, nauczyłam się zawierzać Mu wszystkie swoje sprawy i jeszcze bardziej Go miłować, tak, że w tym momencie cały swój los zawierzam tylko Jemu.
Read More

Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny.Przeczytaj Jolanta: Twierdzę, że jest to za...
Read More

Martyna: wierzę, że to zasługa Pani Pompejańskiej

Witam,

Po przeczytaniu wielu świadectw zdecydowałam, że ja także powinnam się podzielić swoim doświadczaniem obecności Pani Pompejańskiej w moim życiu.

Odmawiam czwartą nowennę w tej samej intencji i nie mam pretensji, ze moja prośba nie zostaje wysłuchana. Wierzę, że Pan Bóg lepiej wie czego mi trzeba.

O nowennie dowiedziałam się, jak większość z Was, przypadkowo. W minionym roku pożar zniszczył część naszego domu, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale straty materialne były ogromne ( na domiar złego ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania). I wtedy natknęłam się na nowennę – ostatnią deskę ratunku! CUDEM znajdujemy pieniądze na odbudowę naszego domu, sprawy trudne nagle stały się banalnie proste, a na naszej drodze pojawiają się mądrzy i pomocni ludzie. Przed nami jeszcze kręta i wyboista droga (dochodzenie naszych roszczeń na drodze sądowej) ale wierzę, że Maryja poda nam swą pomocną dłoń.

Niestety w trakcie odmawiania modlitwy różańcowej często błądzę gdzieś daleko myślami. Pomimo licznych obowiązków rodzinnych i zawodowych, pomimo zmęczenia, a czasem zniechęcenia trwam na modlitwie i jestem dumna z siebie, że jak dotąd szatan nie zabrał mi różańca!

Już wkrótce wprowadzamy się do naszego odbudowanego domu – wierzę, że to zasługa Pani Pompejańskiej.

Nie rezygnujcie z modlitwy, ona daje siłę i wielką nadzieję na lepsze jutro. Pozdrawiam gorąco. Beata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Martyna: wierzę, że to zasługa Pani Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
virgoa
Gość

Wspaniałe świedectwo! Z Mateńką można wszystko! Ona pomoże w największych trudach i klęskach! Wierzę, że Bóg jest przy Was w tych trudnych chwilach i wszystko się ułoży!Niech Bóg ma Was w swojej opiece! 🙂

Ryszard
Gość
Ryszard

Czasem trzeba małymi kroczkami… Chwała Panu i Jego Matce.

Kiciuś
Gość
Kiciuś

Pani Beatko.Modlitwa jest mostem łączącym doczesnosc z wiecznościa, ziemie z niebem a człowieka z Bogiem.Niech Pani swoje sprawy odda w ręce naszej Pocieszycielce strapionych – Matuchnie Królowej Różanca Świetego z Pompei. Cierpliwości . Ona wszystkim sie zajmie i wprowadzi pokój do Pani serca. Tylko wiara i zaufanie ma swaja moc. Bedzie dobrze. Życze tego Pani od serca. Barbara

Obrazki z nowenną pompejańską?